Koń Movie - filmy, seriale

W Patronite od 11.05.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 799

liczba Patronów: 556

11 patronów
135 zł miesięcznie
135 zł łącznie

Siano dla konika

150 zł

miesięcznie

90%

osiągnięto

15 zł

brakuje

Zaczynam odczuwać Wasze wsparcie, mogę ze spokojem sumienia pójść cześciej do kina, kontynuować na wysokich obrotach pracę na fanpage'u i optymistycznie patrzeć w przyszłość bez podbierania hajsu z torebki Klaczy.

Fundament Stajenki

300 zł

miesięcznie

45%

osiągnięto

165 zł

brakuje

Wow, jestem pod wrażeniem Waszego wsparcia. Daje mi więcej sił do robienia tego co kocham, a co Wy, jak widać cenicie. Dzięki takim Patronom chodzę do kina na wszystkie ważne premiery, mogę pojechać na konwent, nie zabierając Tyciowi kasy na zabawki. Koń Movie wzbogaci się z pewnością o więcej recenzji.

Koński Dom Filmowy

500 zł

miesięcznie

27%

osiągnięto

365 zł

brakuje

Jestem wzruszony i... zobowiązany. Dzięki Waszemu miesięcznemu wsparciu będę w stanie zacząć odkładać fundusze na zakupienie dobrego sprzętu do nagrywania filmów i rozwijania kanału Youtube. Klacz nawet nie odczuje braków w budżecie domowym. Będzie dużo dobra na blogu, nowych pomysłów.

Koń Movie Proffesional

3 000 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

2 865 zł

brakuje

Dzięki Wam mogę zrezygnować z etatu w jednej ze szkół, w których pracuję i będę spokojnie mógł uczestniczyć we wszystkich premierach filmowych, jeździć na konwenty, założyć portal filmowy z prawdziwego zdarzenia, bez odbierania szekli na LEGO dla Tycia. No dobra, na LEGO dla Tycia i mnie.

Koń Movie TV

5 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

4 865 zł

brakuje

Kupuję od razu profesjonalny sprzęt do nagrywania, inwestuję w dobrych montażystów, zakładam portal filmowy pod końską egidą. Działam normalnie na etacie i profesjonalnie. Ogranicza mnie tylko moja i Wasza wyobraźnia.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni