Koń Movie - filmy, seriale

W Patronite od 11.05.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1424

liczba Patronów: 1097

4 patronów
40 zł miesięcznie
525 zł łącznie
Jestem Koniem, który Movie o filmach, serialach, popkulturze i książkach. Od 2017 roku prowadzę fanpage na facebooku, bloga, gdzie dzielę się końskimi refleksjami, recenzjami, humorem i organizuję konkursy. Od 2019 współpracuję z Ostatni z kulturą gdzie robimy wywiady i dyskusje na Youtube.com.

O Autorze

Cześć!

Czym się zajmuję
Zazwyczaj zwierzęta przemawiają ludzkim głosem w Wigilię, ale ja jestem wyjątkiem. Na Koń Movie https://www.facebook.com/qnmovie/ od 2017 roku codziennie rozprawiam o filmach, serialach, literaturze i szeroko rozumianej popkulturze. Staram się pisać szczerze, bez zbędnego naruszania grzywy. Współpracuję z wydawnictwami, m.in. Znak Horyzont, a stale z Wydawnictwem Replika, z którymi organizuję konkursy, recenzuję książki. Od zeszłego roku rozpocząłem wspópracę z Domem Mediowym LUX https://www.facebook.com/lux.filmspl/, z którym stworzyliśmy projekt na Youtube, czyli Ostatni z kulturą (linki na dole tej strony). Rozmawiamy tam o popkulturze, filmach, przeprowadzamy wywiady z ciekawymi ludźmi - aktorami, raperami, stand-uperami. Nie ograniczamy się. Jestem też "właścicielem" Stajenki, czyli grupy, na której ludzie czują się dobrze, swojsko i dzielą się pasją do IX Muzy.

Kim jest Koń naprawdę?
Tak naprawdę mam na imię Marcin. Brzmi prosto, prawda? I taki też jestem - podobnie jak w moich recenzjach mówię (albo Movię?) prosto, zawsze to, co myślę. Prywatnie nie ograniczam sie tylko do prowadzenia bloga. Z wykształcenia jestem filologiem, filmoznawcą - broniłem pracę magisterską z tematyki antywesternu, więc klimat z podkową w tle jest mi bliski niemal od zawsze. Na co dzień nauczam sól tego narodu, czyli poznańską młodzież. Jednak przede wszystkim jestem ojcem małego Tycia i mężem Klaczy, którzy są moim całym światem. Uwielbiam też sport, jestem aktywnym piłkarzem amatorem, byłym/przyszłym trenerem. Piszę w ukryciu opowiadania, mam napisane dwie powieści. Wciąż mam nadzieję je kiedyś wydać.

Po co mi Patronite?
Z założeniem konta na Patronite.pl ociągałem sie dosyć długo. Było to spowodowane, najzwyczajniej w świecie, zwykłą końską dumą - nie lubię się prosić o wsparcie. Od dłuższego czasu namawiano mnie na zrobienie tego kroku, abym mógł rozwinąć swoją działalność - częściej brać udział w festiwalach, konwentach, chodzić do kina, recenzować nowości, nagrywać więcej filmików, recenzji, robić live streamy na youtube, czyli... bawić sie tym co kocham. W obecnej formie osiągnąłęm pewne granice, których nie chcę przekraczać, ponieważ jestem głową (albo nogą, obojętnie) wspaniałej rodziny, o którą muszę dbać. Powiem też Wam szczerze - jestem belfrem z pasją, lubię to co robię. Serio. Kto mnie zna, ten może to potwierdzić. Zabiera mi to jednak sporo energii życiowej, dlatego dodatkowe wsparcie mojej działalności mogłoby uwolnić mi trochę przestrzeni na wspomniane wyżej plany. A jeżeli nie? To cóż, nie jest to dla mnie problem. Mam jednak nadzieję, że z nowymi środkami będę mógł zrealizować moje cele i dawać Wam sporo radochy... spod znaku kopyta. Pomożecie?

Oto próbki materiałów, które realizujemy w ramach Ostatni z kulturą. Dzięki Waszemu wsparciu będziecie mogli m.in. zobaczyć tego więcej i częściej.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni