W Patronite od 13.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 874

Liczba Patronów: 749

Zostań Patronem
16 patronów
340 miesięcznie
3 130 łącznie
Od ponad 10 lat działam społecznie w Komitecie Obrony Praw Lokatorów, organizując porady dla lokatorów i pomagając im w walce z nielegalnymi eksmisjami na bruk i bezdomnością. Kręcę też filmy z interwencji w terenie, gdy lokatorom dzieje się krzywda.

O Autorze

Jestem współzałożycielem Komitetu Obrony Praw Lokatorów i poświęciłem tej organizacji ostatnie 11 lat mojej działalności. Przez dyżury lokatorskie KOPL przewinęły się w tym czasie dosłownie tysiące osób, z czego wielu setkom pomogliśmy zachować lub zdobyć dach nad głową.

Piszę artykuły opisujące historie lokatorów i porady prawne na stronie https://lokatorzy.info.pl/

Na kanale YouTube ThePrazanin umieszczam filmy z interwencji w sprawach lokatorów i nie tylko: https://www.youtube.com/user/ThePrazanin/videos

Zapraszam też do śledzenia profilu Komitetu Obrony Praw Lokatorów: https://www.facebook.com/KomitetObronyLokatorow

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika