Koronawirusunas.pl

W Patronite od 16.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 719

Liczba Patronów: 477

Zostań Patronem
31 patronów
485 miesięcznie
18 659 łącznie
Pomóż nam, abyśmy nie musieli wyłączać serwerów i nie stracili tych wielu godzin i dni poświęconych na dotychczasową pracę! Chcielibyśmy rozwijać ten serwis koronawirusunas.pl dalej dla Ciebie i z Tobą.

O Autorze

Od początku pandemii, każdego dnia gromadzimy dane, wprowadzając je w czasie rzeczywistym do systemu, tworząc wykresy i zestawienia, tak abyś mógł śledzić zmiany w rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2 w Polsce i na świecie zupełnie za darmo. To jest nasz cel. Jednak droga do tego celu jest trudna i obarczona wieloma wyrzeczeniami i kosztami, z którymi coraz trudniej jest nam sobie poradzić. Nie jesteśmy żadną organizacją, nikt nas nie finansuje. Nie jesteśmy powiązani z żadną opcją polityczną. Serwis, na który zaglądasz, tworzy bardzo mała grupa zapaleńców.

Zrozumieliśmy, że bez Twojej pomocy dalsze funkcjonowanie serwisu koronawirusunas.pl jest zagrożone. Po prostu będziemy zmuszeni zakończyć naszą pracę i wyłączyć serwery. Ciężko nam jest się z tym pogodzić. Z tego powodu uruchomiliśmy zbiórkę na Patronite.

Koronawirusunas.plRzetelne gromadzenie danych dla Polski oraz dla wszystkich 16 województw, powoduje, że poświęcamy na te działania ogromną ilość czasu. Dane te wprowadzamy w czasie rzeczywistym, obojętnie jaka jest pora dnia i jaki dzień tygodnia. Jesteśmy na posterunku stale i działamy. Jest to nasz prywatnie ponoszony koszt, który zabiera nam cenne godziny życia rodzinnego oraz godziny pracy, którą moglibyśmy wykonywać zarobkowo. 

Do tego dochodzą koszty serwera i obsługi technicznej. Aktualnie na stronie potrafi być 1000 osób w czasie rzeczywistym! Koszty utrzymania takiego ruchu zaczęły wychodzić poza nasze możliwości finansowe. Staramy się emitować reklamy Google, ale one nie są w stanie pokryć bieżących obciążeń finansowych.

W związku z zaistniałą sytuacją zwracamy się o Twoją pomoc drogi Użytkowniku! Pomóż nam, abyśmy nie musieli zamykać strony i stracić tych wielu godzin i dni poświęconych na dotychczasową pracę.

 

 

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 9 zł
Anonimowy patron
Próg: 34 zł
Anonimowy patron
Próg: 9 zł
Anonimowy patron
Próg: 9 zł
Piotr Cieciński
Piotr Cieciński
Próg: 34 zł
Anonimowy patron
Próg: 9 zł