Kosą po patelni

W Patronite od 24.04.2019

Na coś do gara

250 zł

0%

osiągnięto

250 zł

brakuje

Prowadzenie bloga kulinarnego to nie przelewki. Trzeba kupić, przygotować, ugotować, sfotografować (mimo protestów głodnej rodziny), a potem to jeszcze odpowiednio opisać i wstawić na stronę. Przez to przygotowanie jednego banalnego posiłku, czasem trwa godziny. Nie skarżę się bo to lubię. Jednak jest to angażujące na tyle, że cierpi na tym moja praca z której się utrzymuję i o której też piszę na blogu, czyli tworzenie stron. Jedno zarabia na drugie i jedno walczy z drugim. Potrzebuję wsparcia by to wszystko pogodzić. 250 zł to niewiele, ale odciąży mój budżet związany z kupowaniem produktów.

Przepis w każdy dzień roboczy

500 zł

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Gotowanie mimo, że jest przyjemne to jednak zajmuje sporo czasu. Trzeba wybrać produkty, przytaszczyć je do domu a potem to jeszcze przygotować i ugotować. Chcę publikować regularnie więc ten czas muszę wygospodarować kosztem innych rzeczy, które robię. Umówmy się też, że nie jest to tanie. Dodatkowo jeszcze nie tylko gotuje, ale i pisze teksty poradnikowe. 5 przepisów tygodniowo - cel wyznaczony.

Szkoła gotowania - kuchnia od podstaw

750 zł

0%

osiągnięto

750 zł

brakuje

Planuję przygotować serie tematyczne w formie krótkich filmów dla ludzi, którzy uczą się dopiero gotować i dla tych, którzy na to nie mają czasu. Proste szybkie dania, często takie, które można zapakować do pudełka i zabrać do pracy czy na wycieczkę. Często znajomi pytają mnie o takie potrawy, a też potrafią zadzwonić i spytać ile się gotuje jajko na twardo (serio?). W erze fastfood poziom wiedzy kulinarnej wśród młodych ludzi mnie przeraża, tak więc pomysł będzie trafiony. Serie te pojawia się na Youtube i chcę by były zupełnie za darmo, a nie w formie płatnych szkoleń. Jeśli uda mi się zebrać taką kwotę bez problemu przygotuję kilka odcinków.

Warsztaty kulinarne

1 500 zł

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Aby gotować lepiej trzeba się uczyć. Chcę skorzystać z wiedzy tych którzy robią to lepiej. Tak nie jestem guru w tej materii. Chcę się uczyć, poznawać nowe techniki i smaki. Czerpać całymi garściami i poszerzać zasób potraw jakie potrafię przygotować. Co prawda kuchnia to dla mnie też zabawa ale skoro myślę o gotowaniu poważnie nie obędzie się bez udziału w różnego typu szkoleniach czy warsztatach. Na pewno zdam z nich relację i będziecie uczestniczyć w nich razem ze mną.

Nowy sprzęt - nowa jakość

5 000 zł

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

No niestety aby robić super filmy, trzeba mieć czym. Muszę zakupić do tego odpowiedni sprzęt, kamera, oświetlenie, oprogramowanie do montażu... to wszystko kosztuje. Jeśli wolisz oglądać filmy z instrukcjami krok po kroku, wesprzyj mnie w osiągnięciu tego celu. To kolejny etap mojej przygody z blogiem kulinarnym, który jest również moim marzeniem.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)