Avatar użytkownika

Kosą po patelni

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
O za dychę to już można poszaleć. Całkiem niezły obiad z tego zrobię, a Ty będziesz mógł zobaczyć przepis i samemu się z nim zmierzyć. Jestem Ci niezmiernie wdzięczny za pomoc i wsparcie. Dodatkowo znajdziesz się na liście Patronów na specjalnej stronie z podziękowaniami na blogu, oraz na filmach kręconych w okresie kiedy będziesz patronem.
25 zł miesięcznie
Wow za to się najemy razem. Zasługujesz by wspomnieć o Tobie na na mojej stronie i na filmach w specjalny sposób. Serio, dziękuję - wiele to dla mnie znaczy i pozwala mi się rozwijać. Dziękuję.
50 zł miesięcznie
To już całkiem poważna kwota, szczególnie że nie jesz, a oglądasz jedzenie na filmach i zdjęciach. Muszę Ci to jakoś wynagrodzić. Oczywiście pobyt na stronie Patronów i wzmianka na filmie na honorowym miejscu nie ulega wątpliwości, że są Twoje. Raz w miesiącu wybiorę patrona z tego progu, któremu wyślę upominek z gotowanie oczywiście związany. Dostaniesz również możliwość wsparcia na specjalnej grupie Patronów na Facebook, na której nie tylko możesz zadawać pytania związane z gotowaniem, ale co jakiś czas pojawią się materiały specjalnie tylko dla Patronów w postaci porad i ciekawych przepisów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kosą po patelni w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Pasjonat kulinarny - gotuję a inni dają radę nawet to zjeść, a to już coś. Prowadzę kanał na YT i blog kulinarny z przepisami, poradami i historiami kulinarnymi, ale nie tylko. Pisze również o moich pasjach, przemyśleniach i pracy. Zapraszam.

Kosą pa patelni – o życiu od kuchni, to projekt, który od 4 lat zaprząta moje myśli i wykorzystuje mój cały czas. Jednak uwielbiam to robić tak jak i gotować. Na początku był to blog, teraz rozrosło się to o kanał na YT i szereg kont na mediach społecznościowych.

Przygoda z gotowaniem zaczęła się u mnie już w dzieciństwie, nadzorowana pilnie przez moją Mamę i rozwijała na przestrzeni lat. Nigdy nie bałem się coś spalić lub połączyć dziwne smaki, by uzyskać zaskakujący efekt. Przepisy ogólnie były dla mnie tylko inspiracją i często je modyfikowałem uznając, że nie tyle autor się pomylił, co można to zrobić mniej banalnie. Widać to szczególnie na moich filmach, które nie są zbyt poukładane.

Udało mi się też trochę liznąć świata restauracji od zaplecza, jednak bez wielkiego zachwytu. Pozostałem kucharzem domowym wykańczając bliskich oraz znajomych (jakimś cudem wszyscy jeszcze żyją). Gotowanie stało się zabawą i pasją jednocześnie. Lubię nowe wyzwania i kuchnię z każdego zakątka świata. Dużą rolę odgrywają dla mnie przyprawy i łączenie różnych smaków. Wyznając zasadę, że skoro wszystkie składniki są jadalne to i całość będzie, nie udało mi się uniknąć błędów – to nie działa, albo tylko czasem.

Uwielbiam podpatrywać innych w kuchni i wspólnie gotować. Często oglądam programy kulinarne skąd czerpię inspirację i podpatruję nowe pomysły. Zmieniając też miejsca zamieszkania, poznawałem kuchnie różnych regionów, a mając korzenie litewskie, sporo przepisów właśnie z tamtych okolic stało się smakami dzieciństwa.

Doskonalę warsztat, zbieram sprzęt do gotowania i filmowania, a swoją prywatną kuchnię już prawie przerobiłem na studio fotograficzno-filmowe. Moim marzeniem jest prowadzenie kiedyś własnego programu kulinarnego, Wiem, że to długa jeszcze droga ale już po niej idę. Jeśli możesz mnie wesprzeć w tej podróży i podobają Ci się moje przepisy, będę naprawdę wdzięczny za Twoja pomoc.

Pozdrawiam,

Karol

Cele Autora

By być z Wami
  • 750 zł
  • 750 zł brakuje
0%
To takie zwykłe pokrycie kosztów by istnieć. Produkty kosztują niestety jak również realizacja nagrań. Czy to się zwraca? Nieeeee :) A spokój ducha i stabilność jest bezcenna, no i pozwala bez problemu realizować dalsze cele i projekty.
Bo uczymy się całe życie
  • 1 500 zł
  • 1 500 zł brakuje
0%
Aby gotować lepiej trzeba się uczyć. Chcę skorzystać z wiedzy tych którzy robią to lepiej. Nie, nie jestem guru w tej materii. Chcę się uczyć, poznawać nowe techniki i smaki. Czerpać całymi garściami i poszerzać zasób potraw jakie potrafię przygotować. Co prawda, kuchnia to dla mnie też zabawa, ale skoro myślę o gotowaniu poważnie nie obędzie się bez udziału w różnego typu szkoleniach czy warsztatach. Na pewno zdam z nich relację i będziecie uczestniczyć w nich razem ze mną.
Nowy sprzęt - nowa jakość
  • 5 000 zł
  • 5 000 zł brakuje
0%
No niestety aby robić super filmy, trzeba mieć czym. Muszę zakupić do tego odpowiedni sprzęt, kamera, oświetlenie, oprogramowanie do montażu... to wszystko kosztuje. Jeśli wolisz oglądać filmy z instrukcjami krok po kroku, wesprzyj mnie w osiągnięciu tego celu.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kosą po patelni już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.