Kraków z nieba

W Patronite od 07.02.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1280

Liczba Patronów: 1399

Zostań Patronem
Kup na prezent
8 patronów
300 miesięcznie
730 łącznie
Kraków z nieba – prezentujemy miasto z podniebnej perspektywy. Relacjonujemy dla Was kamerami naszych dronów najnowsze wydarzenia, zmiany jakie zachodzą w mieście, przedstawiamy powstające inwestycje, śledzimy budowy dróg i obwodnic. Słuchamy Waszych sugestii.

O Autorze

Nasz zespół czyli Marcin Pojałowski (warstwa audiowizualna)  oraz Michał Zajda (warstwa

tekstowa) stworzyliśmy portal „Kraków z nieba” z myślą przede wszystkim o przedstawieniu najciekawszej strony Krakowa czyli zabytków oraz promocji naszego miasta.  Ale to nie wszystko... Relacjonujemy także najważniejsze wydarzenia jakie dzieją się w Krakowie przy pomocy naszych dronów. Śledzimy postępy z wielkich miejskich inwestycji, budowy dróg, obwodnic, powstawania nowych obiektów i zmian w mieście. Chcemy być wszędzie tam gdzie dzieje się coś ciekawego. Nie zapominamy również o przeszłości. Przedstawiamy Kraków z unikalnej strony, konfrontując historię z teraźniejszością.

Nasz portal Kraków z nieba

 

 

 

ównież słuchamy Waszego głosu i sugestii odnośnie tego co Was interesuje i co chcecie zobaczyć na naszym kanale filmowy i w naszych mediach.

 

 

Łączymy nasze wspólne pasje chęć działania i zainteresowania, tworzymy zespół, w którym Michał jest historykiem i publicystą, natomiast Marcin to wieloletni doświadczony fotograf oraz operator drona, który nie widzi już inaczej świata jak przez obiektyw swoich kamer.

Tworzymy także filmy promujące i prezentujące nasze miasto z najciekawszej podniebnej perspektywy. W nasze produkcje wkładamy całe serce i zaangażowanie. 

 

 

 

 

Projekty, które prowadzimy w ramach naszego portalu Kraków z nieba:

 

A dlaczego tu jesteśmy ? 

Nasze zaangażowanie i pasja oraz czas jaki poświęcamy na naszą działalność, która obecnie wciąż odbywa się pro publico bono niestety spowalnia nasz rozwój. Nie jesteśmy w stanie w pełni rozwinąć skrzydeł. Jak to w życiu bywa sprzęt do realizacji naszych projektów jest drogi i się zużywa. Czasem trzeba spać  a w przerwach miedzy realizacją pasji też i coś zjeść. Wasze wsparcie pozwoli nam się rozwijać i realizować  dla Was coraz ciekawsze i ambitniejsze projekty.          

 Ale to wciąż nie wszystko…

 

Projekt DIGITALIZACJA KRAKOWA – to nasza nowa idea, zdjęcia i filmy jakie publikujemy to dla nas za mało. Nowoczesne technologie, którymi dysponujemy pozwalają na znacznie ambitniejsze projekty. I tak oto zrodził się niezwykle interesujący pomysł na digitalizację naszego miasta. Przy pomocy dronów, setek zdjęć i skomplikowanego oprogramowania stworzymy doskonałej jakości modele 3D naszych najważniejszych zabytków i reprezentacyjnych miejsc miasta. Będą mogli Państwo na nich oglądać zdigitalizowane obiekty z każdej strony oraz niedostępnych z perspektywy człowieka ujęć w najmniejszych detalach. Czeka nas ogromny nawał pracy ale obiecujemy efekt będzie fenomenalny. Już niebawem opublikujemy pierwsze modele nad którymi już pracujemy.  

Więcej o projekcie: Projekt Digitalizacja Krakowa

 

Kościół św. Wojciecha na Rynku w Krakowie Kościół św. Wojciecha na Rynku w Krakowie

 

Makieta 3D Kościoła Mariackiego 

 

 

DLA NASZYCH PATRONÓW

"Kraków z nieba" to nie tylko nasza działalność, którą prowadzimy cały czas pro publico bono, obok niej świadczymy również pod naszą  marką fotodron360.pl wszelkiego rodzaju usługi związane z dronami (zdjęcia, filmy, panoramy 360, giga panoramy, fotogrametria, tworzenie modeli 3D, dokumentacja developerska i budowlana, projekty stron www).    Wszyscy patroni oraz firmy, które wesprą naszą działalność kwotą, co najmniej 100zł miesięcznie przez okres co najmniej pół roku zapewniamy, że w ramach podziękowania wykonamy od jednej do dwóch a nawet trzech usług ( w przypadku naszych mecenatów 1 stopnia) rocznie za darmo w ramach podziękowania za Wasze wsparcie (w zależności od stopnia skomplikowania i kosztów takiej usługi oraz ilości miesięcznych darowizn).

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Józef Pojałowski
Józef Pojałowski
Próg: 50 zł
Kreola 7
Kreola 7
Próg: 10 zł
Michal Ponik
Michal Ponik
Próg: 10 zł
Rafał R
Rafał R
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł