Kreatywne Notatki Vadim Gierko

W Patronite od 18.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Jestem sketchnoterem, czyli tworzę notatki wizualne. Przekładam słowa zawarte w książkach, artykułach i webinarach na język obrazowy i dzielę się notatkami ze swoją społecznością (łącznie ponad 4000 osób na IG i FB, posty zapisane ponad 3200 razy) lub wykonuję je na zamówienie + prowadzę warsztaty.

O Autorze

Vadim Gierko Kreatywne Notatki Patronite

Nazywam się Vadim Gierko i jedną z moich pasji jest notowanie wizualne (sketchnoting), czyli tworzenie odręcznych notatek wzbogaconych o elementy wizualne, tj. rysunki, ikonki, kolory. Zajrzyj do mojej Galerii, by zobaczyć jak wyglądają!

Cokolwiek czytam (a czytam ponad 50 książek rocznie), cokolwiek planuję, cokolwiek rozwijam, czegokolwiek się uczę – robię notatki wizualne i mapy myśli. Zrobiłem ich już kilkaset, natomiast opublikowałem ok. 100.

Swoimi notatkami dzielę się na profilu Kreatywne Notatki ze swoją społecznością na Instagramie (ponad 2200 obserwujących) i Facebooku (ponad 1800 polubień strony).

Publikuję swoje notatki regularnie (co najmniej raz w tygodniu) i zostały one zapisane przez użytkowników ponad 3200 razy (stanem na XI 2020)! Dzięki tym statystykom wiem, że są one dla Was wartościowe.

profil Kreatywne Notatki na Facebooku

Zakres tematyczny moich notatek (robionych na podstawie lektury książek i artykułów oraz szkoleń) jest bardzo szeroki:

 • rozwój osobisty,
 • psychologia,
 • kreatywność i rozwój twórczy,
 • minimalizm,
 • przedsiębiorczość i działalność gospodarcza,
 • relacje międzyludzkie,
 • skuteczna nauka,
 • media społecznościowe i blogowanie,

dlatego każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie!

Z okazji dołączenia do społeczności Patronite stworzyłem notatkę wizualną, którą możesz obejrzeć w moim pierwszym poście tutaj pt. Wszystko, co musisz wiedzieć o Patronite. Notatka wizualna i jej historia. Klikaj w podlinkowany post i dowiedz się, jak powstają moje notatki ;-)

Oprócz tworzenia notatek, dzielę się swoją wiedzą z każdym, kto chciałby spróbować notować wizualnie lub w postaci map myśli. A robię to na kilka sposobów:

warsztaty notowanie wizualne Vadim Gierko

artykuły blog Vadim Gierko notowanie wizualne

 • napisałem ebooka nt. Zarządzania Procesem Twórczym (jest to moja kolejna pasja), w którym sporą część zaproponowanego przeze mnie Systemu generowania i rozwoju pomysłów oparłem m. in. na myśleniu wizualnym i korzystaniu z narzędzi notowania wizualnego, ale także prototypowania i rysowania;

ebook Zarządzanie Procesem Twórczym Vadim Gierko

Tworzenie notatek oraz przetwarzanie wiedzy i materiałów, ich publikacja, prowadzenie profili w mediach społecznościowych (mam jeszcze drugi profil poświęcony w całości Zarządzaniu Procesem Twórczym), a także pisanie artykułów zajmuje cały mój czas wolny (pracuję oprócz tego na etacie).

Natomiast kocham to i chciałbym robić tego jeszcze więcej i lepiej! Dlatego każde Wasze wsparcie jest na wagę złota!

Zajrzyjcie do zakładki Cele po więcej szczegółów nt. tego, w jaki sposób Wasze wsparcie pomaga mi się rozwijać i czego możecie się po mnie spodziewać, ale także w jaki sposób pozwoli po prostu pokryć koszty mojej twórczości ;-)

Obecnie pracuję nad:

 • ebookiem/ kursem online nt. tworzenia i korzystania z map myśli,
 • ebookiem/ kursem online nt. notowania wizualnego,
 • ale przede wszystkim nad nowymi notatkami!

Zapraszam do grona moich Patronów!

Możesz wesprzeć mnie równowartością latte na wynos, której łyk doda mi energii do tworzenia nowych notatek (+ artykułów) lub też sięgnąć po wyjątkowe i ekskluzywne nagrody (notatki tylko dla Patronów, konsultacje w zakresie notowania wizualnego mailowo lub rozmowy online, a nawet własnoręcznie wykonane reprodukcje moich notatek z dedykacją w antyramie)!

Progów jest naprawdę wiele i jest w czym wybierać ;-)

Dziękuję!

Vadim Gierko | Kreatywne Notatki

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent