Avatar użytkownika

Kreskówkast

0
patronów
0 
miesięcznie
1 830 
łącznie
0
patronów
0 zł 1 830 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Koncept

Taka wpłata będzie dla nas niczym ołówek, którym będziemy mogły szkicować po białej kartce, jaką jest nasz podcast. Rozrysujemy najważniejsze pomysły i stworzymy koncept pod świetny program. I to wszystko dzięki Tobie!

Patroni od tego progu dowiadują się jaki temat będzie miał następny odcinek. Dzięki temu będziecie mogli nam podpowiedzieć o czym powinnyśmy wspomnieć, a także zadawać pytania naszym gościom. Oczywiście, wymienimy też każdego nowego patrona w podcaście i serdecznie podziękujemy.
10 zł miesięcznie
Storyboard

W życiu każdego z nas, przychodzi taki okres, że musimy zaprezentować się światu. A storyboard jest ku temu idealnym narzędziem. Przy takim wsparciu, będziemy w stanie nadać naszym pomysłom kształt i określić jak do nich dążyć.

Nie tylko zyskujesz dostęp do kręgu wtajemniczonych w następny temat podcastu. Możesz też zadać nam pytanie. I dopóki ma ono związek z Kreskówkastem to nie ma zmiłuj - musimy na nie odpowiedzieć! I jeszcze Ci za to ładnie podziękujemy.
20 zł miesięcznie
Animatic

Kiedy masz pomysł, trzeba go ożywić - a jeśli będziesz nas wspierać na tym progu, stanie się to możliwe! Podcast ruszy z miejsca i otworzą się dla nas nowe możliwości.

Poza nagrodami z poprzednich progów, dostaniesz dostęp do materiałów bonusowych. Wśród nich będą mini-odcinki, bloopersy i dostęp do innych zakulisowych ciekawostek.
50 zł miesięcznie
Gotowa animacja

Przy takim wsparciu to już można szaleć! Nasz podcast rozkwitnie niczym najwybitniejsze działa Miyazakiego, Birda i disneyowskich weteranów. Jesteśmy tego pewne! Dziękujemy serdecznie!

Pewnie już wiesz, że czekają Cię nagrody z poprzednich progów. Ale co dostaniesz w zamian za tak szczodre wsparcie?
Satysfakcję!
O, i zrobimy też odcinek na wybrany przez Ciebie temat. Byle było to coś około-animacyjnego - na pewno się dogadamy. Ponadto poleci do Ciebie paczka z prezentami. Aż dwa bonusy w jednym progu? Zasługujesz na to!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kreskówkast w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Kreskówkast to pierwszy polski podcast o animacji, prowadzony przez dwie entuzjastki tematu - youtuberkę Elvizję i blogerkę Trikster.

Panie, Panowie i Klejnoty!

Piszą do Was Trikster i El (Elvizja) - prowadzące podcast Kreskówkast.

Pod tą trudną do wymówienia nazwą kryje się pierwszy, polski podcast o animacji. Co robimy?Rozmawiamy o kreskówkach, oczywiście. Ale nie tylko. Traktujemy medium animacji bardzo poważnie.

  • Chcemy mówić o historii gatunku, od najstarszych eksperymentów z ruchomymi obrazami. Ale też o najnowszych technikach i świeżynkach prostu z ekranów.
  • Chcemy mówić o wielkich projektach, znanych na całym świecie, które zmieniły oblicze kina. Ale też o lokalnych, awangardowych produkcjach.
  • Chcemy Wam przybliżyć animację z Polski i ze świata. Tę dla dzieci, dla dorosłych, a także taką, która łączy pokolenia.
  • Fabularne opowieści i realizacje dokumentalne. Animacja eksperymentalna i techniki stare jak świat.

Generalnie, lubimy mówić. I mamy mnóstwo tematów, które chcemy poruszyć.

 

Po kilku latach prowadzenia samodzielnych projektów, łączymy siły - by w formie podcastu zaproponować fanom animacji co-dwutygodniową porcję wiedzy, subiektywnych opinii, suchych żartów i znamienitych gości. 

Zresztą, sami obczajcie:

Pewnie nie odsłuchacie całości na raz, tylko włączycie w tle. Albo już nas znacie. Więc przejdźmy do rzeczy.

Marzy nam się ulepszenie naszego małego podcastu. Wrzucanie filmików na Youtube nic nie kosztuje (niech Kreskus uchowa), ale podcastowa elita nie bryluje na Youtubie. 

Chcemy, abyście mogli nas słuchać poprzez aplikacje podcastowe, Spotify albo ściągać nasze odcinki i odsłuchiwać ich offline. Tak, aby cieszyć się naszą gadaniną w najwygodniejszy dla Was sposób.

Chcemy Wam zapewnić lepszą jakość nagrań i montażu. Kojarzycie te momenty, kiedy słychać nas niewyraźnie? Albo mówimy obie naraz, bo tak nas ekscytuje temat? Też ich nie lubimy. I wiemy, co zrobić, żeby je wyeliminować.

Mamy w planach ciekawych gości i ekscytujące kolaboracje. Inni youtuberzy, twórcy animacji, aktorzy dubbingowi - jest wiele osób, które zgłosiły wstępne zainteresowanie i chciałybyśmy ugościć je w naszym programie jak najlepiej. 

Zresztą, posłuchajcie naszej wcześniejszej rozmowy z udziałem gościnnym:

Czas na zmiany. Czas na upgrade. 

I niech Kreskus, bóg kreskówek, ma nas w opiece.

Amen 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Kreskówkast w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Zawsze przy Was!
  • 50 zł miesięcznie
  • 50 zł brakuje
0%
Za 50zł miesięcznie, będziemy mogły opłacić serwer na Soundcloud. Co to znaczy? Wracamy na Spotify, baby!
Poszerzymy nasze zasięgi, damy Wam możliwość odsłuchiwania odcinków w wygodny sposób i uwolnimy się od niestabilnego regulaminu Youtube'a. Same plusy.
Jak nas słychać?
  • 120 zł miesięcznie
  • 120 zł brakuje
0%
Tyle wystarczy, aby pokryć koszty subskrypcji naszego programu do nagrań, Cleanfeed. Lepsza jakość nagrania, więcej opcji przy edycji dźwięku, szybszy montaż - wszystko, co trzeba, aby podcastu słuchało się jeszcze przyjemniej!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kreskówkast już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Konrad Kamiński
Konrad Kamiński
5 zł
Vivi
Vivi
20 zł
Zormar Rivaks
Zormar Rivaks
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.