Kryminalne Historie

W Patronite od 20.09.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 689

Liczba Patronów: 512

Zostań Patronem
24 patronów
375 miesięcznie
4 035 łącznie

PsychoKryminalistyka

30 000 zł

13%

osiągnięto

25 965 zł

brakuje

Czyli moje wielkie marzenie odkąd dowiedziałam się, że mogę uczyć się tam od Pana Bogdana Lacha :) Niestety obecnie są to studia 3-letnie, każdy rok po około 10 tysięcy złotych i po prostu na razie poza moimi możliwościami :) Ale jeśli kiedyś uda mi się spełnić to marzenie, to obiecuję, że zobaczycie, że było warto mnie w tym wspierać po podcaście : D

Opłaty i sprawy techniczne przy podcaście

1 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Nie wiem, czy wiesz, ale wrzucanie godzinnych podcastów zżera masę serwera! Za darmo nikt mi go więc nie daje, a co miesiąc płacę w dolarach, aby umożliwić Ci spotkanie się ze mną na Spotify czy Itunes'ie :) Dzięki temu, będę też mogła skorzystać z pomocy kogoś, kto poprawi jakość podcastów, dołączy profesjonalne intro, wytnie niepotrzebne dźwięki i kto wie, może dzięki temu będę nagrywać jeszcze więcej podcastów? ;)

Środki na realizację swojej pasji

2 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Oj zdecydowanie zbieram na ten cel! Nagrywanie daje mi naprawdę wiele radości, ale prawda jest taka, że zabiera też masę czasu, który muszę poświęcać także na moje codzienne zobowiązania. Chciałabym jednak rozwijać podcast, inwestować w źródła (książki!), coraz lepszy sprzęt i nie musieć wybierać, czy dany czas poświęcić na swoją pasję, czy lepiej zrealizować w tym czasie zlecenie i mieć finanse na życie :D Pomożesz? ;)
Zostań Patronem