Kryminalne Historie

W Patronite od 20.09.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 733

liczba Patronów: 545

17 patronów
260 miesięcznie
3 045 łącznie

PsychoKryminalistyka

30 000 zł

10%

osiągnięto

26 955 zł

brakuje

Czyli moje wielkie marzenie odkąd dowiedziałam się, że mogę uczyć się tam od Pana Bogdana Lacha :) Niestety obecnie są to studia 3-letnie, każdy rok po około 10 tysięcy złotych i po prostu na razie poza moimi możliwościami :) Ale jeśli kiedyś uda mi się spełnić to marzenie, to obiecuję, że zobaczycie, że było warto mnie w tym wspierać po podcaście : D

Opłaty i sprawy techniczne przy podcaście

1 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Nie wiem, czy wiesz, ale wrzucanie godzinnych podcastów zżera masę serwera! Za darmo nikt mi go więc nie daje, a co miesiąc płacę w dolarach, aby umożliwić Ci spotkanie się ze mną na Spotify czy Itunes'ie :) Dzięki temu, będę też mogła skorzystać z pomocy kogoś, kto poprawi jakość podcastów, dołączy profesjonalne intro, wytnie niepotrzebne dźwięki i kto wie, może dzięki temu będę nagrywać jeszcze więcej podcastów? ;)

Środki na realizację swojej pasji

2 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Oj zdecydowanie zbieram na ten cel! Nagrywanie daje mi naprawdę wiele radości, ale prawda jest taka, że zabiera też masę czasu, który muszę poświęcać także na moje codzienne zobowiązania. Chciałabym jednak rozwijać podcast, inwestować w źródła (książki!), coraz lepszy sprzęt i nie musieć wybierać, czy dany czas poświęcić na swoją pasję, czy lepiej zrealizować w tym czasie zlecenie i mieć finanse na życie :D Pomożesz? ;)
Zostań Patronem