Avatar użytkownika

Kryminalne Historie

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Podcast o kryminalnych sprawach tworzony przez fankę tego typu historii ;) Od ponad roku zbierałam się do tego, by w końcu zacząć kręcić podcasty o sprawach kryminalnych. Efektem wyjścia ze strefy komfortu jest kanał Kryminalne Historie. Dziękuję za Wasze wsparcie i zapraszam do świata zbrodni!

Mam na imię Monika, a moja droga do tworzenia podcastów była długa i zawiła! Z zawodu jestem dietetykiem i psychodietetykiem, ale od zawsze pasjonował mnie świat zagadek kryminalnych. Swoją przygodę z tą tematyką rozpoczęłam od kryminałów i seriali kryminalnych, a następnie dokumentalnych. Wcześniej zakładałam, że będę tworzyć portrety psychologiczne, jednak los zdecydował inaczej ;)

Miałam też przygodę z social mediami!  Efektem tego jest mój autorski projekt "SocialMediaManka", w którym pomagałam innym kobietom poradzić sobie w początkach biznesu i  działania w świecie online.

W ramach kolejnych eksperymentów i wychodzenia ze strefy komfortu, ośmieliłam się do stworzenia swojego kanału na Youtube'ie oraz prowadzenia transmisji online. To wszystko sprawiło, że dorosłam do myśli, iż ruszyć także ze swoim hobby, czyli kryminalnymi sprawami ;)

Na podcasty kryminalne trafiłam rok temu, od tej pory ciągle kiełkowała we mnie myśli, że fajnie byłoby ruszyć kiedyś ze swoim. Brakowało jednak odwagi! Dzisiaj mam tę odwagę i z niej korzystam! A odzew jaki od Was dostaję, dodaje mi wiele motywacji do działania!

Dziękuję, że jesteście!

Środki z Patronite'a chciałabym przeznaczyć na zakup lepszego sprzętu do nagrywania, samorozwój oraz podjęcie studiów z Psychologii śledczej. Cały czas uczę się obsługi sprzętu, staram się rozwijać i eliminować kolejne błędy, które to często się jeszcze zdarzają :) Mimo tego nie poddaję się i z odcinka na odcinek staram poprawiać :)

Z racji tego, że zajęłam się opowiadaniem spraw kryminalnych z pasji, a na co dzień działałam w innej branży, to na razie głównie inwestuję w to zajęcie, choć powoli skłaniam się do tego, że chciałabym, aby były moim głównym zajęciem. Aby jednak całkowicie oddać się tworzeniu podcastu, potrzebuję środków by nie martwić się o inne sfery życia :)

Często czegoś nie potrafię i godzinami szukam informacji jak to zrobić, dlatego środki od Was chciałabym także przeznaczyć na współpracę z kimś, kto pomógłby mi montować filmy, dodać intro itp.

O Psychologii śledczej marzę już od wielu lat. Niestety obecnie studia kosztują koło 7 tysięcy złotych. Planuję je zacząć w roku akademickim 2021/2022) :) Dlatego każda cegiełka będzie dla mnie miała znaczenie w drodze do realizacji mojego marzenia :)

Oczywiście będę dalej nagrywała podcasty, chciałabym dodawać przynajmniej jeden na tydzień, ale życie pokaże, czy się uda :)

Stawiam też na przejrzystość, dlatego każdy Patron będzie wiedział, co u mnie się dzieje :)

Z góry dziękuję za zaufanie!