Kryminalne Historie

W Patronite od 20.09.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 724

Liczba Patronów: 478

Zostań Patronem
29 patronów
415 miesięcznie
4 960 łącznie

PsychoKryminalistyka

30 000 zł

16%

osiągnięto

25 040 zł

brakuje

Czyli moje wielkie marzenie odkąd dowiedziałam się, że mogę uczyć się tam od Pana Bogdana Lacha :) Niestety obecnie są to studia 3-letnie, każdy rok po około 10 tysięcy złotych i po prostu na razie poza moimi możliwościami :) Ale jeśli kiedyś uda mi się spełnić to marzenie, to obiecuję, że zobaczycie, że było warto mnie w tym wspierać po podcaście : D

Opłaty i sprawy techniczne przy podcaście

1 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Nie wiem, czy wiesz, ale wrzucanie godzinnych podcastów zżera masę serwera! Za darmo nikt mi go więc nie daje, a co miesiąc płacę w dolarach, aby umożliwić Ci spotkanie się ze mną na Spotify czy Itunes'ie :) Dzięki temu, będę też mogła skorzystać z pomocy kogoś, kto poprawi jakość podcastów, dołączy profesjonalne intro, wytnie niepotrzebne dźwięki i kto wie, może dzięki temu będę nagrywać jeszcze więcej podcastów? ;)

Środki na realizację swojej pasji

2 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Oj zdecydowanie zbieram na ten cel! Nagrywanie daje mi naprawdę wiele radości, ale prawda jest taka, że zabiera też masę czasu, który muszę poświęcać także na moje codzienne zobowiązania. Chciałabym jednak rozwijać podcast, inwestować w źródła (książki!), coraz lepszy sprzęt i nie musieć wybierać, czy dany czas poświęcić na swoją pasję, czy lepiej zrealizować w tym czasie zlecenie i mieć finanse na życie :D Pomożesz? ;)
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Sebastian Nowicki
Sebastian Nowicki
25 zł miesięcznie
Kamil Małecki
Kamil Małecki
5 zł miesięcznie
magdalena starościak
magdalena starościak
15 zł miesięcznie
Joanna Jakóbczyk
Joanna Jakóbczyk
15 zł jednorazowo
Anonimowy patron
5 zł miesięcznie
Justyna Podsiadły
Justyna Podsiadły
25 zł miesięcznie