Kryminalne Historie

W Patronite od 20.09.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 558

Liczba Patronów: 426

Zostań Patronem
35 patronów
630 miesięcznie
6 185 łącznie

PsychoKryminalistyka

30 000 zł

20%

osiągnięto

23 815 zł

brakuje

Czyli moje wielkie marzenie odkąd dowiedziałam się, że mogę uczyć się tam od Pana Bogdana Lacha :) Niestety obecnie są to studia 3-letnie, każdy rok po około 10 tysięcy złotych i po prostu na razie poza moimi możliwościami :) Ale jeśli kiedyś uda mi się spełnić to marzenie, to obiecuję, że zobaczycie, że było warto mnie w tym wspierać po podcaście : D

Opłaty i sprawy techniczne przy podcaście

1 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Nie wiem, czy wiesz, ale wrzucanie godzinnych podcastów zżera masę serwera! Za darmo nikt mi go więc nie daje, a co miesiąc płacę w dolarach, aby umożliwić Ci spotkanie się ze mną na Spotify czy Itunes'ie :) Dzięki temu, będę też mogła skorzystać z pomocy kogoś, kto poprawi jakość podcastów, dołączy profesjonalne intro, wytnie niepotrzebne dźwięki i kto wie, może dzięki temu będę nagrywać jeszcze więcej podcastów? ;)

Środki na realizację swojej pasji

2 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Oj zdecydowanie zbieram na ten cel! Nagrywanie daje mi naprawdę wiele radości, ale prawda jest taka, że zabiera też masę czasu, który muszę poświęcać także na moje codzienne zobowiązania. Chciałabym jednak rozwijać podcast, inwestować w źródła (książki!), coraz lepszy sprzęt i nie musieć wybierać, czy dany czas poświęcić na swoją pasję, czy lepiej zrealizować w tym czasie zlecenie i mieć finanse na życie :D Pomożesz? ;)
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 15 zł
Anna Drake
Anna Drake
Próg: 25 zł
Ewa Słocińska
Ewa Słocińska
Próg: 5 zł
Aga Piwowarska
Aga Piwowarska
Próg: 5 zł
Angelika Żelech
Angelika Żelech
Próg: 15 zł
Kejti
Kejti
Próg: 25 zł