Kryminalne Historie

W Patronite od 20.09.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 604

liczba Patronów: 462

16 patronów
260 zł miesięcznie
1 740 zł łącznie
Podcast o kryminalnych sprawach tworzony przez fankę tego typu historii ;) Od ponad roku zbierałam się do tego, by w końcu zacząć kręcić podcasty o sprawach kryminalnych. Efektem wyjścia ze strefy komfortu jest kanał Kryminalne Historie. Dziękuję za Wasze wsparcie i zapraszam do świata zbrodni!

O Autorze

Mam na imię Monika, z zawodu jestem dietetykiem i psychodietetykiem, ale od zawsze pasjonował mnie świat zagadek kryminalnych. Swoją przygodę z tą tematyką rozpoczęłam od kryminałów i seriali kryminalnych, a następnie dokumentalnych. Wcześniej zakładałam, że będę tworzyć portrety psychologiczne, jednak los pokierował mnie inaczej ;)

W ciągu ostatnich dwóch lat rozwinęłam się także w temacie social mediów. Efektem tego jest mój autorski projekt "SocialMediaManka", w którym pomagam innym kobietom poradzić sobie w początkach biznesu i  działania w świecie online.

W ramach kolejnych eksperymentów i wychodzenia ze strefy komfortu, ośmieliłam się do stworzenia swojego kanału na youtube'ie oraz prowadzenia transmisji online. To wszystko sprawiło, że dorosłam do myśli, iż ruszyć także ze swoim hobby, czyli kryminalnymi sprawami ;)

Na podcasty kryminalne trafiłam rok temu, od tej pory ciągle kiełkowała we mnie myśli, że fajnie byłoby ruszyć kiedyś ze swoim. Brakowało jednak odwagi! Dzisiaj mam tę odwagę i z niej korzystam! A odzew jaki od Was dostaję, dodaje mi wiele motywacji do działania!

Dziękuję, że jesteście!

Środki z Patronite'a chciałabym przeznaczyć na zakup lepszego sprzętu do nagrywania. Cały czas uczę się obsługi sprzętu, ale często zdarza mi się polec. W związku z czym często słyszycie w tle niespodziewane hałasy, których nie umiem potem wyciąć :(

Z racji tego, że sprawy kryminalne to moje hobby, a na co dzień działam jednak w innej branży, w którą także sporo inwestuję, nie do końca mam środki na to by rozwijać ten kanał. Chciałabym częściej nagrywać sprawy, ale ich montaż zabiera mi dużo czasu.

Często czegoś nie potrafię i godzinami szukam informacji jak to zrobić, dlatego środki od Was chciałabym także przeznaczyć na współpracę z kimś, kto pomógłby mi montować filmy, dodać intro itp.

Oczywiście będę dalej nagrywała podcasty, chciałabym dodawać przynajmniej jeden na tydzień, ale życie pokaże, czy się uda :)

Stawia też na przejrzystość, dlatego każdy Patron będzie wiedział, co u mnie się dzieje :)

Z góry dziękuję za zaufanie!

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem