krytyk.com.pl

W Patronite od 09.11.2018

Hej, ja tu pracuję!

400 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

400 zł

brakuje

Kiedy krytyk.com.pl zaczynał swoje działanie, codziennie dodawaliśmy na stronę jeden tekst. Tak, codziennie. Potem jednak przyszło życie i... teraz zdarzają nam się przestoje, wynikające z zapracowania. Bywa, że w (lub na) pracy spędzamy kilkanaście godzin dziennie. 400 zł miesięcznie pozwoliłoby nam zyskać kilka dodatkowych godzin, które moglibyśmy poświęcić na obejrzenie filmu czy przeczytanie książki oraz napisanie przynajmniej 2 recenzji w tygodniu.

YouTube nadchodzimy!

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Kiedyś próbowaliśmy sami, ale nie wyszło. Niestety dużo pracujemy, przez co brakuje nam czasu na nagrywanie i montowanie filmików. Jeżeli udałoby nam się uzyskać kwotę 1000 zł miesięcznie, moglibyśmy pozwolić sobie na rezygnację z wielu dodatkowych zleceń i systematyczne dodawanie treści recenzenckich nie tylko na bloga, ale też na YT — minimum 4 miesięcznie. 1000 zł pozwoliłoby nam też na rozwijanie jakości treści, odkładanie na nowy sprzęt etc.

Mnóstwo planów, tylko hajs się nie zgadza

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

2000 zł miesięcznie to kwota, która odkładana pozwoliłaby nam na zrealizowanie wielu różnych planów.
1. Nasze sprzęty najmłodsze nie są, a eksploatujemy je potwornie. W laptopie Alicji opadają już klawisze. Mobilny też jest tylko w teorii, bo podniesiony wyrzuca niebieski ekran śmierci. Co się więcej będziemy tłumaczyć, wiadomo, że laptop to podstawa przy aktywnościach podobnych do naszych.
2. Redakcja krytyk.com.pl to wyłącznie nasz duet. Chociaż dużo czytamy i piszemy, to wciąż zdarzają nam się kłujące w oczy błędy. Byłoby super, gdyby Wasze oczy mogły cieszyć recenzje pozbawione jakichkolwiek baboli.
http://edytorstwo.uni.lodz.pl/studia-podyplomowe/ (następna rekrutacja dopiero na przełomie września i października 2019 roku)
3. Pokazy przedpremierowe filmów czy oficjalne książkowe premiery odbywają się przede wszystkim w Warszawie. Niby nie jest to daleko, ale trzeba mieć tam za co dojechać i poświęcić sprawie czas, który teraz głównie pochłania praca.
4. Nad stroną techniczną (szablon strony, obsługa, logo i inne grafiki) krytyk.com.pl Alicja pracuje bez zewnętrznej pomocy, a jest samoukiem bez jakichkolwiek studiów czy kursów kierunkowych. Przydałoby oko fachowca. Dodatkowe fundusze pozwoliłby nam poprawić estetykę strony i tę jej niewidzialną, informatyczną warstwę.
5. Festiwale filmowe, targi książki... chociaż wejściówki na nie zwykle otrzymujemy w zamian za recenzje i relacje, to noclegi i inne takie prozaiczne sprawy musimy już opłacić sami. Byłoby super móc Was częściej raczyć treściami z wydarzeń kulturalnych.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)