Ksiądz z osiedla

rozwój kanału

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Nie mam własnego sprzętu do nagrywania, korzystam z pożyczonego. Nie chcę jednak nadużywać uprzejmości i chciałbym zakupić własny. Niestety dobry sprzęt, polecanych przez osoby z doświadczeniem. sporo kosztuje - około 6 tys dlatego zwracam się z prośbą o wsparcie. Chciałbym też wynagradzać montażystkę, które spędza po kilkanaście godzin przygotowując filimiki.

zajęcia muzyczne

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Mam bardzo zdolną młodzież, która potrzebuje kogoś kompetentnego, kto pomógłby im się rozwijać. Przez 2 lata szukałem kogoś, kto mógłby to robić na poziomie i wolontaryjnie ale mi się nie udało. Chciałbym zatrunić osobę ze szkoły muzycznej, aby młodzież mogła się przy niej rozwijać.

zajęcia teatralne

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Podobnie jak w przypadku muzyki. Mam grupę, która chce działać aktorsko ale brakuje im kogoś, kto by im pomógł wejść na wyższy poziom. Chciałbym móc wynagradzać kogoś, kto ma doświadczenie, aby pomógł się młodzieży rozwijać. Marzę, aby tak jak dotychczas przygotowywali przedstawienia, dla seniorów, dla bezdomnych i dla parafian ale już na lepszym poziomie.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)