Ksiądz z osiedla

W Patronite od 20.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 262

Liczba Patronów: 247

Zostań Patronem
56 patronów
1 335 miesięcznie
4 955 łącznie

Zajęcia muzyczne dla młodzieży

1 700 zł

miesięcznie

78%

osiągnięto

365 zł

brakuje

Mam bardzo zdolną młodzież, która potrzebuje kogoś kompetentnego, kto pomógłby im się rozwijać. Przez 2 lata szukałem kogoś, kto mógłby to robić na poziomie i wolontaryjnie ale mi się nie udało. Chciałbym zatrudnić kogoś z wykształceniem muzycznym, aby młodzież mogła się przy nim rozwijać. Jeżeli z powodu pandemii zajęcia nie będą mogły być prowadzone, wszystkie środki zostaną przekazane na młodzież.

Zajęcia teatralne dla młodzieży

2 200 zł

miesięcznie

60%

osiągnięto

865 zł

brakuje

Podobnie jak w przypadku muzyki. Mam grupę, która chce działać aktorsko ale brakuje im kogoś, kto by im pomógł wejść na wyższy poziom. Chciałbym móc wynagradzać kogoś, kto ma doświadczenie, aby pomógł się młodzieży rozwijać. Marzę, aby tak jak dotychczas przygotowywali przedstawienia, dla seniorów, dla bezdomnych i dla parafian ale już na lepszym poziomie. Jeżeli z powodu pandemii zajęcia nie będą mogły być prowadzone, wszystkie środki zostaną przekazane na młodzież.

Akcje charytatywne

3 000 zł

miesięcznie

44%

osiągnięto

1 665 zł

brakuje

Wraz z młodzieżą mamy Stowarzyszenie Lepszy Elbląg, które raz w miesiącu organizuje akcje charytatywne dla potrzebujących takie jak: biegi, turnieje sportowe, koncerty, przejazdy rowerowe itp (szczegóły: www.lepszyelblag.pl). Tym wydarzeniem towarzyszą różne koszta, mając więcej pieniędzy można je lepiej przygotować ( np. drukując większe plakaty, przekazują pamiątkowe medale dla wszystkich uczestników, kupując wodę do picia dla każdego sportowca itp. ) i w ten sposób zachęcić do udziału więcej osób oraz zebrać więcej środków dla potrzebujących.

Spłata sprzętu

700 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Namówiony przez kompetentnych znajomych zakupiłem do nagrywania aparat Sony A7 III wraz z obiektywem na raty. Mam do spłacenia 20 rat po 529,94 zł. Chciałbym jeszcze zakupić jakieś podstawowe oświetlenie, oraz mikrofon kierunkowy. Próg jest 700 zł po to, aby spłacać ratę oraz powoli zbierać na potrzebny sprzęt.

Montaż

1 200 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Na codzień posługuję na parafii, uczę w szkole, opiekuję się grupą młodzieżową, spędzam czas z ludźmi. To sprawia, że nie jestem w stanie sam montować filmików. To wszystko obecnie robi jedna osoba, która spędza nad każdym odcinkiem po kilka, kilkanaście godzin. Robi to wszystko wolontaryjnie ale chciałbym móc jej pracę wynagradzać.
Zostań Patronem