Ksiądz z osiedla

W Patronite od 20.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 353

liczba Patronów: 328

30 patronów
685 zł miesięcznie
685 zł łącznie

Zakup sprzętu

1 000 zł

miesięcznie

68%

osiągnięto

315 zł

brakuje

Nie mam własnego sprzętu do nagrywania, korzystam z pożyczonego. Nie chcę jednak nadużywać uprzejmości i chciałbym zakupić własny. Niestety dobry sprzęt, polecanych przez osoby z doświadczeniem. sporo kosztuje:
SONY Alpha A7 II - 4099 zł
Obiektyw - około 4 - 5 tys.
Mikrofon- około 1 tys zł.
Dlaczego taki koszt? Bazuje na opinii osób które się na tym znają i radzą, że jak kupować, to już coś lepszego, co da dobry obraz i dźwięk.

Na montażystkę.

1 500 zł

miesięcznie

45%

osiągnięto

815 zł

brakuje

Na codzień posługuję na parafii, uczę w szkole, opiekuję się grupą młodzieżową, spędzam czas z ludźmi. To sprawia, że mam bardzo mało wolnego czasu i nie jestem w stanie sam montować filmików. To wszystko obecnie robi jedna osoba, która spędza nad każdym odcinkiem po kilka, kilkanaście godzin. Robi to wszystko wolontaryjnie ale chciałbym móc jej pracę wynagradzać.

Zajęcia muzyczne dla młodzieży

2 000 zł

miesięcznie

34%

osiągnięto

1 315 zł

brakuje

Mam bardzo zdolną młodzież, która potrzebuje kogoś kompetentnego, kto pomógłby im się rozwijać. Przez 2 lata szukałem kogoś, kto mógłby to robić na poziomie i wolontaryjnie ale mi się nie udało. Chciałbym zatrudnić kogoś z wykształceniem muzycznym, aby młodzież mogła się przy nim rozwijać.

Zajęcia teatralne dla młodzieży

2 500 zł

miesięcznie

27%

osiągnięto

1 815 zł

brakuje

Podobnie jak w przypadku muzyki. Mam grupę, która chce działać aktorsko ale brakuje im kogoś, kto by im pomógł wejść na wyższy poziom. Chciałbym móc wynagradzać kogoś, kto ma doświadczenie, aby pomógł się młodzieży rozwijać. Marzę, aby tak jak dotychczas przygotowywali przedstawienia, dla seniorów, dla bezdomnych i dla parafian ale już na lepszym poziomie.

Akcje charytatywne

3 000 zł

miesięcznie

22%

osiągnięto

2 315 zł

brakuje

Wraz z młodzieżą mamy Stowarzyszenie Lepszy Elbląg, które raz w miesiącu organizuje akcje charytatywne dla potrzebujących takie jak: biegi, turnieje sportowe, koncerty, przejazdy rowerowe itp (szczegóły: www.lepszyelblag.pl). Tym wydarzeniem towarzyszą różne koszta, mając więcej pieniędzy można je lepiej przygotować ( np. drukując większe plakaty, przekazują pamiątkowe medale dla wszystkich uczestników, kupując wodę do picia dla każdego sportowca itp. ) i w ten sposób zachęcić do udziału więcej osób oraz zebrać więcej środków dla potrzebujących.
Zostań Patronem