Ksiądz z osiedla

W Patronite od 20.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 306

Liczba Patronów: 282

Zostań Patronem
55 patronów
1 230 miesięcznie
10 205 łącznie

Rozwój kanału i nablokach.pl

5 000 zł

miesięcznie

24%

osiągnięto

3 770 zł

brakuje

Powstaje stronka nablokach.pl na której mają być 3 działy:
1. AKCJE CHARYTATYWNE - wiele osób prosi mnie o udostępnianie zbiórek. Aby aktywizować młodzież wolę dawać wędkę niż rybę. Na stronie będzie możliwość stworzenia własnej akcji charytatywnej oraz otrzymanie wsparcia przy organizacji (szablony turniejów, plakatów itp - typowe know how)
2. CHALLENGE (również w formie aplikacji) - młodzież potrzebuje zachęty. Bedą tu sprawy do omodlenia oraz propozycje co w ich intencji można ofiarować np. tydzień bez marihuany, pornografii albo samookaleczenia.
3. FORMACJA - materiały na wzór kursu alpha. Dedykowane dla młodzieży dotyczące wiary i problemów młodych ludzi do wykorzystania przez ludzi, którzy chcę pracować z młodymi ale nie wiedzą co z nimi zrobić.
Pewne rzeczy uda się załatwić za darmo, za pewne, żeby były na poziomie trzeba będzie zapłacić dlatego proszę o wsparcie.

Spłata sprzętu

700 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Namówiony przez kompetentnych znajomych zakupiłem do nagrywania aparat Sony A7 III wraz z obiektywem na raty. Mam do spłacenia 20 rat po 529,94 zł. Chciałbym jeszcze zakupić jakieś podstawowe oświetlenie, oraz mikrofon kierunkowy. Próg jest 700 zł po to, aby spłacać ratę oraz powoli zbierać na potrzebny sprzęt.

Montaż

1 200 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Na codzień posługuję na parafii, uczę w szkole, opiekuję się grupą młodzieżową, spędzam czas z ludźmi. To sprawia, że nie jestem w stanie sam montować filmików. To wszystko obecnie robi jedna osoba, która spędza nad każdym odcinkiem po kilka, kilkanaście godzin. Robi to wszystko wolontaryjnie ale chciałbym móc jej pracę wynagradzać.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
10 zł jednorazowo
Magdalena Michalak
Magdalena Michalak
30 zł miesięcznie
Łukasz Parkot
Łukasz Parkot
50 zł miesięcznie
Robert Schmidt
Robert Schmidt
50 zł miesięcznie
Łukasz Wiśniewski
Łukasz Wiśniewski
10 zł miesięcznie
Jakub N
Jakub N
5 zł miesięcznie