Ksiądz z osiedla

W Patronite od 20.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 446

Liczba Patronów: 397

Zostań Patronem
Kup na prezent
47 patronów
1 285 miesięcznie
37 000 łącznie

Młodzież

5 000 zł

miesięcznie

25%

osiągnięto

3 715 zł

brakuje

Żeby młodzież przyciągnąć do Boga, to trzeba z nimi być i im Go pokazać.

Staram się być z młodzieżą i angażować w akcje charytatywne, zajęcia teatralne, jeździć z nimi do uchodźców w Nadarzyna, organizować zajęcia sportowe. Teraz idą wakacje, wyjazdy, pielgrzymka do Częstochowy. To wszystko wiąże się z kosztami. Im więcej środków mamy, tym więcej możemy zrobić np. kupować słodycze na każdy wyjazd do dzieciaków z Ukrainy (w Nadarzynie jest ich ponad 100), dofinansować wyjazd na rekolekcje albo pielgrzymkę, opłacić prowadzącego warsztaty teatralne itp. Dlatego proszę o wsparcie.

Nablokach.pl

6 000 zł

miesięcznie

21%

osiągnięto

4 715 zł

brakuje

Ten cel jest wpisany jako ostatni ale tak naprawdę już jest realizowany. Żeby wszystko ruszyło czekamy aż w końcu urząd zarejestruje naszą fundację

Na stronie nablokach.pl będą 3 działy:
1. AKCJE CHARYTATYWNE - wiele osób prosi mnie o udostępnianie zbiórek. Aby aktywizować młodzież wolę dawać wędkę niż rybę. Na stronie będzie możliwość stworzenia własnej akcji charytatywnej oraz otrzymanie wsparcia przy organizacji (szablony turniejów, plakatów itp - typowe know how)
2. CHALLENGE (również w formie aplikacji) - młodzież potrzebuje zachęty. Bedą tu sprawy do omodlenia oraz propozycje co w ich intencji można ofiarować np. tydzień bez marihuany, pornografii albo samookaleczenia.
3. FORMACJA - materiały na wzór kursu alpha. Dedykowane dla młodzieży dotyczące wiary i problemów młodych ludzi do wykorzystania przez ludzi, którzy chcę pracować z młodymi ale nie wiedzą co z nimi zrobić.
Pewne rzeczy uda się załatwić za darmo, za pewne, żeby były na poziomie trzeba będzie zapłacić dlatego proszę o wsparcie.

Montaż

500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Na codzień posługuję na parafii, uczę w szkole, opiekuję się grupą młodzieżową, spędzam czas z ludźmi. To sprawia, że nie jestem w stanie sam montować filmików. To wszystko obecnie robi jedna osoba, która spędza nad każdym odcinkiem po kilka, kilkanaście godzin i z wpłacanych przez Was środków otrzymuje wynagrodzenie 500 zł/mies.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Grzegorz Serek
Grzegorz Serek
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Bernadetta Toczek-Gielczowska
Bernadetta Toczek-Gielczowska
Próg: 20 zł
radoslaw konder
radoslaw konder
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł