W Patronite od 22.04.2020

Dzięki naszemu blogowi sztuka staje się bardziej dostępna dla wszystkich. Ciekawostki i historie, które publikujemy doceniają zarówno hobbyści, jak i osoby od lat związane z kulturą i sztuką. Treści na naszym blogu są bardzo zróżnicowane, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

O Autorze

Nazywam się Ewa Nykiel-Kaczyńska i od początku 2019 roku prowadzę blog KuKulturze.pl, który zrzesza fanów sztuki i kultury. Na stronie znajdują się ciekawostki ze świata historii sztuki, tematyczne zestawienia obrazów, linki do darmowych kursów online, aktualności oraz treści humorystyczne.

Prowadzeniem bloga zajęłam się hobbystycznie, w godzinach wolnych od pracy i nigdy nie spodziewałabym się, że strona zgromadzi wokół siebie tylu fantastycznych i stałych fanów -  obecnie blog codziennie odwiedza około czterech tysięcy osób! W miarę rozwoju projektu oprócz tworzenia treści doszła także aktywność w mediach społecznościowych oraz mały sklepik z gadżetami, do którego własnoręcznie wykonuję projekty. 

Ponieważ coraz trudniej łączyć mi pełnoetatową pracę zawodową z blogiem ze względu na ograniczony czas, bardzo chciałabym móc zatrudnić do pomocy kilka osób, które razem ze mną mogłyby rozwijać ten projekt.
 

 


 

SPRAWDŹ NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY Z OSTATNICH 6 MIESIĘCY


Utknąłeś w domu? Te 12 słynnych muzeów oferuje wirtualne spacery

 

 

Najpiękniejsze, współczesne rzeźby z całego świata

 

 

Muzeum Narodowe w Warszawie zaprasza do zabawy

 

 

15 polskich obrazów, które każdy powinien znać

 

 

Jak zmieniały się autoportrety Picassa na przestrzeni lat?

 

 

Pełna digitalizacja Codex Atlanticus Leonarda Da Vinci

 

 

logo kukulturze

 


 

Bądź na bieżąco, śledź nas na Facebooku i Instagramie lub zapisz się do newslettera.
 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)