Kunkwat

Podstawowe funkcje życiowe

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Dzięki uzyskaniu tego celu nie będę się musiał martwić że będę w totalnych czterech literach i będę mógł dzięki temu skupić się bardziej na filmach oraz na innych pomniejszych projektach.

Spróbować wszystkiego poza domem!

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Na początku Spróbować wszystkiego będzie raczej serią zajmującą się rzeczami domowymi bądź blisko miejscowymi, ale po osiągnięciu tego celu wreszcie będzie można rozprostować nogi i wyruszyć w daleką dal aby próbować to nowych ciekawych rzeczy

Aktualizacja sprzętu!

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Chyba lepiej żeby kanały się rozwijały a filmy wyglądały coraz zacniej a zatem w tym pomoże ten próg dzięki któremu będę mógł dokupić potrzebny sprzęt oraz zaktualizować już posiadany.

Rozpoczęcie firmy!

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Wraz z nowym sprzętem oraz możliwościami warto byłoby rozpocząć coś większego i pokazać się z nowej strony a więc Spróbować wszystkiego oraz Kunkwat stali by się firmą w której jednak trzeba opłacać pracowników dlatego ten próg jest już o tyle większy.

Spróbować wszystkiego poza Polską!

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Wiem że brzmi to jak strasznie szalona kwota ale aby móc rozwinąć się najlepiej jak się da, warto spróbować też czegoś poza naszym rodzimym krajem a zatem po zdobyciu tej kwoty Spróbować wszystkiego zaczęło by podróże po świecie i próbowanie różnych rzeczy z różnych zakątków naszego świata.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)