Langusta na palmie

W Patronite od 02.09.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 5

Liczba Patronów: 6

Zostań Patronem
Kup na prezent
2472 patronów
58 415 miesięcznie
4 138 563 łącznie

Langusta live!

75 000 zł

miesięcznie

77%

osiągnięto

16 585 zł

brakuje

W połowie 2022 roku zaczęliśmy budowę naszego własnego Langustowego studia, czyli miejsca naszej pracy i tworzenia materiałów dla Was. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie planem zaczniemy w nim działać latem 2023 roku. Naszym marzeniem jest stworzyć w nim prawdziwe studio live, z którego będziemy nadać programy na żywo. Wspólna modlitwa na żywo, konferencje i spotkania na żywo oraz rozmowy z zaproszonymi gościmi na żywo z Waszym udziałem! Gdybyście wsparli nas w tym osttanim progu będziemy mogli zakupić wyposażenie studia oraz zapewnić jego działalność.

Regularna działalność Langusty

35 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Pierwszym naszym celem są środki potrzebne do regularnego funkcjonowania naszej działalności, czyli opłacenie wynajmu studia, wynagrodzenia dla stałych pracowników, operatorów i montażystów oraz zakup potrzebnego sprzętu. Ta suma pozwoli nam działać i dostarczać Wam dobre treści:)


Spotkania na żywo

55 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Drugim naszym celem są spotkania na żywo. Po cudownej trasie „Już się nie wstydzę”, chcielibyśmy ruszyć w Polskę z kolejnym, nowym materiałem. Na wiosnę 2024 roku odwiedzimy kilkadziesiąt miast w Polsce, żeby głosić, grać i spotkać się z Wami. Odbędą się również kolejne wielkohalowe spotkania wielbieniowe, pierwsze już w kwietniu w Ergo Arenie w Gdańsku/Sopocie, kolejne w drodze. Jeśli więc udałoby nam się osiągnąć ten drugi próg, będziemy mogli zrealizować te kilkadziesiąt spotkań i mamy nadzieję zobaczyć się z Wami na żywo.

Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Antek Anysz
Antek Anysz
Próg: 300 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Magda K
Magda K
Próg: 10 zł
Małgorzata Dybuła
Małgorzata Dybuła
Próg: 10 zł
Guśka *
Guśka *
Próg: 10 zł
Adam Żurek
Adam Żurek
Próg: 50 zł