Langusta na palmie

W Patronite od 02.09.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 3

liczba Patronów: 4

3486 patronów
77 470 zł miesięcznie
2 277 133 zł łącznie
"Głosić wszystkim, wszędzie i na wszystkie sposoby" - to dominikańskie zawołanie sprawiło, że oprócz realu wylądowałem również w sieci ze Słowem Bożym. A że YouTube to największa ambona świata, więc wlazłem na nią i nie zejdę, aż do wszystkich dotrze Dobra Nowina. No chyba, że wcześniej będzie koniec świata. Ale to tym lepiej:)

O Autorze

Skoro tu jesteś to najprawdopodobniej nie muszę się przedstawiać, ale mówiąc najkrócej nazywam się Adam Szustak OP, jestem kaznodzieją z Zakonu Braci Kaznodziejów i od paru ładnych lat na całym świecie i w internecie staram się głosić Ewangelię. Głównym miejscem mojego głoszenia w sieci jest youtubowy kanał LANGUSTA NA PALMIE, który zgromadził już blisko 700 tysięcy widzów. Jeżeli chcesz więcej posłuchać o mojej historii zapraszam tutaj:
 

 

Na portalu Patronite jestem obecny od trzech lat i w tym czasie dzięki wsparciu fantastycznej grupy patronów (udało nam się zebrać już ponad 2 miliony złotych:) razem z grupą moich współpracowników zrealizowaliśmy wiele niesamowitych projektów i inicjatyw.

Udało nam się stworzyć w Warszawie studio, w którym pracujemy nad rozwojem naszych filmowych projektów, dzięki którym powstał dominikański portal kaznodziejski
dominikanie.pl oraz zrealizowaliśmy ponad pięć tysięcy filmów na YouTube. Udało nam się też zgromadzić we wspólnej pracy kilkudziesięciu twórców: kaznodziei, mówców, filmowców i artystów. Oprócz projektów online zorganizowaliśmy również wielkie wielbienia w największych halach w Polsce, wypełniając po brzegi np. katowicki Spodek czy krakowską Tauron Arenę. Jeśli chcesz zobaczyć jak wyglądają nasze spotkania na żywo zajrzyj koniecznie tutaj:

 

Wszystkie te powyższe inicjatywy, projekty i spotkania udało nam się zrealizować tylko i wyłącznie dzięki pomocy naszych patronów. 

Chcielibyśmy oczywiście kontynuować nasze dotychczasowe działania oraz zrealizować nowe projekty, które będą możliwe tylko dzięki Waszemu wsparciu. Konkretne cele i projekty znajdziecie w zakładce CELE - zajrzyjcie tam i jeśli uznacie, że warto - zostańcie naszymi patronami!

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem