Langusta na palmie

W Patronite od 02.09.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 3

liczba Patronów: 3

2276 patronów
55 300 zł miesięcznie
2 115 628 zł łącznie
"Głosić wszystkim, wszędzie i na wszystkie sposoby" - to dominikańskie zawołanie sprawiło, że oprócz realu wylądowałem również w sieci ze Słowem Bożym. A że YouTube to największa ambona świata, więc wlazłem na nią i nie zejdę, aż do wszystkich dotrze Dobra Nowina. No chyba, że wcześniej będzie koniec świata. Ale to tym lepiej:)

O Autorze

Skoro tu jesteś to najprawdopodobniej nie muszę się przedstawiać. Gdyby jednak było inaczej to serdecznie zapraszam na stronę langustanapalmie.pl, gdzie znajdziesz więcej informacjji o mnie i mojej działalności. Mówiąc najkrócej jestem kaznodzieją z Zakonu Braci Kaznodziejów i od paru ładnych lat na całym świecie i w internecie staram się głosić Ewangelię. Głównym miejscem mojego głoszenia w sieci jest kanał LANGUSTA NA PALMIE, który zgromadził już kilkaset tysięcy słuchaczy. Wszystko zaczęło się chyba tak na serio od serii #jeszcze5minutek:

 

 

Publikuję też kilka razy w tygodniu vlogi z moich kaznodziejskich podróży:

 

 

I co jakiś czas można mnie również posłuchać w specjalnych seriach rekolekcyjnych, takich jak choćby Straszne Rekolekcje:

 

 

We wrześniu zeszłego roku po raz pierwszy poprosiłem Was o wsparcie moich projektów, dzięki którym powstał kanał Paśnik z komentarzami biblijnymi oraz możliwe stało się organizowanie wielkich spotkań wielbieniowych w różnych miastach Polski. Teraz przystępujemy do kolejnej fazy rozwoju: chcemy stworzyć nowy wielki portal kaznodziejski z filmami video, tworzymy własne studio nagrań oraz planujemy kolejne spotkania wielbieniowe. Jeśli tylko chcecie wesprzeć te nasze działania, bardzo zapraszamy do dołączenia do naszych patronów. 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem