Langusta na palmie

W Patronite od 02.09.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 5

Liczba Patronów: 6

Zostań Patronem
Kup na prezent
2267 patronów
54 555 miesięcznie
4 023 743 łącznie
"Głosić wszystkim, wszędzie i na wszystkie sposoby" - to dominikańskie zawołanie sprawiło, że oprócz realu wylądowałem również w sieci ze Słowem Bożym. A że YouTube to największa ambona świata, więc wlazłem na nią i nie zejdę, aż do wszystkich dotrze Dobra Nowina. No chyba, że wcześniej będzie koniec świata. Ale to tym lepiej:)

O Autorze

Skoro tu jesteś to najprawdopodobniej nie muszę się przedstawiać, ale mówiąc najkrócej nazywam się Adam Szustak OP, jestem kaznodzieją z Zakonu Braci Kaznodziejów i od paru ładnych lat na całym świecie i w internecie staram się głosić Ewangelię. Głównym miejscem mojego głoszenia w sieci jest youtubowy kanał LANGUSTA NA PALMIE, który zgromadził już blisko 860 tysięcy widzów. Jeżeli chcesz więcej posłuchać o mojej historii zapraszam tutaj:

 

Na portalu Patronite jestem obecny od pięciu lat i w tym czasie dzięki wsparciu fantastycznej grupy patronów (udało nam się zebrać już ponad 4 miliony złotych:) razem z grupą moich współpracowników zrealizowaliśmy wiele niesamowitych projektów i inicjatyw.

Udało nam się stworzyć w Warszawie studio, w którym pracujemy nad rozwojem naszych filmowych projektów, dzięki którym powstał dominikański portal kaznodziejski
dominikanie.pl oraz zrealizowaliśmy ponad 10 tysięcy filmów na YouTube. Udało nam się też zgromadzić we wspólnej pracy kilkudziesięciu twórców: kaznodziei, mówców, filmowców i artystów. Oprócz projektów online zorganizowaliśmy również wielkie wielbienia w największych halach w Polsce, wypełniając po brzegi np. katowicki Spodek czy krakowską Tauron Arenę. Jeśli chcesz zobaczyć jak wyglądają nasze spotkania na żywo zajrzyj koniecznie tutaj:

 

Wszystkie te powyższe inicjatywy, projekty i spotkania udało nam się zrealizować tylko i wyłącznie dzięki pomocy naszych patronów. 

Chcielibyśmy oczywiście kontynuować nasze dotychczasowe działania oraz zrealizować nowe projekty, które będą możliwe tylko dzięki Waszemu wsparciu. Konkretne cele i projekty znajdziecie w zakładce CELE - zajrzyjcie tam i jeśli uznacie, że warto - zostańcie naszymi patronami!

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Paweł Szecówka
Paweł Szecówka
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł