LENDA/KOZUB

Dołącz do wyjątkowej grupy patronów LENDA/KOZUB (debiutującego synth popowego duetu, w skład którego wchodzi młode małżeństwo wiecznych dzieciaków lat 90-tych)!

O Autorze

Cześć!

Przede wszystkim ogromnie nam miło, że zajrzałeś na tę stronę!
Nazywamy się Paulina&Piotr i tworzymy duet LENDA/KOZUB.

Jesteśmy muzycznym małżeństwem, które połączyła wspólna pasja i scena, gdzie rozpoczęła się nasza przygoda. Nasze pierwsze wspólne kroki to busking, czyli tzw. "granie uliczne", które przerodziło się w granie koncertów, wspólne tworzenie i życie.

Silne uczucie pomiędzy nami dało początek naszym pierwszym kompozycjom, które wydaliśmy na świat pod nazwą Our House By The Lake. Debiutancka EP-ka „Almost There” - inspirowana minimalizmem, przestrzenią, naturą i brzmieniami akustycznymi, została wydana w 2018r. właśnie dzięki wsparciu naszych słuchaczy na jeden ze stron crowdfunding'owych.W roku 2018r, zaraz po ślubie, zaszyliśmy się w domowych pieleszach i stworzyliśmy kompozycje w języku polskim. Demo postanowiliśmy wysłać do Marcina Borsa, odpowiedzialnego za albumy takich artystów jak: Hey, Lao Che, Katarzyna Nosowska, Krzysztof Zalewski, czy Mrozu. Jest to jeden z czołowych producentów polskiej sceny muzycznej, którego pracę podziwiamy, a albumy, które wyszły spod jego ręki, są naszą wielką inspiracją. 

Współpracę rozpoczęliśmy w sierpniu 2019r.
Nasz pierwszy singiel "Bałamutka" miał swoją premierę w sieci 1 kwietnia 2021:

Utwory z płyty, nad którą pracowaliśmy, światło dzienne ujrzeć miały w tym roku, podczas naszych pierwszych autorskich koncertów. Niestety przez pandemię żadne wydarzenie nie jest już pewne, tym samym jak i wielu innych artystów, zostaliśmy na ten czas bez stałego źródła utrzymania. W obecnej sytuacji, nie zapowiada się, byśmy sami poradzili sobie w sfinansowaniu promocji materiału, postanowiliśmy jednak nie rezygnować z podzielenia się z Wami autorskimi kompozycjami i debiutancką EP-ką!

Bardzo chcemy kontynuować naszą działalność w tym ciężkim czasie, ale w innej formie. Mamy świadomość, jak wielu z Was potrzebuje teraz muzyki i sztuki, by poradzić sobie z tymi przeciwnościami losu i brakiem wspólnych spotkań i koncertów. Dlatego też chcemy wspólnie z Wami stworzyć nowe środowisko do dzielenia się dźwiękami i wspólnego inspirowania. A platforma Patronite ma na celu pomóc nam stworzyć nowy model komunikacji, byśmy mogli się poznać i odnaleźć wśród Was tych, którzy będą chcieli zostać z nami na dłużej!

Na specjalnie założonej z tej okazji grupie, będziemy wrzucać premierowe utwory, nagrania zza kulis oraz materiały, które nie pojawią się na naszej oficjalnej stronie! Pojawią się tam także niepublikowane nigdzie nagrania z prób, zdjęcia, ale przede wszystkim - chcielibyśmy poznać Was i dać poznać się Wam.Jeśli więc chcielibyście świadomie wesprzeć nas jako twórców, otrzymać dostęp do tej wyjątkowej grupy i treści z nami związanych. Jeśli chcielibyście zostać naszymi patronami, a tym samym docenić naszą pracę, decydując się wyrazić to w postaci finansowej, to zapraszamy Was do naszego zespołu! 

A może po prostu chcielibyście w formie cegiełki nabyć naszą debiutancką EP-kę?
 

Twórzmy razem, doświadczajmy, inspirujmy się i zostańcie z nami na dłużej
Może dzięki tym małym cegiełkom uda nam się zbudować wspólnie coś pięknego!


Dziękujemy!FB: www.facebook.com/lendakozub 
YT: https://www.youtube.com/lendakozub
IG: www.instagram.com/lendakozub

 


 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem