LENDA/KOZUB

Utrzymanie produkcji filmów (LIVE SESSIONS)

2 000 zł

miesięcznie

15%

osiągnięto

1 690 zł

brakuje

Wasza mobilizacja po premierowym LIVE koncercie z naszego domu, dodała nam skrzydeł, a dotychczasowe wsparcie Patronów pomogło zrobić kolejny krok do przodu w celu ukończenie prac nad płytą. Jeszcze długa droga przed nami, ale wiemy, że wszystko się uda! 

Z czego wynika taka kwota? 
W obecnej sytuacji, jesteśmy pozostawieni bez stałego zatrudnienia zarówno, jako instruktorzy, jak i muzycy. Postanowiliśmy poświęcić się, tworząc dla Was produkcje z naszego domu, by umilić Wam ten ciężki okres, w którym pozbawieni jesteśmy muzyki na żywo i spotkań na koncertach…

Poza systematycznie wrzucaną na YouTube serią live sesji (z wybranymi przez Was utworami na PRYWATNEJ grupie na Facebooku), chcielibyśmy przygotować dla Was „AKUSTYCZNE PIĄTKOWE LIVE-Y”. Wy wybieracie co tydzień nowego Artystę. My gramy 3 wybrane przez nas utwory z jego repertuaru (tym razem w akustycznych aranżacjach).

Sam proces powstawania klipów zajmuje sporo czasu, szczególnie, że stawiamy pierwsze kroki w montażu, edycji video, miksowaniu dźwięku. Mamy mały deficyt jeśli chodzi o sprzęt do tego potrzebny, co na pewno chcielibyśmy kiedyś zmienić, by efekt finalny brzmiał i wyglądał dla Was jak najlepiej i by nasz kanał zarówno na YouTube, jak i Facebook’u rozkręcić razem z naszym zespołem, do którego chcemy Cię zaprosić.

Pełna swoboda twórcza (GHOSTWRITERS)

5 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

4 690 zł

brakuje

Nie jesteśmy artystami do ugłaskania. Odkąd tylko pamiętamy, tworzyliśmy zawsze to, co czuliśmy w danej chwili, kierując się głosem serca. Jesteśmy również dwójką niespokojnych dusz, przez co bardzo cenimy sobie niezależność i bez względu na końcowy rozrachunek, robimy to, co gra nam w środku. Ogromnie nam miło, że spotyka się to z Waszą aprobatą i coraz bardziej odczuwamy Wasze wsparcie i szacunek do tego, co tworzymy. Cieszy nas, że utwory, które tworzymy są dla Was coraz bliższe i tworzycie wraz z nimi swoje piękne prywatne wspomnienia.

Ostatnio skupiamy się na wspieraniu młodych zdolnych ludzi, którym pomagamy stawiać pierwsze kroki w szerokopojętym procesie twórczym. Dzięki naszej współpracy, dzieci i młodzież mają możliwość tworzyć swoje pierwsze autorskie kompozycje. Praca, której oddaliśmy się w pełni, sprawia nam ogromną przyjemność i niesamowitą satysfakcję. Mamy nadzieję, że i tymi kompozycjami będziemy mogli się z Wami niebawem podzielić. Ponadto odezwało się do nas w ostatnim czasie wielu artystów, którzy chcieli, byśmy stworzyli coś specjalnie dla nich, na ich przyszłe płyty i wydawnictwa...

Tym samym wyznaczamy sobie kolejny cel!

Jeśli nam się uda i nie będziemy musieli martwić się o dodatkowe zobowiązania i brak środków na przetrwanie, poświęcimy się całkowicie tworzeniu ogromnej ilości nowych piosenek! Zarówno dla tych młodych artystów, wkraczających na scenę, jak i zawodowców, muzyków, którzy nam wszystkim są bliscy, a do których chcielibyśmy dotrzeć z naszymi kompozycjami stworzonymi specjalnie dla nich. Być może nie jako duet LENDA/KOZUB, a jako ghostwriterzy, ale jeśli tylko nam się uda i utwory trafią dalej, na pewno zdradzimy Wam to w naszej prywatnej grupie. :)
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni