Avatar użytkownika

Wszystko o Warszawie

1
patron
10 
miesięcznie
480 
łącznie
1
patron
10 zł 480 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Patron na czas wsparcia wymieniony będzie na stronie w sekcji 'Patroni'. Każda wpłacona złotówka to kamień milowy w realizacji mojego marzenia. Dziękuję!
10 zł miesięcznie
Patron wymieniony na stronie w sekcji 'Patroni' pogrubioną i/lub kolorową czcionką. Patroni będą na bieżąco informowani o moich planach i rozwoju serwisu.
50 zł miesięcznie
Patron wymieniony na stronie w sekcji 'Patroni' pogrubioną i/lub kolorową czcionką. Dodatkowo Patroni z tego progu będą pomagać przy tworzeniu portalu. Mam mnóstwo pomysłów i potrzebuję opinii, dlatego każdy pomysł zaserwuję w formie bardzo krótkiej ankiety i wezmę Wasze głosy pod uwagę!
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
1 dostępne miejsce
Reklama na stronie w formie pionowego baneru na pasku bocznym przez cały czas trwania wsparcia.
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
1 dostępne miejsce
Reklama na stronie w formie poziomego baneru na górze przez cały czas trwania wsparcia.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Wszystko o Warszawie w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem twórcą portalu Wszystko o Warszawie. Entuzjasta Warszawy niekomercyjnej i pozytywnej. Jestem kreatywnym i energicznym kolesiem, który uwielbia to miasto, aktywnie biorąc udział w jego życiu. Wychodząc ku osobom które nie wiedzą (jeszcze!) jak w Warszawie się odnaleźć, założyłem portal.

Cześć!

Mam na imię Łukasz i od ponad 4 lat prowadzę Wszystko o Warszawie - portal zajmujący się życiem Warszawy przez pryzmat jej zalet i oferty skierowanej do osób tutaj mieszkających. Strona powstała w odpowiedzi na ciągle obniżający się poziom internetowych mediów skierowanych do mieszkańców stolicy, które obecnie mają niewiele wspólnego z informacją, a zmieniły się w plotkarnie i kroniki policyjne, wszędzie tylko awantury i skandale. A co z ludźmi którzy chcieliby trzymać rękę na pulsie bez konieczności przedzierania się przez dziesiątki artykułów bez żadnej wartości?


Wszystko o Warszawie to portal dla ludzi pozytywnych i aktywnych. Takich którzy chcą oprócz informacji istotnych dla każdego warszawiaka dowiedzieć się co dzieje się w mieście, jak spędzić wolny wieczór, na co uważać mieszkając w Warszawie oraz przejrzeć cały szereg innych tematów, które łączy wspólny mianownik. Ogólnie strona ma formę lekko subiektywną, jednak wierzę że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Stronę odwiedza od kilku do kilkudziesięciu tysięcy unikalnych użytkowników miesięcznie. W tym tempie na FB niedługo będzie mieć 35000 lajków.

Portal stworzyłem sam, administruję sam i edytuję content sam. Od strony informatycznej po dziennikarską zajmuję się tym własnoręcznie, a źródło dla moich treści pochodzi ze skrzynki mailowej na którą zaprzyjaźnieni ludzie przysyłają mi informacje, oraz przez pocztę pantoflową :) Czasem ktoś mi pomaga (żeby nie było że taki samodzielny jestem), ale są to sporadyczne sytuacje. Pomoc na pewno będzie mi potrzebna jeśli chcę zadbać o stały flow treści.

Najważniejsze - Wszystko o Warszawie nie jest firmą, to idea którą chcę przelać na innych ludzi. Ja na tym projekcie nie zarabiam, mam normalną dzienną pracę w dużej korporacji i sam finansuję potrzeby mojej strony. Chciałbym jednak się rozwijać, a do tego już potrzebne jest już Wasze wsparcie. Wszystko o Warszawie może wyjść z ram strony i poszerzyć portfolio na przykład o filmiki na Youtube, relacje z wydarzeń, wizyty w nowych miejscach oraz wywiady z udziałem warszawskich artystów, działaczy, aktywistów. 

Część kwoty ze wsparcia chciałbym przeznaczyć na promocję w środkach komunikacji miejskiej czy lokalach. Zmianie uległaby również strona graficzna i funkcjonalna portalu, ale do tego potrzebny już jest konkretny informatyk, gdyż moje umiejętności mogą nie wystarczyć. Plany i pomysły są niezliczone, ogranicza mnie jedynie czas i fundusze.

Od niedawna Wszystko o Warszawie jest również na Instagramie. Krótkie relacje to wygodna i szybka forma informowania o tym co się dzieje.

Podsumowując, całość pozyskanej kwoty przeznaczę na portal, aby móc konkurować z dużymi mediami na rynku, które moim zdaniem nie pełnią swojej funkcji w należyty sposób i potrzebna jest nam, mieszkańcom Warszawy, uczciwa i bezstronna alternatywa. Wierzę że mi się to uda i z góry dziękuję za wsparcie!

Pozdrawiam,

Łukasz Grzybowski

Założyciel portalu Wszystko o Warszawie

Cele Autora

Pomoc
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 990 zł brakuje
1%
Aby portal mógł być aktualizowany oraz uzupełniany o nowy kontent w satysfakcjonujący sposób,
Pomoc x2
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 490 zł brakuje
0%
Jeszcze więcej rąk do pracy. W końcu im więcej tym lepiej i chciałbym dostarczać satysfakcjonującą porcję informacji i wydarzeń z każdej dzielnicy. To dotyczy również kwestii informatycznych, mam w planach nowe funkcjonalności, poprawę wyglądu i szybkości działania, oraz aplikację na iOS/Android.
Materiały
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 990 zł brakuje
0%
Chodzi o relacje z wydarzeń, oraz inne materiały nagrywane w terenie. Potrzebny jest sprzęt, licencja na oprogramowanie, oraz pomoc w realizacji i edycji materiałów.
Reklama
  • 7 500 zł miesięcznie
  • 7 490 zł brakuje
0%
Musimy dotrzeć do jak największej liczby ludzi! Do tego potrzebne są ulotki,materiały reklamowe, gadżety, oraz reklama w internecie. Chciałbym też wrzucić coś wielkiego na jakiś budynek, aby uświadomić ludziom że Wszystko o Warszawie jest w mieście. Za marketing byłby odpowiedzialny ktoś kompetentny i obeznany w temacie, ja będę tylko pomagał.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Wszystko o Warszawie już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Albert Marczak
Albert Marczak
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.