W Patronite od 26.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 654

Liczba Patronów: 438

Zostań Patronem
Kup na prezent
44 patronów
840 miesięcznie
37 280 łącznie
Zostań Patronem Limboskiego i słuchaj co miesiąc niepublikowanego, domowego nagrania!

O Autorze

Witajcie Dobrzy Ludzie!

 

To jest mój profil na PATRONITE, gdzie możecie dołączyć do grona moich PATRONÓW. 

Moi Patroni to w ciągu ostatnich dwóch lat  prawie 400 osób - wspaniałych, świetlistych Istnień Poszczególnych, które zgodnie ze swoją własną, nieprzymuszoną wolą przykładają się do mojego rozwoju jako artysty. Mało tego! W zamian za to otrzymują co miesiąc nagranie, które powstaje w moim domowym studiu, a także mają dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, która jest pełna niespodzianek i niepublikowanych materiałów, takich jak zdjęcia, filmy, przemyślenia i moje komentarze na temat wszystkiego. 

Wielu moich Patronów to stali bywalcy moich koncertów. Z niektórymi znamy się z widzenia - spotykaliśmy się w przeróżnych miejscach na przestrzeni ostatnich 10 lat. 

 

Część z moich Patronów na mnie przede wszystkim z piosenek, które nagrywałem na różnych płytach. Każda z ośmiu moich wydanych dotąd płyt jest inna i ma swoich fanów. To jest piosenka pt. "Na statku" z mojej ostatniej, wydanej w 2019 roku płyty "Ucieczka Saula":

 

Jeśli zostaniesz moim Patronem i wybierzesz PRÓG KOLEKCJONERA lub MECANASA - wtedy możesz otrzymać część lub całoś mojej dyskografii w postaci plików mp3.

Zwróć uwagę na fakt, że możesz zostać Patronem i po kilku dniach zrezygnować z subskrypcji, a dyskografia pozostanie Twoja - nie będzie to może zbyt eleganckie zagranie i jeszcze nikt nie był aż tak nieczuły, żeby skorzystać z tej furtki. Możesz być pierwszym, albo pierwszą! 

 

Część moich Patronów to też ludzie, którzy odkryli moje piosenki niedawno, a także natknęli się na moje covery, które powstały dla Patronów. Jak to możliwe? 

Otóż każdy cover, który powstaje co miesiąc w moim domowym studiu płynie sobie światłowodami do komputerów moich Patronów i tam zostaje. Nikt inny poza mną i moimi Patronami nie zna tych nagrań. Ale po upływie roku nagranie te stają się wolne i lądują na wszystkich platformach streamingowych w internecie. Tak jak to nagranie, które moi Patroni otrzymali jesienią 2021 roku: 

 

Jak sam widzisz, jesteś w szczególnym miejscu. Za chwilę możesz dołączyć  do wyjątkowej dla mnie grupy osób, które swoje wsparcie i uznanie dla mojej pracy zdecydowały się wyrazić w postaci finansowej.

 

Do tej pory udało nam się wspólnie wybrać 24 piosenki, które wykonałem i nagrałem dla Patronów. Poza tym wymieniliśmy się setkami spostrzeżeń, linków, polecaliśmy sobie filmy, książki i adresy kawiarni. Rozbudowałem swoje domowe studio i nauczyłem się produkcji muzycznej w wersji instant. Moi Patroni i comiesięczne covery to jedna z najszczęśliwszych kart mojej artystycznej drogi. Serio :) 

 

Jeśli zechcesz zostać moim patronem, będzie to oznaczało, że co miesiąc przekażesz mi niewielką kwotę pieniędzy. Będzie to Twój wyraz wsparcia dla mojej działalności!

W zamian ja będę traktował Cię specjalnie - nie tylko słuchasz od czasu do czasu mojej muzyki, ale świadomie wspierasz jej twórcę. To czyni różnicę i ja tę różnicę widzę. 

Potraktujmy tę platformę jako punkt wyjścia do stworzenia nowego modelu komunikacji i wymiany energii. Ten model wydaje się być najbardziej słusznym, prostym i uczciwym więc przyszedł czas, żeby go sprawdzić. Zobaczmy co nowego z tego wyniknie! 

Inspirujmy się nawzajem - muzycznie nie tylko! 

Dziękuję!

 

 


 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Agnieszka Rujner
Agnieszka Rujner
Próg: 20 zł
Martyna Wacławska
Martyna Wacławska
Próg: 10 zł
Scarlet Pimpernel
Scarlet Pimpernel
Próg: 10 zł
Dariusz Pałęza
Dariusz Pałęza
Próg: 40 zł
Marta Hejnar
Marta Hejnar
Próg: 40 zł