Avatar użytkownika

LIMBOSKI

34
patronów
630 
miesięcznie
46 980 
łącznie
34
patronów
630 zł 46 980 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
PRÓG BLISKOŚCI

Bardzo Ci dziękuję!
Odmawiasz sobie dobrej kawy w modnej kawiarni, aby wyrazić wsparcie dla mojej pracy...

Otrzymujesz dostęp do ekskluzywnej, zamkniętej grupy VIP ROOM na facebooku!
A dzieją się tam przeróżne rzeczy! Popatrz tylko:


- SPECJALNE STREAMINGI I MINIKONCERTY ON-LINE!

- PRZEDPREMIEROWY DOSTĘP DO NOWYCH UTWORÓW!

- NIEPUBLIKOWANE ZDJĘCIA I FILMY !

- WCZESNE WERSJE DEMO, NAGRANIA Z PRÓB WYBRANYCH UTWORÓW!

- ZDJĘCIA SETLIST KONCERTOWYCH!

a także:

- DYSKUSJE Z MOIM UDZIAŁEM, NA TEMATY MUZYCZNE I NIE TYLKO!

Obrigado, Arigato & be happy!
20 zł miesięcznie
PRÓG KOLEKCJONERA

Naprawdę BARDZO Ci dziękuję!
Odmawiasz sobie nie tylko dobrej kawy, ale i dobrego ciastka w modnej kawiarni, aby wesprzeć moją pracę...

Oczywiście otrzymujesz dostęp do grupy VIP ROOM !

Jako bonus otrzymasz moje w większości już niedostępne albumy w formie plików mp3:

"TRIBUTE TO GEORGIE BUCK"
"CAFE BRUMBA"
"VERBA VOLANT"
"ONE MAN MADNESS"
a także album "CZARNY KOLCZYK" nagrany z zespołem Limbo
oraz EPkę "FAREWELL DEVIL"

W ten sposób otrzymasz wszystkie moje piosenki nagrane przed 2016 rokiem.

Obrigado, Arigato & Be happy!
40 zł miesięcznie
PRÓG MECENASA

Muszę przyznać, że to cholernie miłe!
Najzwyczajniej w świecie sprawiłeś, że się uśmiechnąłem i poczułem się fajnie :)
A to wszystko dzięki jednemu Twojemu kliknięciu - tak działa rzeczywistość! Masz moc sprawczą jak Muhammed Ali - wiedz o tym!

Z serca dziękuję!

Otrzymujesz oczywiście dostęp do grupy VIP ROOM oraz wszystkie moje już niedostępne albumy w formie plików mp3, a także dostęp do wszystkich comiesięcznych nagrań specjalnych, jakie do tej pory otrzymali moi Patroni!

JESTEŚ MECENASEM - są rzeczy, których nie można kupić, a Ty wiesz, jak je rozpoznać!Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora LIMBOSKI w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Zostań Patronem Limboskiego i słuchaj co miesiąc niepublikowanego, domowego nagrania!

Witajcie Dobrzy Ludzie!

 

To jest mój profil na PATRONITE, gdzie możecie dołączyć do grona moich PATRONÓW. 

Moi Patroni to w ciągu ostatnich dwóch lat  prawie 400 osób - wspaniałych, świetlistych Istnień Poszczególnych, które zgodnie ze swoją własną, nieprzymuszoną wolą przykładają się do mojego rozwoju jako artysty. Mało tego! W zamian za to otrzymują co miesiąc nagranie, które powstaje w moim domowym studiu, a także mają dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, która jest pełna niespodzianek i niepublikowanych materiałów, takich jak zdjęcia, filmy, przemyślenia i moje komentarze na temat wszystkiego. 

Wielu moich Patronów to stali bywalcy moich koncertów. Z niektórymi znamy się z widzenia - spotykaliśmy się w przeróżnych miejscach na przestrzeni ostatnich 10 lat. 

 

Część z moich Patronów na mnie przede wszystkim z piosenek, które nagrywałem na różnych płytach. Każda z ośmiu moich wydanych dotąd płyt jest inna i ma swoich fanów. To jest piosenka pt. "Na statku" z mojej ostatniej, wydanej w 2019 roku płyty "Ucieczka Saula":

 

Jeśli zostaniesz moim Patronem i wybierzesz PRÓG KOLEKCJONERA lub MECANASA - wtedy możesz otrzymać część lub całoś mojej dyskografii w postaci plików mp3.

Zwróć uwagę na fakt, że możesz zostać Patronem i po kilku dniach zrezygnować z subskrypcji, a dyskografia pozostanie Twoja - nie będzie to może zbyt eleganckie zagranie i jeszcze nikt nie był aż tak nieczuły, żeby skorzystać z tej furtki. Możesz być pierwszym, albo pierwszą! 

 

Część moich Patronów to też ludzie, którzy odkryli moje piosenki niedawno, a także natknęli się na moje covery, które powstały dla Patronów. Jak to możliwe? 

Otóż każdy cover, który powstaje co miesiąc w moim domowym studiu płynie sobie światłowodami do komputerów moich Patronów i tam zostaje. Nikt inny poza mną i moimi Patronami nie zna tych nagrań. Ale po upływie roku nagranie te stają się wolne i lądują na wszystkich platformach streamingowych w internecie. Tak jak to nagranie, które moi Patroni otrzymali jesienią 2021 roku: 

 

Jak sam widzisz, jesteś w szczególnym miejscu. Za chwilę możesz dołączyć  do wyjątkowej dla mnie grupy osób, które swoje wsparcie i uznanie dla mojej pracy zdecydowały się wyrazić w postaci finansowej.

 

Do tej pory udało nam się wspólnie wybrać 24 piosenki, które wykonałem i nagrałem dla Patronów. Poza tym wymieniliśmy się setkami spostrzeżeń, linków, polecaliśmy sobie filmy, książki i adresy kawiarni. Rozbudowałem swoje domowe studio i nauczyłem się produkcji muzycznej w wersji instant. Moi Patroni i comiesięczne covery to jedna z najszczęśliwszych kart mojej artystycznej drogi. Serio :) 

 

Jeśli zechcesz zostać moim patronem, będzie to oznaczało, że co miesiąc przekażesz mi niewielką kwotę pieniędzy. Będzie to Twój wyraz wsparcia dla mojej działalności!

W zamian ja będę traktował Cię specjalnie - nie tylko słuchasz od czasu do czasu mojej muzyki, ale świadomie wspierasz jej twórcę. To czyni różnicę i ja tę różnicę widzę. 

Potraktujmy tę platformę jako punkt wyjścia do stworzenia nowego modelu komunikacji i wymiany energii. Ten model wydaje się być najbardziej słusznym, prostym i uczciwym więc przyszedł czas, żeby go sprawdzić. Zobaczmy co nowego z tego wyniknie! 

Inspirujmy się nawzajem - muzycznie nie tylko! 

Dziękuję!

 

 


 

 

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj LIMBOSKI w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

STWORZYĆ SPOŁECZNOŚĆ
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 370 zł brakuje
63%
Droga jest celem - niech to wspaniałe grono świadomych fanów rośnie i współtworzy ze mną!

Na naszej grupie dyskutujemy o muzyce, literaturze, o tym co nas zachwyca i inspiruje. Moi Patroni dowiadują się o moich codziennych perypetiach, a także o planach, które staną się publicznie jawne za kilka miesięcy.

Moi Patroni mogą mnie pytać o co chcą :)

Moi Patroni są wspaniali!!!

Czekamy na Ciebie :)
Rozbudowa studia nagraniowego
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 370 zł brakuje
31%
Możliwość nagrywania w profesjonalnych studiach nagraniowych z pomocą inżynierów dźwięku i producentów na swoje zalety, ale też i wady. Nie zawsze akurat tego dzień, kiedy zespół ma zarezerwowany swój czas w studiu pełnym najdroższego sprzętu jest właśnie "tym dniem", kiedy artysta nagra arcydzieło.

Dlatego to właśnie w domowych, stosunkowo skromnych studiach nagraniowych często rodzą się prawdziwe perełki! Dzięki co miesięcznym sesjom nagraniowym dla moich Patronów moje domowe studio znacząco się rozwinęło. Dzięki Waszym wpłatom mogę co jakiś czas kupić dodatkowy mikrofon, korektor graficzny czy choćby gitarę basową. Większa ilość wpłat co miesiąc równa się więcej gadżetów i instrumentów w moim studiu - a to równa się ciekawszym nagraniom, które lądują w Waszych skrzynkach mejlowych!
Całkowita niezależność artystyczna
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 3 370 zł brakuje
15%
Kwota 4000zł miesięcznie pozwoliłaby mi na tworzenie i nagrywanie muzyki bez konieczności współpracy z wydawnictwami. W swojej karierze współpracowałem zarówno z małymi, niezależnymi wydawnictwami jak i z dużą korporacją medialną, a także z instytucjami państwowymi. Zawsze taka współpraca wiąże się z utratą jakiejś części decyzji co do finalnego efektu w postaci wydanej płyty czy singla.

Dzięki bezpośrednim wpłatom od Was, moich słuchaczy, możliwe jest osiągnięcie wymarzonej sytuacji, kiedy to odbiorcy, fani, sympatycy artysty są jego mecenasami i po prostu umożliwiają mu tworzenie nowych rzeczy.

Czasy wytwórni muzycznych minęły i pomóżmy im odejść w mroki historii na zawsze! Wyjdzie to muzykom i muzyce na dobre, wierzcie mi.

Myślę, że 4000zł to wystarczająca kwota, dzięki której w ciągu roku mógłbym nagrać i wydać w postaci płyty winylowej autorski album muzyczny!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora LIMBOSKI już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Artur Artur
Artur Artur
10 zł
Ewa Kempińska
Ewa Kempińska
20 zł
Anonimowy patron
20 zł
Kamila Kahounová
Kamila Kahounová
10 zł
Agnieszka Falkowska
Agnieszka Falkowska
40 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.