W Patronite od 26.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 295

Liczba Patronów: 245

Zostań Patronem
63 patronów
1 190 miesięcznie
13 260 łącznie
Zostań Patronem Limboskiego i słuchaj co miesiąc niepublikowanego, domowego nagrania!

O Autorze

Witam serdecznie!

Jesteś w szczególnym miejscu. Za chwilę możesz dołączyć  do wyjątkowej dla mnie grupy osób, które swoje wsparcie i uznanie dla mojej pracy zdecydowały się wyrazić w postaci finansowej.

Jeśli zechcesz zostać moim patronem, będzie to oznaczało, że co miesiąc przekażesz mi niewielką kwotę pieniędzy. Będzie to Twój wyraz wsparcia dla mojej działalności!

W zamian ja będę traktował Cię specjalnie - nie tylko słuchasz od czasu do czasu mojej muzyki, ale świadomie wspierasz jej twórcę. To czyni różnicę i ja tę różnicę widzę. 

Potraktujmy tę platformę jako punkt wyjścia do stworzenia nowego modelu komunikacji i wymiany energii. Ten model wydaje się być najbardziej słusznym, prostym i uczciwym więc przyszedł czas, żeby go sprawdzić. Zobaczmy co nowego z tego wyniknie! 

Inspirujmy się nawzajem - muzycznie nie tylko! 

Dziękuję!

 


 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem