Avatar użytkownika

Joanna Muzykiewicz - LogopedyczneSOS

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

❤️ Pomagam logopedom, neurologopedom, przyszłym i obecnym rodzicom w zdobywaniu informacji dotyczących wszystkich aspektów rozwoju dziecka ❤️

Joanna Muzykiewicz - Logopeda Łódź to właśnie ja. Od 2010 roku mieszkam i pracuje w Łodzi. Mojemu sercu bliskie są wcześniaki, niemowlaki i dzieci do 3 roku życia, bo wierze, że jak otoczymy je ważnymi aspektami w ich poszczególnych etapach rozwoju, zmienimy ich świat! Dużą rolę przykładam do funkcjonalności oddziaływań i staranności doboru indywidualnych strategii działania.

Dla mnie głównym źródłem informacji jest rodzic, bo to on jest ekspertem od swojego dziecka i jego potrzeb. W swojej pracy szukam najlepszych rozwiązań, a swój warsztat poszerzam szkoleniami i śledząc literaturę.

Od 2019 roku zaczęłam organizować szkolenia w Łodzi, zapraszając najlepszych specjalistów z dziedziny logopedii, komunikacji alternatywnej, wybiórczości pokarmowej, integracji bilateralnej i innych. Tworzę również pomoce logopedyczne. Są to ćwiczenia stymulujące prawą i lewą półkulę mózgu, które wpływają na funkcje poznawcze i rozwój mowy dziecka. Każda pomoc to spełnienie moich marzeń! Pomoce logopedyczne, z których sama na co dzień korzystam i przynoszą mi niesamowite efekty.

Rozgość się, korzystaj z nich do woli, będzie mi niezmiernie miło, jak zagoszczą w Twoim gabinecie czy w domu. Dostępne pod adresem https://logopedycznesos.pl/pomoce/

Zapraszam Cię na mój Blog - www.logopedycznesos.pl, gdzie zapraszam Cię do mojego świata.