Joanna Muzykiewicz - LogopedyczneSOS

W Patronite od 19.12.2018

❤️ Pomagam logopedom, neurologopedom, przyszłym i obecnym rodzicom w zdobywaniu informacji dotyczących wszystkich aspektów rozwoju dziecka ❤️

O Autorze

Joanna Muzykiewicz - Logopeda Łódź to właśnie ja. Od 2010 roku mieszkam i pracuje w Łodzi. Mojemu sercu bliskie są wcześniaki, niemowlaki i dzieci do 3 roku życia, bo wierze, że jak otoczymy je ważnymi aspektami w ich poszczególnych etapach rozwoju, zmienimy ich świat! Dużą rolę przykładam do funkcjonalności oddziaływań i staranności doboru indywidualnych strategii działania.

Dla mnie głównym źródłem informacji jest rodzic, bo to on jest ekspertem od swojego dziecka i jego potrzeb. W swojej pracy szukam najlepszych rozwiązań, a swój warsztat poszerzam szkoleniami i śledząc literaturę.

Od 2019 roku zaczęłam organizować szkolenia w Łodzi, zapraszając najlepszych specjalistów z dziedziny logopedii, komunikacji alternatywnej, wybiórczości pokarmowej, integracji bilateralnej i innych. Tworzę również pomoce logopedyczne. Są to ćwiczenia stymulujące prawą i lewą półkulę mózgu, które wpływają na funkcje poznawcze i rozwój mowy dziecka. Każda pomoc to spełnienie moich marzeń! Pomoce logopedyczne, z których sama na co dzień korzystam i przynoszą mi niesamowite efekty.

Rozgość się, korzystaj z nich do woli, będzie mi niezmiernie miło, jak zagoszczą w Twoim gabinecie czy w domu. Dostępne pod adresem https://logopedycznesos.pl/pomoce/

Zapraszam Cię na mój Blog - www.logopedycznesos.pl, gdzie zapraszam Cię do mojego świata.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)