Avatar użytkownika

Lokalsi.net

1
patron
5 
miesięcznie
1 545 
łącznie
1
patron
5 zł 1 545 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dwa marnej jakości piwka, tabliczka czekolady. Tyle odmawiasz sobie wspierając obywatelski projekt!
Dziękujemy, że jesteś z nami. Każda złotówka to dla nas istotna sprawa. Przybliża nas to do celu jakim jest stałe, profesjonalne, niezależne medium lokalne.

W zamian otrzymasz maila z podziękowaniem oraz znajdziesz się na liście wspierających na naszej stronie.
10 zł miesięcznie
Cztery marnej jakości piwka, dwie tabliczki czekolady. Tyle odmawiasz sobie wspierając obywatelski projekt!
Dziękujemy, że jesteś z nami. Każda złotówka to dla nas istotna sprawa. Przybliża nas to do celu jakim jest stałe, profesjonalne, niezależne medium lokalne.

W zamian znajdziesz się na naszej stronie w dziale "Wspierają nas" oraz liście na FB.
25 zł miesięcznie
Naszym celem jest rozwój portalu poprzez stałą kadrę. Dzięki twojej darowiźnie przybliżasz nas do tego.

W zamian znajdziesz się na liście "Wspierają nas" na naszej stronie oraz podziękujemy ci na FB w specjalnym poście.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Lokalsi.net w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Mamy dość polaryzacji mediów (nawet lokalnych) i stworzyliśmy niezależne, obywatelskie media. Słowo obywatelskie jest w tej idei największym filarem. Chcemy zaprosić Was mieszkańców do tworzenia tego medium. Zachęcamy Was do pokazania waszych punktów widzenia na każdą sprawę, szczególnie lokalną.

Masz poczucie, że obecne media już niewiele mają wspólnego z obiektywną oceną rzeczywistości? Towarzyszy ci uczucie, że w zależności od tego, którą stację telewizyjną czy radiową włączysz taką Polskę zobaczysz? W jednej stacji "w ruinie", w drugiej w budowie. Jedna Polska to ta demokratyczna, a druga to zniewolona i totalitarna. Jak jest naprawdę? Sami zadawaliśmy sobie to pytanie. Niestety coraz częściej trudno jednoznacznie odpowiedzieć na wiele z nich.

Mieliśmy nadzieję, że odpowiedzią mogą być media lokalne. Nic mylnego. Tutaj jest jeszcze gorzej. W zależności, kto opłaca artykuły w lokalnych mediach taki świat mamy. Niejednokrotnie poziom jest tak niski, że zamyka się w kopiowaniu strony urzędu gminy czy miasta. Nie tylko władze samorządowe obecnie opłacają lokalne gazetki czy telewizje. Zauważamy niepokojące zjawisko opłacanych mediów z partyjnych portfeli.

Postanowiliśmy przeciwstawić się temu i stworzyć niezależne, obywatelskie media. Słowo obywatelskie jest w tej idei największym filarem. Chcemy zaprosić Was mieszkańców do tworzenia tego medium. Zachęcamy Was do pokazania waszych punktów widzenia na każdą sprawę, szczególnie lokalną. Zaproszenie kierujemy do mieszkańców Subregionu Zachodniego. Nie mamy zamiaru cenzurować. Jedynymi warunkami byśmy artykuł opublikowali na naszym portalu są: szacunek dla innych i język zbliżony do Polskiego ;)

Wszyscy jednak wiemy, by coś działało dobrze są do tego potrzebne finanse. Póki co działamy społecznie lecz by nasza działalność mogła się rozwijać potrzebujemy Waszego wsparcia. Naszym celem jest posiadanie redaktorów "na etacie" tak by być na bieżąco z wydarzeniami. Chcemy także zakupić niezbędny sprzęt do działania, a w przyszłości być może wzbogacić treść o materiały video.

Za wszystkim stoi Stowarzyszenie Aktywni Społecznie Asy z Czerwionki-Leszczyny, które powstało by szerzyć ideę społeczeństwa obywatelskiego i rozwoju lokalnego poprzez zaangażowanie ludzi.

Jeśli więc nasz projekt lokalnego portalu obywatelskiego Cię zaciekawił, nasza misja przekazywania prawdy i faktów jest Tobie bliska to zapraszamy do wsparcia naszego projektu. Można to zrobić na dwa sposoby:

Przelew (najlepiej stały):
16 1600 1462 1884 2074 4000 0001
Stowarzyszenie Aktywni Społecznie ASy
z dopiskiem "Portal Lokalsi"

lub stała darowizna poprzez Patronite.

Cele Autora

Minimum egzystencjalne
  • 500 zł miesięcznie
  • 495 zł brakuje
1%
Tyle kosztują nas sprawy techniczne (serwer, domena) i obsługa informatyczna. Jeśli mamy istnieć to właśnie tyle potrzebujemy miesięcznie. Oczywiście taka kwota gwarantuje jedynie istnienie serwisu.
Stały redaktor
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 995 zł brakuje
0%
Ta kwota zagwarantuje nam redaktora "na etacie" lub możliwość wynagradzania najlepszych tekstów na naszym portalu.
Mocno do przodu
  • 7 500 zł miesięcznie
  • 7 495 zł brakuje
0%
Taka kwota pozwoli nam na rozwijanie serwisu poprzez wprowadzenie filmów wideo, audycji głosowych. Będziemy myśleć również o powiększaniu zespołu redakcyjnego.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Lokalsi.net już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
5 zł
Lokalsi.net
Lokalsi.net
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.