Lord Ciaho

W Patronite od 05.01.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie

Jeden dzień pracy mniej

1 400 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 400 zł

brakuje

Ta kwota umożliwi mi zrezygnowanie z pracy jeden dzień w tygodniu, a tym samym poświęcenie tego czasu na produkcję materiałów filmowych na YouTube oraz Twitch. Wpłynie to na ilość publikacji oraz zasili budżet na utrzymanie sprzętu. Pozwoli również organizować regularne konkursy dla widzów z nagrodami lepszej jakości.

Więcej i lepiej

1 800 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 800 zł

brakuje

Dzięki tej kwocie będę mógł przeznaczyć więcej czasu na produkcje moich kreacji. Umożliwi ona dodatkowo regularne aktualizacje kosztownego sprzętu oraz oprogramowania do nagrywania i edycji wideo. Oznacza ona dodatkowe nagrody dla widzów, nie tylko w postaci cyfrowej ale i fizycznej.

Życie jest teraz lepsze

2 600 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 600 zł

brakuje

Powyższa kwota umożliwi mi dedykowanie większego i lepszego pomieszczenia na moje studio nagraniowe. Będzie wyciszone, wygłuszone i zaprojektowane pod kątem efektywniejszego streamowania. Wpłynie to drastycznie na polepszenie jakości oraz częstotliwości publikacji moich produkcji. Naturalnie jeszcze więcej konkursów i nagród dla widzów. Umożliwi wyjazdy na imprezy okolicznościowe dedykowane przemysłowi gier komputerowych i przeprowadzanie z nich relacji.

Ze szczęścia sztywnieje mi... broda

6 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

6 000 zł

brakuje

Oprócz poprzednich benefitów, ta kwota umożliwi mi również poświęcenie większości mojego czasu, normalnie spędzanego na pracy testera gier i oprogramowania, na rzecz tego co kocham. Codzienne streamy na Twitch, dwie prezentacje gier tygodniowo na YouTube, regularne wyjazdy na imprezy związane z przemysłem gier komputerowych, dodatkowa edukacja w zakresie prezentacji i edycji wideo, pozyskanie większego lokum na prowadzenie mojej działalności. Słowem absolutne skupienie się na rozwoju LCMC na Twitch oraz YouYube. Bo nie ma nic piękniejszego, niż możliwość robienia tego, co się kocha i móc opłacać z tego rachunki.
Zostań Patronem