Avatar użytkownika

Jarek z Lubię komiksy

1
patron
10 
miesięcznie
210 
łącznie
1
patron
10 zł 210 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wybierz 5 zł
100 dostępnych miejsc
Zostań moim "Patronem" to tylko 5 zł a pomoże rozwijać moją pasję gdyż liczy się każdy grosz, dzięki temu skorzystasz na tym TY :) i wiele innych osób.
Oczywiście ja o Tobie nie zapomnę i podziękuję gdy tylko nadarzy się okazja :) w takiej czy innej formie.
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
49 dostępnych miejsc
Za 10 zł miesięcznie nagram specjalny film w którym oficjalnie dziękuje każdemu "Patronowi" z osobna :) dodatkowo każdy "Patron" będzie mógł zadać mi dowolne pytanie i postaram się na nie odpowiedzieć w tym filmie :)
25 zł miesięcznie
Wybierz 25 zł
25 dostępnych miejsc
Każdy z "Patronów" dostanie ode mnie "film" taki który nigdzie nie opublikuję w swoich mediach społecznościowych, może to być w trakcie mojej pracy nad materiałami do "Lubię komiksy" albo związane z moim życiem prywatnym (łakomy kąsek z ważywszy na fakt że po za komiksowo raczej się nie udzielam) pomyśl film który nie zobaczy nikt inny na moim kanale po za bardzo wąskim gronem ludzi ;) kuszące prawda...
PS: oczywiście dodatkowo taki "Patron" ma dostęp do wcześniejszego progu ;)
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
10 dostępnych miejsc
Każdy z "Patronów" jeżeli będzie miał ochotę będzie mógł połączyć się ze mną po przez aplikację (do ustalenia, preferuje messenger) i porozmawiać przez parę minut na żywo przy użyciu kamerki, zapytać mnie nad czym teraz pracuję i jakie mam plany, tylko my twarzą w twarz ;) takie coś niekoniecznie jest możliwe. Więc jeśli cenisz bardzo to co robię po prostu to zrób ! dołącz do wąskiego grona ludzi :) i poczuj się wyjątkowy, tylko TY i ja :)
PS: oczywiście dodatkowo taki "Patron" ma dostęp do wcześniejszych progów ;)
150 zł miesięcznie
Wybierz 150 zł
10 dostępnych miejsc
Jesteś moim elitarnym widzem i fanem ! poszedłeś na całość i będę Ci zawsze wdzięczny, możesz liczyć na upominek bezpośrednio od mojej osoby ze zbiorów które gdzieś tam sobie chomikuję na takie okazje. Dodatkowo to jeszcze bardziej pomoże się rozwijać oraz sprawiać aby moja twórczość trwała nieprzerwanie.
Więc jeśli cenisz bardzo to co robię po prostu to zrób ! dołącz do mega wąskiego grona ludzi :) i poczuj się wyjątkowy, tylko TY i ja :)
PS: oczywiście dodatkowo taki "Patron" ma dostęp do wcześniejszych progów ;)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Jarek z Lubię komiksy w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć nazywam się Jarek ! w wolnych chwilach od obowiązków z pasji do komiksów prowadzę stronę internetową www.lubiekomiksy.pl oraz kanał na Youtube. Jestem również członkiem "Polskiego stowarzyszenia komiksowego" Publikuje filmy z imprez komiksowych oraz komisów pojawiających się na polskim rynku.

Cześć nazywam się JAREK z "Lubię komiksy" ! :D jestem pasjonatem opowieści obrazkowych (komiksów) od 1994 roku ! dodatkowo od jakiegoś czasy prowadzę stronę internetową www.lubiekomiksy.pl oraz kanał na You Tube !, robię to z czystej pasji w wolnych chwilach od codziennych obowiązków. Jestem bardzo aktywny, publikuje dużo materiałów związanych właśnie z komiksami, chcę aby każdy był na bieżąco z rynkiem wydawniczym, dzięki temu łatwiej jest podjąć decyzję związaną z zakupem kiedy widzimy zawartość komiksu nie tylko o czym on jest :), ponad to udzielam się na wszelkich imprezach związanych z komiksami oraz publikuję z tych imprez materiały. Moja widownia stale się powiększa, w krótkim czasie stałem się jednym z większych twórców wideo o tej tematyce na You Tube. Ponad to w celu poszerzenia swojej wiedzy i dalszego rozwoju mojej twórczości wstąpiłem do "Polskiego stowarzyszenia komiksowego" oraz współpracuje z wieloma wydawcami komiksowymi. Jeśli masz ochotę dołącz do mnie w taki czy inny sposób albo wesprzyj moją pracę/pasję abym mógł dalej kontynuować to co obecnie robię dla swojej społeczności oraz wszystkich fanów komiksu.

UClplh9DdGqK0mm3X3cyhEhg

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Jarek z Lubię komiksy już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Tomasz Frask
Tomasz Frask
10 zł
Łukasz Ostrowski
Łukasz Ostrowski
10 zł
Konto usunięte
Konto usunięte
5 zł
Wojtek Gie
Wojtek Gie
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.