Avatar użytkownika

Jarek z Lubię komiksy

0
patronów
0 
miesięcznie
170 
łącznie
0
patronów
0 zł 170 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wybierz 5 zł
100 dostępnych miejsc
Zostań moim "Patronem" to tylko 5 zł a pomoże rozwijać moją pasję gdyż liczy się każdy grosz, dzięki temu skorzystasz na tym TY :) i wiele innych osób.
Oczywiście ja o Tobie nie zapomnę i podziękuję gdy tylko nadarzy się okazja :) w takiej czy innej formie.
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
50 dostępnych miejsc
Za 10 zł miesięcznie nagram specjalny film w którym oficjalnie dziękuje każdemu "Patronowi" z osobna :) dodatkowo każdy "Patron" będzie mógł zadać mi dowolne pytanie i postaram się na nie odpowiedzieć w tym filmie :)
25 zł miesięcznie
Wybierz 25 zł
20 dostępnych miejsc
Każdy z "Patronów" dostanie ode mnie "film" taki który nigdzie nie opublikuję w swoich mediach społecznościowych, może to być w trakcie mojej pracy nad materiałami do "Lubię komiksy" albo związane z moim życiem prywatnym (łakomy kąsek z ważywszy na fakt że po za komiksowo raczej się nie udzielam) pomyśl film który nie zobaczy nikt inny na moim kanale po za bardzo wąskim gronem ludzi ;) kuszące prawda...
PS: oczywiście dodatkowo taki "Patron" ma dostęp do wcześniejszego progu ;)
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
10 dostępnych miejsc
Każdy z "Patronów" jeżeli będzie miał ochotę będzie mógł połączyć się ze mną po przez aplikację (do ustalenia, preferuje messenger) i porozmawiać przez parę minut na żywo przy użyciu kamerki, zapytać mnie nad czym teraz pracuję i jakie mam plany, tylko my twarzą w twarz ;) takie coś niekoniecznie jest możliwe. Więc jeśli cenisz bardzo to co robię po prostu to zrób ! dołącz do wąskiego grona ludzi :) i poczuj się wyjątkowy, tylko TY i ja :)
PS: oczywiście dodatkowo taki "Patron" ma dostęp do wcześniejszych progów ;)
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
5 dostępnych miejsc
Każdy z "Patronów" za tą kwotę będzie mógł liczyć na prezent, gadżet może nawet komiks z moją osobistą dedykacją i podpisem dla "Patrona" jeśli sobie takiej zażyczy :) ( a że będzie podarowane właśnie od Jarka z "Lubię komiksy" nabierze dodatkowej wartości :P bez względu co by to nie było prawda :) )
PS: oczywiście dodatkowo taki "Patron" ma dostęp do wcześniejszych progów ;)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Jarek z Lubię komiksy w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć nazywam się Jarek ! w wolnych chwilach od obowiązków z pasji do komiksów prowadzę stronę internetową www.lubiekomiksy.pl oraz kanał na Youtube. Jestem również członkiem "Polskiego stowarzyszenia komiksowego" Publikuje filmy z imprez komiksowych oraz komisów pojawiających się na polskim rynku.

Cześć nazywam się JAREK z "Lubię komiksy" ! :D jestem pasjonatem opowieści obrazkowych (komiksów) od 1994 roku ! dodatkowo od jakiegoś czasy prowadzę stronę internetową www.lubiekomiksy.pl oraz kanał na You Tube !, robię to z czystej pasji w wolnych chwilach od codziennych obowiązków. Jestem bardzo aktywny, publikuje dużo materiałów związanych właśnie z komiksami, chcę aby każdy był na bieżąco z rynkiem wydawniczym, dzięki temu łatwiej jest podjąć decyzję związaną z zakupem kiedy widzimy zawartość komiksu nie tylko o czym on jest :), ponad to udzielam się na wszelkich imprezach związanych z komiksami oraz publikuję z tych imprez materiały. Moja widownia stale się powiększa, w krótkim czasie stałem się jednym z większych twórców wideo o tej tematyce na You Tube. Ponad to w celu poszerzenia swojej wiedzy i dalszego rozwoju mojej twórczości wstąpiłem do "Polskiego stowarzyszenia komiksowego" oraz współpracuje z wieloma wydawcami komiksowymi. Jeśli masz ochotę dołącz do mnie w taki czy inny sposób albo wesprzyj moją pracę/pasję abym mógł dalej kontynuować to co obecnie robię dla swojej społeczności oraz wszystkich fanów komiksu.

UClplh9DdGqK0mm3X3cyhEhg

Cele Autora

Na nowe lepsze oświetlenie !
  • 150 zł miesięcznie
  • 150 zł brakuje
0%
Ostatni cel to zakup nowego lepszego oświetlanie ( żeby maiło statyw) ! :P co też powinno polepszyć jakość filmów i widzenie mojej osoby ;)
Ps: po zakupie wszystko zaprezentuje na specjalnym filmie :)
Na nowa lepszą kamerkę internetową !
  • 250 zł miesięcznie
  • 250 zł brakuje
0%
Chciał bym za zebraną kwotę kupić kamerkę internetową aby podczas nagrywania materiałów z przed komputera była lepsza jakość widzenia mojej osoby :P
Ps: po zakupie wszystko zaprezentuje na specjalnym filmie :)
Na nowy lepszy mikrofon !
  • 650 zł miesięcznie
  • 650 zł brakuje
0%
Planuje zakup nowego mikrofonu aby jakość tego co mówię była w moich filmach po prostu lepsza. Marzeniem jest "Blue Yeti" ale jeśli uda się uzbierać tą kwotę jestem otwarty na propozycje co do zakupu innego sprzętu ( jakieś sugestie mile widziane ) :)
Ps: po zakupie wszystko zaprezentuje na specjalnym filmie :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Jarek z Lubię komiksy już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Łukasz Ostrowski
Łukasz Ostrowski
10 zł
Konto usunięte
Konto usunięte
5 zł
Wojtek Gie
Wojtek Gie
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.