Avatar użytkownika

ludziepodrozuja.pl

0
patronów
0 
miesięcznie
4 450 
łącznie
0
patronów
0 zł 4 450 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękujemy Ci bardzo.
Twoje wsparcie jest dla nas cenną oznaką, że doceniłeś nasze wysiłki i konsekwencję w dążeniu do celu. Będziemy mogli dostarczyć Ci więcej zdjęć i filmów z wyprawy. A także poświęcić więcej czasu na prowadzenie fanpage w mediach społecznościowych i uzupełniać codzienne wpisy na naszej stronie.
10 zł miesięcznie
Jeśli lubisz podróżować, to nie ma powodu, dla którego nie mógłbyś nas wesprzeć. Jeśli nie lubisz podróżować to tym bardziej możesz nas wesprzeć, bo podróżujemy za Ciebie. Chyba że chcesz, by Inkowie przenieśli Cię w czasie i pokazali jak powstały linie Nazca.
Dostaniesz od nas imienne podziękowanie na naszej stronie w specjalnie dedykowanej zakładce dla naszych Patronów.
20 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoją hojność.

Umieścimy specjalne podziękowania dla Ciebie na naszym funpage na FB i zadedykujemy Ci zdjęcie z wyprawy.
Zaprosimy Cię do zamkniętej grupy na facebook „ludziepodrozują”. Zapewni Ci to dostęp do wielu informacji „od kuchni” więcej wiadomości na temat kosztów wyprawy.
Szybkie odpowiedzi na wasze pytania (w miarę oczywiście dostępu do netu).
Plus wszystkie nagrody z poprzedniego progu.
50 zł miesięcznie
Jesteś bardzo hojny!

Za takie wsparcie będziesz miał dostęp do zamkniętej grupy na facebook "ludziepodrozuja", gdzie podzielimy się z Tobą bardziej intymnymi aspektami bycia w długiej podróży. Będziesz mógł zapytać nas o wszystko... :)
Dodatkowo prześlemy Ci kubek z limitowej serii z logiem wyprawy, abyś poczuł się wyjątkowo podczas picia porannej kawy.
Plus wszystkie nagrody z poprzedniego progu
100 zł miesięcznie
Jesteś WIELKI !!!

Taka suma dodaje nam wiatru w żagle. Będziesz mógł liczyć na dodanie Cię do zamkniętej grupy na facebook "ludziepodrozuja". A także wyślemy Ci co miesiąc kartkę z miejsca gdzie aktualnie będziemy.
Oczywiście prześlemy Ci także kubek z limitowanej serii, z logo wyprawy, który pozwoli Ci poczuć smak przygody.
Plus wszystkie nagrody z poprzedniego progu.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora ludziepodrozuja.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Podróżujemy odkąd pamiętamy. Owocami tych wyjazdów są niezapomniane wrażenia, ale też materiały do kolejnych naszych książek i relacji. Zapraszamy Cię do śledzenia i uczestniczenia w kolejnej naszej wyprawie. Tym razem na północne krańce naszego globu.
Pokażemy Ci, że też możesz wszystko... :)

Witamy

Jesteśmy małżeństwem, które od wielu lat realizuje swoje podróżnicze marzenia.

Najpierw każde z nas z osobna, a potem już wspólnie odkrywaliśmy kolejne fascynujące miejsca na mapie Świata. Powroty do rzeczywistości są dla nas jeszcze większą motywacja do podejmowania kolejnych, coraz to większych wyzwań i stawiania sobie poprzeczki coraz wyżej. Wierzymy, że najciekawsze momenty jeszcze przed nami...

Jesteśmy przykładem, że ani kredyt, ani wiek nie muszą stanowić bariery nie do pokonania w realizacji marzeń. Nawet będąc w tak zwanym wieku średnim i mając zobowiązania można osiągnąć cel jaki się postawi przed sobą. Oczywiście nie twierdzimy, że jest to łatwe. Ale systematycznością w działaniu wszyscy możemy zrealizować swoje marzenia, nie tylko podróżnicze...

Nasz pierwszy większy projekt miał na celu odnalezienie potomków ostatniego polskiego transatlantyku i nosił nazwę:

"MS Chrobry ostatni transatlantyk międzywojennej Polski"

Szukaliśmy wtedy w Ameryce Południowej potomków Polskich emigrantów, którzy w lipcu 1939r wypłynęli z Gdyni do Buenos Aires w Argentynie. Poszukiwania zaprowadziły nas  do małej wioski w Paragwaju, gdzie natrafiliśmy na rodziny emigrantów żyjące w tych jakże odmiennym od polskich warunkach. Nasze poszukiwania oraz 8 miesięczną podróż udało nam się opisać w książce:

-----------------------

W Krainie Kondorów

Kolejnym projektem podróżniczym był ponad dwuletni objazd Ameryki Południowej. Podczas tego wyjazdu pokonaliśmy blisko 70.000 km autem Land Rover Defender. Z wyjazdu tego powstała książka ze zbiorem reportaży o ciekawych ludziach i miejscach.

--------------------------------

Naszą mocną stroną jest konsekwencja w działaniu, oraz systematyczność w samodzielnie przygotowywanych wyjazdach. Niech świadczy o tym  na przykład fakt, że pokonaliśmy około 20.000 km na motocyklach nie mając wcześniej prawie żadnych doświadczeń motocyklowych, a piękniejsza połowa zespołu tuż przed wyprawą robiła prawo jazdy na motocykl.

-------------------------------------------

 

 


CZTERY KRAŃCE AMERYKI

To najnowszy projekt podróżniczy. Z powodu ograniczeń w podróżowaniu długo wyczekiwany. Ponownie przeprawimy się przez Atlantyk, tym razem do Halifaxu w Kanadzie i ponownie ruszymy w drogę... :)

Naszym środkiem transportu ponownie, będzie kultowy już i mocno pełnoletni Land Rover Defender. Doskonale sprawdził on się podczas poprzedniego wyjazd. Bardzo przywiązaliśmy się do niego i mamy nadzieję, że objedzie z nami kawałek Ameryki Północnej...
 

Tak jak poprzednim razem, tak teraz postawiliśmy sobie poza celem podróżniczym, nowe zadania. Będziemy zbierać materiały do kolejnej książki. A także mamy zamiar publikować na kanale youtube, przynajmniej 1 raz w miesiącu nowy film z kolejnego ciekawego miejsca Ameryki Południowej. W tym celu od długiego już czasu podnosimy swoje umiejętności w kręceniu filmów i posługiwaniu się kamerą. Mamy nadzieję, że zainteresowaliśmy Was naszym pomysłem i zajrzycie do nas...

Pozdrawiamy!

 

Cele Autora

Tworzenie filmów z wyprawy
  • 6 000 zł
  • 1 550 zł brakuje
74%
Nakręcimy dla Was więcej filmów z Ameryki Południowej. Nasze wcześniejsze doświadczenia dowodzą, że są tam niezwykli ludzie i niesamowite miejsca warte uwiecznienia na ruchomym obrazie. Będziemy zatem wciąż tworzyć filmy i pokazywać je Wam na naszym kanale na Youtube. Już możecie obejrzeć tam ponad 20 odcinków. Posiadamy sprzęt który lata świetności niestety ma już dawno za sobą i trudno sprostać mu rosnącym wymaganiom obecnego widza :). Będziemy starali się zwiększać jakość nagrań i dźwięku, aby lepiej Wam się oglądało kolejne nasze odcinki.
Dotarcie do najwyżej położonych plantacji w Ameryce Poludniowej
  • 3 000 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Nasz projekt podróżniczy zakłada dotarcie do najwyżej położonych plantacji w Ameryce Południowej. Na wysokości ponad 4 tysięcy metrów chcemy spotkać rolników i hodowców i zobrazować ich życie. Wasze wsparcie pozwoli nam nie tylko dotrzeć do trudnych rejonów boliwijskich, peruwiańskich czy ekwadorskich upraw, ale też przygotować reportaże, które pozwolą pokazać ojczyznę ziemniaka, którego najstarsze ślady zlokalizowano po boliwijskiej części brzegu jeziora Titicaca.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora ludziepodrozuja.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Iza Walczak
Iza Walczak
20 zł
Arkadiusz Bednarz
Arkadiusz Bednarz
20 zł
Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.