Łukasz Gurdak

W Patronite od 15.02.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
232 zł łącznie
Fotograf uwielbiający łączenie kobiecego ciała z naturą, tak by tworzyły symbiotyczną jedność.

O Autorze

Fotografuję bo to kocham.  Członek rzeczywisty Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców z tytułem Artysty Fotografa, uhonorowany medalem "Za zasługi dla fotografii polskiej" oraz nadawanym przez Międzynarodową Federację Sztuki Fotograficznej (FIAP)  zaszczytnym tytułem Excellence FIAP (EFIAP). Uwielbiam prostą nie "modyfikowaną genetycznie" fotografię. Moją główna dziedziną fotografii jest fotografia kobiecego aktu, głównie w plenerze gdzie staram się łączyć ciało i naturę w symbiotyczną całość. 

Morskie Oko
Morskie Oko

Swoje prace miałem przyjemność prezentować na ponad 90 międzynarodowych wystawach fotograficznych (pod patronatem m. in. Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej FIAP) w ponad 40 państwach na 6 kontynentach. Nagrody i wyróżnienia w międzynarodowych konkursach/salonach fotograficznych, także tych najbardziej prestiżowych jak PX3, Fine Art Photography Awards, ND Photography Awards.

Brook's nymph
Brook's nymph

 

Niestety, wyjazdy, honoraria dla osób pozujących itp. kosztują i to całkiem sporo. Stąd próba mojej obecności tutaj. Nie żyję z fotografii, pomimo wielu sukcesów fotografia artystyczna w przeciwieństwie do typowo komercyjnej nie jest dziedziną przynoszącą dochody pozwalające na porzucenie "normalnej" pracy, a wręcz trzeba do niej sporo dokładać i często coś poświęcać. Chciał bym jednak mieć możliwość rozwijania swojej pasji, dlatego też postanowiłem spróbować Patronite;)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem