Łukasz Gurdak

W Patronite od 15.02.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
232 łącznie
Fotograf uwielbiający łączenie kobiecego ciała z naturą, tak by tworzyły symbiotyczną jedność.

O Autorze

Fotografuję bo to kocham.  Członek rzeczywisty Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców z tytułem Artysty Fotografa, uhonorowany medalem "Za zasługi dla fotografii polskiej" oraz nadawanym przez Międzynarodową Federację Sztuki Fotograficznej (FIAP)  zaszczytnym tytułem Excellence FIAP (EFIAP). Uwielbiam prostą nie "modyfikowaną genetycznie" fotografię. Moją główna dziedziną fotografii jest fotografia kobiecego aktu, głównie w plenerze gdzie staram się łączyć ciało i naturę w symbiotyczną całość. 

Morskie Oko
Morskie Oko

Swoje prace miałem przyjemność prezentować na ponad 90 międzynarodowych wystawach fotograficznych (pod patronatem m. in. Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej FIAP) w ponad 40 państwach na 6 kontynentach. Nagrody i wyróżnienia w międzynarodowych konkursach/salonach fotograficznych, także tych najbardziej prestiżowych jak PX3, Fine Art Photography Awards, ND Photography Awards.

Brook's nymph
Brook's nymph

 

Niestety, wyjazdy, honoraria dla osób pozujących itp. kosztują i to całkiem sporo. Stąd próba mojej obecności tutaj. Nie żyję z fotografii, pomimo wielu sukcesów fotografia artystyczna w przeciwieństwie do typowo komercyjnej nie jest dziedziną przynoszącą dochody pozwalające na porzucenie "normalnej" pracy, a wręcz trzeba do niej sporo dokładać i często coś poświęcać. Chciał bym jednak mieć możliwość rozwijania swojej pasji, dlatego też postanowiłem spróbować Patronite;)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem