Strefa Patrona:

11

patronów

110 zł

miesięcznie

160 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
303
miesięczne wsparcie
181
liczba patronów

  Stowarzyszenie Grupa Biegowa Luxtorpeda powstała w 2012 roku jako organizacja zrzeszająca miłośników i pasjonatów biegania. Obecnie najważniejszymi zadaniami dla nas jest prowadzenie Młodzieżowej Sekcji Lekkoatletycznej oraz Akademii Wolontariatu. Oprócz tego jesteśmy także organizatorem imprez.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 5%
cel: 2700 zł
brakuje 2540 zł
Uruchomienie Vloga o Wolontariacie Sportowym
Pod koniec roku przy naszym stowarzyszeniu powstała Grupa Wolontariatu. Nasi lokalni bohaterowie za pierwszy cel i marzenie obrali sobie uruchomienie videobloga o wolontariacie. Chcemy pochwalić się w nim tym co robimy, zrelacjonujemy imprezy w jakich będziemy brali udział jako pomoc. Porozmawiamy z ludźmi, którzy na wolontariacie "zjedli zęby" a ten sportowy uczynili swoim sposobem na spędzenie ciekawie czasu, poznawanie ludzi, zdobywanie umiejętności, jednym słowem: życie.
Do tego celu chcemy zakupić niezbędny sprzęt: kamerę, mikrofon i stworzyć ministudio. Ponieważ wolontariat to również możliwość zdobywania wiedzy to jeśli zostanie nam środków chcemy zorganizować warsztaty video dla wolontariuszy.

06.03.18
Otrzymaliśmy dotację z MSiT dzięki czemu zakupimy podstawowy sprzęt. Zmniejszamy kwotę celu do 2700zł (zakup ścianki do ministudia oraz warsztaty video dla młodzieży)
0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 10700 zł
brakuje 10540 zł
Letni obóz sportowy
Młodzieżowa Sekcja Lekkoatletyczna “Młoda Luxtorpeda” została założona uchwałą zarządu Stowarzyszenia Grupa Biegowa Luxtorpeda Czerwionka w styczniu 2015 roku.

Budowanie sekcji rozpoczęło się w 2014 roku projektem “Poznajemy Królową Sportu”, w ramach którego przez pięć miesięcy prowadziliśmy zajęcia z dziećmi. Zakupiliśmy również podstawowy sprzęt np. płotki, kule, dyski.

Sekcja obecnie szkoli 20 podopiecznych w wieku od 8 do 16 lat. Głównie w formie gier i zabaw w celu zainteresowania najmłodszych sportem i lekkoatletyką.

W ubiegłym roku udało nam się wyjechać na obóz sportowy na 6 dni do Jeleniej Góry. Naszym dzieciakom spodobało się to tak, że już nie mogą doczekać się kolejnego wyjazdu. Na ten cel potrzebujemy zebrać jednak odpowiednią kwotę. Koszt takiego obozu to około 1000zł/os. W tym roku chcielibyśmy wybrać się na północ Polski i tam szlifować naszą formę przed jesiennym sezonem.

Na obóz potrzeba nam około 8000zł (część obozu finansują rodzice). W związu z tym 7000zł videoblog + 8000zł obóz.

O Autorze

Stowarzyszenie Grupa Biegowa Luxtorpeda powstała w 2012 roku jako organizacja zrzeszająca miłośników i pasjonatów biegania. Jak się szybko okazało na naszym terenie brak jest organizacji sportowych, które zapewniałyby różne formy aktywności fizycznej (w gminie dominuje piłka nożna). Szybko zaczęliśmy prowadzić inne akcje: zimowe kąpiele morsów, zajęcia fitness czy też naukę jazdy na rolkach.

Organizujemy imprezy dla całych rodzin gdzie promujemy wspólne aktywne spędzanie czasu: Grill+ Run= Fun czyli rodzinny piknik biegowy. Stawiamy również na najmłodszych prowadząc Młodzieżową Sekcję Lekkoatletyczną „Młoda Luxtorpeda”, która stworzyliśmy od podstaw.

Znani jesteśmy z doskonałej organizacji biegów a najbardziej rozpoznawalny z nich to "Bieg po Moczkę i Makówki", który odbywa się w ostatnią sobotę przed wigilią.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 4
Wpłacając symbolicznego piątaka doceniasz naszą pracę i przyczyniasz się do rozwoju sportu młodzieżowego, a także upowszechniasz aktywność fizyczną wśród dorosłych. Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni i podziękujemy ci mailowo!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 6
Wiemy, że lekkoatletyka nie jest ci obojętna. Rozumiesz też jak wielki wysiłek trzeba włożyć by utrzymać szkolenie na odpowiednim poziomie. My w podzięce umieścimy cię na naszej stronie www i FB
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 1
Sport młodzieżowy jest ci bliski sercu. Kwotą jaką nas wspierasz jesteśmy wstanie opłacić np. połowę badań lekarskich, opłaty startowe.

W podziękowaniu umieścimy cię na stronie www oraz wyślemy zdjęcie grupy młodzieżowej z podpisami i imienną dedykacją na twój adres.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 20
Jesteś naprawdę WIELKI! Twoja dobroć przyczynia się nie tylko do poprawy treningów młodzieży ale również do zwiększenia aktywności społecznej. Nasi wolontariusze dzięki tobie mogą otrzymać niezbędne koszulki, szkolenia czy zakupić materiały do pracy.

W podziękowaniu: pakiet startowy na wybrany bieg organizowany przez Luxtorpedę, zdjęcie z podpisami młodych zawodników w ramce. + wszystko jak w poprzednich progach
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Bohaterstwo masz we krwi! Dzięki tobie możemy finansować sprzęt czy wyjazd jednego dziecka na obóz sportowy. To naprawdę wyczyn!

Podziękowanie: darmowe pakiety na wszystkie nasze imprezy, zaproszenie na coroczny bal biegacza + wszystko z poprzednich progów.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni