Crack Mac i stylistyka gangsta lot pokoleń ze strefy czasu dla żeru. Jestem na rencie zbyt małej by przeżyć dniami pracuję dużo kopię w ogródku Pani w okresach manii dochodzę do gorzkich konstatacji niepewnego jutra. .

O Autorze

 

Sprawdź mnie na www.macanko.com  Zapraszam też do mojego sklepiku z zegarkami. Czy już wstałeś mnie pożegnałeś? Poczekaj nie uciekaj! Niechaj wejdzie Twój duch w równoległe światy, to koniunkcja, teleportacja, taka akcja, że w niebyt wciskasz swoje medale, za męstwo, za kolonie, za walki zbrojne wykaszające stada, niech nie upada niech pokłada w niej wiare nawet garstka, niech to Cie nie przerasta. Pewnie widzisz stada, tych co sie im układa, czasem widzisz rasta, rasta wyrasta to ten klimat, polimat, świat bez kraty, bogaty w dusze, ja Cie wzrusze, jak nie to odpoczywaj z dala może ta fala jeszcze dla Ciebie nie przelana. Jeśli tu jeszcze jesteś, człowiek o dobrym duchu, okruch po okruchu, myśl o mnie pieniężnie$$

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)