W Patronite od 13.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 59

liczba Patronów: 57

210 patronów
4 200 zł miesięcznie
18 420 zł łącznie

W Telegraficznym Skrócie 2 razy w tygodniu

6 000 zł

miesięcznie

70%

osiągnięto

1 800 zł

brakuje

Po osiągnięciu tego celu, "W Telegraficznym Skrócie" pojawiałoby się dwa razy w tygodniu! Być może to pierwszy krok podróży, dzięki której będziemy widywać się codziennie o 17:00? ?

Czym jest program W Telegraficznym Skrócie (w skrócie WTS)? To subiektywny przegląd wydarzeń. Słowo “subiektywny” jest tu ważne, bo to jest mój autorski wybór zdarzeń, tematów, o których chcę powiedzieć, i które chcę - w sposób autorski - skomentować. WTS nie jest programem stricte informacyjnym! Jest natomiast niewątpliwie nawiązaniem do formuły programu, który prowadziłem przez 25 lat, czyli krótko, zwięźle i z przymrużeniem oka :)

Wsparcie w takiej wysokości będzie paliwem napędowym całej serii - do tej pory, odcinki WTS finansowałem głównie z własnej kieszeni.

Z Waszą pomocą możemy ruszyć mocno do przodu i:

? opłacić profesjonalnego montażystę - odcinki będą nie tylko lepiej wyglądać, ale i pojawiać się częściej (a ja będę mógł spokojnie zająć się reaserchem i tworzeniem newsów!)

? przyspieszyć proces tworzenia odcinków (dzięki Waszemu wsparciu, będę mógł poświęcić na WTS znacznie więcej czasu - który do tej pory musiałem przeznaczyć na inne projekty czysto zarobkowe)

? stopniowo poprawić jakość video i dźwięku

Jeśli podoba Ci się "W Telegraficznym Skrócie", jeśli daje Ci choćby nieco radości i wartości - zostań Patronem i twórzmy tę serię wspólnie!
Zostań Patronem