W Patronite od 13.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 113

Liczba Patronów: 86

Zostań Patronem
Kup na prezent
254 patronów
5 385 miesięcznie
311 775 łącznie

W Telegraficznym Skrócie 2 razy w tygodniu

6 000 zł

miesięcznie

89%

osiągnięto

615 zł

brakuje

Po osiągnięciu tego celu, "W Telegraficznym Skrócie" pojawiałoby się dwa razy w tygodniu! Być może to pierwszy krok podróży, dzięki której będziemy widywać się codziennie o 17:00? ?

Czym jest program W Telegraficznym Skrócie (w skrócie WTS)? To subiektywny przegląd wydarzeń. Słowo “subiektywny” jest tu ważne, bo to jest mój autorski wybór zdarzeń, tematów, o których chcę powiedzieć, i które chcę - w sposób autorski - skomentować. WTS nie jest programem stricte informacyjnym! Jest natomiast niewątpliwie nawiązaniem do formuły programu, który prowadziłem przez 25 lat, czyli krótko, zwięźle i z przymrużeniem oka :)

Wsparcie w takiej wysokości będzie paliwem napędowym całej serii - do tej pory, odcinki WTS finansowałem głównie z własnej kieszeni.

Z Waszą pomocą możemy ruszyć mocno do przodu i:

? opłacić profesjonalnego montażystę - odcinki będą nie tylko lepiej wyglądać, ale i pojawiać się częściej (a ja będę mógł spokojnie zająć się reaserchem i tworzeniem newsów!)

? przyspieszyć proces tworzenia odcinków (dzięki Waszemu wsparciu, będę mógł poświęcić na WTS znacznie więcej czasu - który do tej pory musiałem przeznaczyć na inne projekty czysto zarobkowe)

? stopniowo poprawić jakość video i dźwięku

Jeśli podoba Ci się "W Telegraficznym Skrócie", jeśli daje Ci choćby nieco radości i wartości - zostań Patronem i twórzmy tę serię wspólnie!

Materiały reporterskie W Telegraficznym Skrócie i dodatkowy sprzęt do realizacji

15 000 zł

miesięcznie

35%

osiągnięto

9 615 zł

brakuje

Po osiągnięciu tego celu w wydaniach "W Telegraficznym Skrócie" pojawią się nasze autorskie materiały reporterskie. Wasze wsparcie na tym poziomie umożliwi nam:

- podjęcie współpracy z reporterami, którzy będą tworzyć relacje specjalne z wydarzeń omawianych w programie. Sondy uliczne, konfrontacje z bohaterami newsów i mini śledztwa dziennikarskie. Wszystko to regularnie pojawiać się będzie w wydaniach WTS.

- zatrudnienie dodatkowego reaserchera co usprawni zdobywanie i weryfikacje informacji, oraz sprawną współpracę z reporterami. Tym samym WTS stanie się jeszcze ciekawszy, zabawniejszy, urozmaicony.

- Zakup dodatkowego sprzętu realizacyjnego (światła, mikrofony, rejestrator). Pozwoli to uznacząco podwyższyć jakość obrazu i dźwięku odcinków.

- stworzenie nowych formatów na kanale, nawiązujących do WTS i uzupełniających dotychczasową formułę. Oznacza to więcej różnorodności - ciekawie, zabawnie i niezależnie!

Jeśli podoba Ci się seria "W Telegraficznym Skrócie" i podobnie jak mnie, zależy Ci na dalszym rozwoju tego programu, zostań Patronem i wesprzyj nasz projekt tworząc go razem ze mną!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Agnieszka Jaszczak
Agnieszka Jaszczak
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Magda Czarniecka
Magda Czarniecka
Próg: 25 zł
Grzegorz Knapinski
Grzegorz Knapinski
Próg: 10 zł
Joanna Piszczalka
Joanna Piszczalka
Próg: 5 zł