Magda i sznurek

W Patronite od 27.10.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 887

Liczba Patronów: 537

Zostań Patronem
Kup na prezent
36 patronów
540 miesięcznie
3 120 łącznie
Od 2017 roku poprzez kanał youtube "Magda i sznurek" uczę jak dziergać, a poprzez swoje media społecznościowe staram się zarażać pasją do szydełkowania. Kocham to co robię i pragnę, żeby poczuli to inni! :)

O Autorze

  

Zaczęłam dziergać w 2015 roku. Sama. Nie znałam żadnej szydełkomaniaczki, a z tego co zauważyłam w internecie niechętnie dzielono się swoją wiedzą.

Gdy wyćwiczyłam swoje umiejętności, zaczęłam dzielić się tym co umiem i zarażać pasją szydełkowania inne osoby. Często piszę w postach na swoich mediach społecznościowych, że każdy powinien mieć coś tylko dla siebie. Swój mały świat. Dla jednych będzie to szycie na maszynie, dla innych bieganie, a jeszcze dla innych czytanie książek albo właśnie dzierganie. Poza tym, bez roboty przychodzą głupoty, czyż nie?

Od 2017 roku prowadzę kanał na YouTube. Nagrywam na nim filmiki instruktażowe zarówno z podstawami dziergania na szydełku i na drutach, jak również bardziej skomplikowane wzory. Kanał ma już ponad 31 600 subskrybentów.

Wraz z koleżankami prowadzę grupę dla Facebooku „Grupa Magda i sznurek” dla dziergających. Jest tam nas już prawie 21 i pół tysiąca <3

Po wielu latach przekazywania swojej wiedzy za darmo, po niezliczonej ilości udzielanych rad w wiadomościach i komentarzach, o które jestem proszona kilkukrotnie każdego dnia, uważam,  że kawa mi się należy, ale jest to tak angażujące, że wchodzi z tego praca na pełen etat.

Co uzyskasz wspierając mnie?

Przygotowałam trzy progi wspierania: "kawa", "kawa z pączkiem" oraz "Konsultacje online" - szerzej na ten temat tuż obok mojej wizytówki.

Poza nimi dodatkowo każdy wspierający mnie patron, raz w miesiącu będzie miał expresowy dostęp do jednego filmu z instrukcją dziergania danego wzoru - 3 tygodnie wcześniej nim pojawi się na kanale YouTube "Magda i sznurek".

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika