Avatar użytkownika

Maja Laura

1
patron
10 
miesięcznie
1 480 
łącznie
1
patron
10 zł 1 480 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję za to, że chcesz mnie wspierać!
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
50 dostępnych miejsc
Robi wrażenie! Dziękuję bardziej niż bardzo!
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
50 dostępnych miejsc
To jest naprawdę imponujące wsparcie. Bardzo mi pomagasz, a ja dziękuję pięknie!
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
2 dostępne miejsca
To próg dla moich Aniołów, Mecenasek, Mecenasów. Dziękuję całą sobą!

Zanim zdecydujesz się na takie wsparcie, skontaktuj się ze mną, ustalimy wspólnie, jak mogę odwdzięczyć się za tak hojne wsparcie

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Maja Laura w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Maja Laura to pianistka, wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka oraz działaczka społeczna.

Nazywam się Maja Laura (Jaryczewska) i jestem artystką oraz działaczką społeczną. Jestem kompozytorką, pianistką, wokalistką, autorką tekstów i producentką. Zależy mi na tworzeniu miejsca w świecie dla bezkompromisowej, prawdziwej muzyki. Od kiedy pamiętam muzyka i próba minimalizowania cierpienia w świecie to najważniejsze rzeczy w moim życiu. W ostatnich latach aktywnie działałam w m.in. w Fundacji Efektywny Altruizm, czy w Stowarzyszeniu Otwarte Klatki. Publicznie nawołuję do zmian społecznych związanych ze stygmatyzacją osób cierpiących na zaburzenia psychiczne.


W wieku 5 lat rozpoczęłam naukę gry na fortepianie. Studiowałam w Gdańsku fortepian jazzowy u Włodzimierza Nahornego i Sławka Jaskułke i równolegle rozpoczęłam studia z kompozycji u Pawła Mykietyna. W 2019 dołączyłam do zespołu Ścianka, bardzo ważnego zespołu w historii polskiej alternatywy.26 maja 2022 ukazał się mój debiutancki album „Bardo” (... Nie wiem natomiast, czy pojawi się w tym roku lepszy debiut. Nie sądzę… - Jarosław Szubrycht, Gazeta Wyborcza). Wraz z jego premierą zdecydowałam się na założenie własnego wydawnictwa Maja Laura Records. Po wielu rozmowach z potencjalnymi wydawcami, byłam rozczarowana, że każdy chciał coś we mnie zmieniać. Nie byłabym w stanie się na to zdecydować. Wiem, że niektórzy mogą mieć tak samo, dlatego w ramach wydawnictwa chcę tworzyć przestrzeń dla innych artystów, którzy pragną pozostać sobą, a jednocześnie nie będą tracić możliwości uzyskania wsparcia. Jestem członkinią ruchu Efektywny Altruizm. Efektywny altruizm to idea, której esencją jest wykorzystanie dowodów naukowych w celu określenia najskuteczniejszych sposobów czynienia dobra, co ma być bazą do bezpośredniego działania. Zajmujemy się takimi obszarami jak globalne zdrowie publiczne (w tym zdrowie psychiczne), dobrostan zwierząt hodowlanych oraz ryzyka związane z dalekosiężną przyszłością. 

Promuję wiedzę związaną ze zdrowiem psychicznym, ponieważ mogę powiedzieć że w sferze tej przeszłam piekło i mam już trochę, jak czasem słyszę, cennego doświadczenia. Chciałabym, by chorujący nie byli bagatelizowani, wyśmiewani, traktowani powierzchownie i bez empatii. 

https://weekend.gazeta.pl/weekend/7,177333,29227499,maja-laura-jaryczewska-obawialam-sie-latki-chorej-psychicznie.html

https://www.youtube.com/watch?v=J80kFJ5OLsI


Dlaczego Patronite?

Jestem na Patronite, ponieważ chcę rozwijać artystycznie i prospołecznie zarówno siebie, jak i innych. Chcę nagrywać kolejne płyty i utrzymać studio nagraniowe oraz rozwijać wydawnictwo. 

Wsparcie Patronów umożliwi mi inwestycje w sprzęt, współpracę z profesjonalistami, utrzymanie studia,  edycję, montaż materiałów, sfinansuje działania promocyjne, nagrania teledysków. Dzięki Patronom będę mogła tworzyć ze spokojną głową, szybko rozwijać innych Twórców i siebie. Obecnie brak wystarczających środków finansowych uniemożliwia mi wiele działań, a te, które realizuje pozbawia realizacji pełnego potencjału.

Od zawsze jestem artystką kompletnie niezależną, ponieważ inaczej musiałabym wyrzec się swojej prawdy i swojej natury. Ten fakt sprawia, że trudno mi płynąć szerokimi wodami, bo nie dysponuję (mam nadzieję, że jeszcze) tak silnym zapleczem, jak chociażby duże wytwórnie. 

 

Cele Autora

Wytłoczenie 100 egzemplarzy CD "Bardo"
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 490 zł brakuje
0%
Właśnie sprzedały się i rozdały wszystkie egzemplarze mojej płyty "Bardo", pora je dotłoczyć :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Maja Laura już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Katarzyna Malinowska
Katarzyna Malinowska
10 zł
Con Rad
Con Rad
1 000 zł
Anna Nurczyca
Anna Nurczyca
10 zł
Agnieszka Bąk
Agnieszka Bąk
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.