Avatar użytkownika

Maks Łapiński

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję Ci, że jesteś i chcesz mnie wspierać.

Dzięki Tobie jestem w stanie spokojniej patrzeć w przyszłość.
Raz na 2 miesiące wyślę Ci niepublikowany film z prób, tras koncertowych i różnych takich akcji, żebyś mogła/mógł zobaczyć jak moje muzyczne życie wygląda od kuchni.

Realizacja swojej największej pasji, jaką jest muzyka będzie teraz łatwiejsze!
20 zł miesięcznie
Wow, ogromnę dzięki za takie wsparcie!
Mega to doceniam.

Dodatkowo oprócz rzeczy z poprzedniego progu możecie wysyłać do mnie swoje propozycje piosenek, a ja raz w miesiącu wybiorę jedną, którą zagram i zaśpiewam tylko dla Was ;)
50 zł miesięcznie
O kurczę, to już naprawdę konkretne wsparcie

Dziękuję, że we mnie wierzysz i chcesz wspierać moją twórczość. To dla mnie niezwykle ważne.
W ramach podziękowań, raz na 3 miesiące będziemy robić spotkanie on-line dla wszystkich Patronów, gdzie będziemy mogli pogadać oraz trochę dla Was pogram i pośpiewam ;)
Oczywiście otrzymujesz wszystko w poprzednich progów.
Wchodzisz w to?
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
30 dostępnych miejsc
Wielkie, ogromne, serdeczne dzięki

Z takim wsparciem mogę podbijać świat i spełniać marzenia!
Chciałbym, abyśmy raz na pół roku spotkali się podczas specjalnego koncertu dla patronów i mogli po koncercie spędzić fajnie czas.
Rzecz jasna wszystkie rzeczy z poprzednich progów są dla Ciebie
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
20 dostępnych miejsc
Czy ja dobrze widzę?

Jej, to jest dla mnie baardzo duży zastrzyk materialny, który doładuje moje artystyczne działania!
Dziękuję Ci bardzo mocno.
W ramach podziękowania chciałbym oprócz poprzednich progów wysłać Ci raz w roku coś extra! Np. specjalnie wytłoczone płytki z moją muzyką, t-shirty z moim autografem lub wiele innych rzeczy, które tylko przyjdą mi do głowy ;)
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
8 dostępnych miejsc
Co tu się wydarzyło?!

Oficjalnie zostałeś mecenasem na maksa! WItaj w ekipie.
W wakacje wybierzemy się wspólnie na rejs jachtem żaglowym po Bałtyku, gdzie przy zachodzie słońca, na środku Zatoki Gdańskiej, zagram dla Ciebie unikalny koncert. Dodatkowo raz na 3 miesiące zaproszę Cię na jeden dzień abyś była/był ze mną podczas mojego muzycznego życia, czyli podczas nagrań w studio, na backstage podczas koncertu. Oczywiście jestem otwarty również na Twoje pomysły ;)
Rzeczy z poprzednich progów są oczywiście Twoje.

Do zobaczenia!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Maks Łapiński w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Siemka! Z tej strony Maks. Jak miałem 9 lat napisałem swoja pierwszą piosenkę i tak już zostało mi do dzisiaj. Piszę teksty, komponuję, gram na gitarze, pianie i koncertuję. Pewnego dnia zadałem sobie pytanie "co lubię w życiu robić i zacząłem to robić".

Siemka! 

Z tej strony Maks. Jak miałem 9 lat napisałem swoja pierwszą piosenkę i tak już zostało mi do dzisiaj. Piszę teksty, komponuję, gram na gitarze, pianie i koncertuję. Lubię też improwizować. Zarówno w życiu jak i w muzyce. Pewnego dnia zadałem sobie pytanie "co lubię w życiu robić i zacząłem to robić". A dokładniej wyglądało to tak:

w 2017 r doszedłem do momentu, kiedy moje zawodowe życie tak pochłaniało mój czas, że praktycznie odciąłem się od muzyki. Wtedy zdałem sobie sprawę, jak bardzo jest ona dla mnie ważna. Podjąłem decyzję - idę w muzę na 100 %. Rzuciłem wszystko i postanowiłem, że od tego momentu skupiam się tylko na mojej pasji. Nie ukrywam, łatwo nie było i nie jest, ale przez ułamek sekundy nie żałuję swojej decyzji. 

Na jakim etapie mojej drogi muzycznej jestem? Mam gotową debiutancką piosenkę, która niebawem ujrzy światło dzienne. I potem zacznie się już jazda bez trzymanki. Będę chciał wydawać kolejne piosenki, kolejne teledyski. Finalnie zamierzam wydać album, gdzie znajdą się piosenki, które napisałem inspirując się moimi przeżyciami z ostatnich lat. 

Jakoś tak wyszło, że zawsze miałem optymistyczne nastawienie. I teraz jest oczywiście tak samo. Mocno wierzę, że będziecie ze mną w tej muzycznej wyprawie. Wierzę, że moja muzyka, która powstanie dzięki Waszemu wsparciu odwdzięczy się Wam, kiedy usłyszycie ją w słuchawkach i wesprze Was w gorszych momentach albo da Wam zapas energii na dobry dzień. Trzymajcie się i do usłyszenia! 

 

Tutaj moja piosenka, którą napisałem w ramach akcji #hot16challenge2 

a tutaj kawałek mojej autorskiej piosenki zagranej podczas koncertu na jachcie zorganizowanym przez "Smoothsail Music"

Cele Autora

PACZKI DLA DZIENNIKARZY
  • 1 000 zł
  • 1 000 zł brakuje
0%
Zależy mi na tym, aby podzielić się z moimi ulubionymi redaktorami i dziennikarzami moją twórczością. Dzięki temu moja muzyka będzie mogła dotrzeć do wielu osób. Aby przybliżyć im to najskuteczniej, pragnę przygotować ładne paczki do rozsyłki.

W ramach tej kwoty będę mógł pokryć następujące działania:
- przygotowanie graficzne zawartości: materiałów promocyjnych, koperty na płytę,
- tłoczenie płyt CD,
- druk naklejek,
- kupienie paczek,
- wysyłka
Studyjne nagranie i wydanie akustycznej wersji LWA
  • 1 500 zł
  • 1 500 zł brakuje
0%
Po wydaniu wersji w pełnej aranżacji instrumentalnej na cały zespół bardzo chciałbym pokazać ten numer z bardziej intymnej i subtelnej strony.
Produkcja muzyczna i teledysk do drugiego singla
  • 4 000 zł
  • 4 000 zł brakuje
0%
Ta kwota pozwoli zrealizować produkcję muzyczną mojego drugiego singla oraz nagrać do niego teledysk.
To będzie coś!!!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Maks Łapiński już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.