Maks Łapiński

W Patronite od 13.12.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Siemka! Z tej strony Maks. Jak miałem 9 lat napisałem swoja pierwszą piosenkę i tak już zostało mi do dzisiaj. Piszę teksty, komponuję, gram na gitarze, pianie i koncertuję. Pewnego dnia zadałem sobie pytanie "co lubię w życiu robić i zacząłem to robić".

O Autorze

Siemka! 

Z tej strony Maks. Jak miałem 9 lat napisałem swoja pierwszą piosenkę i tak już zostało mi do dzisiaj. Piszę teksty, komponuję, gram na gitarze, pianie i koncertuję. Lubię też improwizować. Zarówno w życiu jak i w muzyce. Pewnego dnia zadałem sobie pytanie "co lubię w życiu robić i zacząłem to robić". A dokładniej wyglądało to tak:

w 2017 r doszedłem do momentu, kiedy moje zawodowe życie tak pochłaniało mój czas, że praktycznie odciąłem się od muzyki. Wtedy zdałem sobie sprawę, jak bardzo jest ona dla mnie ważna. Podjąłem decyzję - idę w muzę na 100 %. Rzuciłem wszystko i postanowiłem, że od tego momentu skupiam się tylko na mojej pasji. Nie ukrywam, łatwo nie było i nie jest, ale przez ułamek sekundy nie żałuję swojej decyzji. 

Na jakim etapie mojej drogi muzycznej jestem? Mam gotową debiutancką piosenkę, która niebawem ujrzy światło dzienne. I potem zacznie się już jazda bez trzymanki. Będę chciał wydawać kolejne piosenki, kolejne teledyski. Finalnie zamierzam wydać album, gdzie znajdą się piosenki, które napisałem inspirując się moimi przeżyciami z ostatnich lat. 

Jakoś tak wyszło, że zawsze miałem optymistyczne nastawienie. I teraz jest oczywiście tak samo. Mocno wierzę, że będziecie ze mną w tej muzycznej wyprawie. Wierzę, że moja muzyka, która powstanie dzięki Waszemu wsparciu odwdzięczy się Wam, kiedy usłyszycie ją w słuchawkach i wesprze Was w gorszych momentach albo da Wam zapas energii na dobry dzień. Trzymajcie się i do usłyszenia! 

 

Tutaj moja piosenka, którą napisałem w ramach akcji #hot16challenge2 

a tutaj kawałek mojej autorskiej piosenki zagranej podczas koncertu na jachcie zorganizowanym przez "Smoothsail Music"


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent