Avatar użytkownika

Malkontent – podcast i magazyn kulturalny

0
patronów
0 
miesięcznie
15 
łącznie
0
patronów
0 zł 15 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Oficjalnie, jesteś malkontentem (malkontentką). Dziękujemy za wsparcie!
20 zł miesięcznie
W tym wypadku, czas zostać znajomymi. Dostaniesz zaproszenie do naszej specjalnej grupy na Facebooku, gdzie będziemy dyskutować o sztuce, kulturze. Będzie unikalna możliwość wytknąć nam błędy i czekać na odpowiedź. Dostaniesz też w dostęp do podcastu redakcyjnego w aplikacji Patronite Audio.
50 zł miesięcznie
Pomijając fakt, że dostaniesz zaproszenie do tajnej grupy, dostaniesz aktualny numer magazynu na podany adres pocztowy. Tak długo jak utrzymasz swój patronat będziesz dostawać nowe numery jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży.
100 zł miesięcznie
To jest już pewne poświęcenie i rumienimy się nieśmiało na naszą współpracę. Zastosowanie mają wszystkie nagrody z niższych progów
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
10 dostępnych miejsc
Wiesz, że bycie mecenasem kultury to poważna odpowiedzialność? Cieszy nas, że ją podejmujesz. Masz zagwarantowane wszystkie benefity z niższych progów. Jednak – zabieramy cię w podróż po warszawskich galeriach. Jak zamkniesz oczy, to będziesz mogła / mógł udawać, że to podcast na żywo. Dzięki wielkie!
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
3 dostępne miejsca
Twoja reklama, lub twój materiał na miesiąc zawiśnie na naszej stronie internetowej lub umieścimy ją w formie drukowanej w najbliższym wydaniu numeru drukowanego.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Malkontent – podcast i magazyn kulturalny w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Podcasty i magazyn kulturalny. Rozmawiamy o sztuce i kulturze wizualnej i społeczeństwie w kulturze.

 

Podcast i magazyn Malkontent to platforma, gdzie rozmawiamy o sztuce i kulturze wizualnej. Zwróć uwagę, że zwłaszcza w czasach social media i niespotykanej nigdy wcześniej ilości reklam, wizualność staje się jedną z najważniejszych cech współczesnego społeczeństwa. Piszemy i rozmawiamy o sztuce, o kulturze, filmach, serialach. Naszym punktem wyjścia jest sztuka współczesna, jej krytyka i dyskusja o niej. Prowadzimy podcast Malkontent oraz wydajemy magazyn o tym samym tytule.

Od zeszłego roku prowadzimy podcast, którego wyprodukowaliśmy już dwa sezony i planujemy rozpocząć niedługo trzeci. 

Zaprosiliśmy do naszego studio wiele ciekawych gościń i wielu ciekawych gości.Poznacie na przykład Karolinę Wojtas. Poznaliśmy ją przy okazji jej wystawy w Warszawie. Opowiedziała nam o swojej twórczości fotograficznej, oraz o tym, jak angażuje do swojej sztuki własną rodzinę.Zaprosiliśmy też panią Jolantę Woch, która jest specjalistką ds obsługi gościa w Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Opowiedziała nam o rzeczywistości swojej pracy i o swojej historii.

Wszystkich odcinków możecie wysłuchać na Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts i innych platformach. Możecie też je sprawdzić pod tym linkiem. 

 

   

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Malkontent – podcast i magazyn kulturalny w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Szanujemy się nawzajem
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 3 000 zł brakuje
0%
Wszyscy nasi autorzy i nasze autorki pracują w dobrej wierze i na najwyższych obrotach, jednak wciąż robią to za ładny uśmiech i dobre słowo. Chcielibyśmy zacząć godnie wynagradzać naszych współpracowników. Jeśli możecie nam w tym pomóc, to my się uśmiechniemy jeszcze szerzej do was.
Miejsce na narzekanie
  • 6 000 zł miesięcznie
  • 6 000 zł brakuje
0%
Do tej pory spotykamy się na kawę, na lunch, w zaprzyjaźnionych miejscach. Najlepiej byłoby powołać do życia jakiś skromny cowork, gdzie moglibyśmy zaaranżować stałe studio do nagrań podcastów oraz przestrzeń na dyskusje redakcyjne.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Malkontent – podcast i magazyn kulturalny już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.