Malkontent – podcast i magazyn kulturalny

W Patronite od 24.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
15 łącznie
Podcasty i magazyn kulturalny. Rozmawiamy o sztuce i kulturze wizualnej i społeczeństwie w kulturze.

O Autorze

 

Podcast i magazyn Malkontent to platforma, gdzie rozmawiamy o sztuce i kulturze wizualnej. Zwróć uwagę, że zwłaszcza w czasach social media i niespotykanej nigdy wcześniej ilości reklam, wizualność staje się jedną z najważniejszych cech współczesnego społeczeństwa. Piszemy i rozmawiamy o sztuce, o kulturze, filmach, serialach. Naszym punktem wyjścia jest sztuka współczesna, jej krytyka i dyskusja o niej. Prowadzimy podcast Malkontent oraz wydajemy magazyn o tym samym tytule.

Od zeszłego roku prowadzimy podcast, którego wyprodukowaliśmy już dwa sezony i planujemy rozpocząć niedługo trzeci. 

Zaprosiliśmy do naszego studio wiele ciekawych gościń i wielu ciekawych gości.Poznacie na przykład Karolinę Wojtas. Poznaliśmy ją przy okazji jej wystawy w Warszawie. Opowiedziała nam o swojej twórczości fotograficznej, oraz o tym, jak angażuje do swojej sztuki własną rodzinę.Zaprosiliśmy też panią Jolantę Woch, która jest specjalistką ds obsługi gościa w Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Opowiedziała nam o rzeczywistości swojej pracy i o swojej historii.

Wszystkich odcinków możecie wysłuchać na Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts i innych platformach. Możecie też je sprawdzić pod tym linkiem. 

 

   

Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent