Strefa Patrona:

3

patronów

45 zł

miesięcznie

4060 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
449
miesięczne wsparcie
441
liczba patronów

  Podróżujemy i vlogujemy. Codziennie wrzucamy nowy film z Indii na kanał maniekRODZINKA. Badź z nami w naszej podróży życia! Zapraszamy :)

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4955 zł
Coraz lepsze daily vlogi
Za wsparcie finansowe od Was będziemy mogli zainwestować w sprzęt. Moje marzenie - dron, zapewni pięknie ujęcia z lotu ptaka.
Za dodatkowe pieniądze będziemy w stanie zwiedzać coraz to nowe kraje. Więcej podróżować i tworzyć dla Was coraz to lepsze filmy.
Czasem na naszej drodze spotykamy ludzi w potrzebie, ludzi którzy nie wybierali swojego losu. Czasem zaprzyjaźniamy się z nimi. Dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli zasponsorować komplet nowych ubrań, podręczników dla dzieci, czy po prostu zaprosić kogoś na obiad.
Każdego dnia wkładamy 200% naszego serca (100 moje i 100 Dorotki) aby vlogi jak najlepsze, ale dzięki Waszemu wsparciu będą jeszcze bardziej urozmaicone i ciekawsze :)
Już teraz dziękujemy!

O Autorze

Witaj! Jesteśmy podróżnikami, twórcami daily vlogów, rodzicami dwóch dzielnych Synków, którzy towarzyszą nam we wszystkich wyprawach. Obecnie mieszkamy w Indiach, skąd codziennie o 17.00 nadajemy vlogi. Przed nami jeszcze wiele miesięcy w Azji, w maju lecimy na Sri Lankę.

Podróże to nasza pasja i sposób na życie, kochamy być w drodze. Poprzez vlogi staramy się pokazać Wam, widzom nie tylko codzienność w innych krajach (obecnie Indie), ale również różnorodność tego Świata. Razem z nami wejdziesz na szczyt aktywnego wulkanu, zwiedzisz buddyjską lub hinduistyczną świątynię. Zobaczysz zwierzęta w ich naturalnym środowisku.

W naszych filmach pokazujemy, że można żyć w zgodzie, miłości i wzajemnym szacunku. We wszechobecnej pogoni za pieniądzem staramy się przekazać dzieciom wartości, dzięki którym będą kiedyś, mamy nadzieję, dobrymi ludźmi.

Zapraszamy do podróżowania razem z nami :)

 

EFEKT ZBIÓRKI PIENIĘDZY DLA NASZEGO HINDUSKIEGO PRZYJACIELA:

 

 

TRAILER NASZEGO KANAŁU:

 

 

ORAZ PRZYKŁADOWY VLOG:

 

 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 1
Dziękujemy za wsparcie! To dla nas dużo znaczy. Wpiszemy Twoje imię i nazwisko (bądź nick, jak wolisz) na specjalną stronę z podziękowaniami dostępną na Facebooku.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 1
Dziękujemy za wsparcie! Za 10zł i każdy wyższy próg zyskujesz dostęp do zamkniętej grupy na facebooku „Patroni Mańków”. Zobaczysz tam nigdzie indziej nie publikowane zdjęcia, filmiki. Razem z nami decydujesz jaki będzie tytuł vloga lub miniaturka. Bądź z nami na bieżąco, bardziej niż w daily vlogu :) Oczywiście zostaniesz wpisany na specjalną listę z podziękowaniami.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 1
Dziękujemy za wsparcie! Za kwotę 30zł gwarantujemy Ci kartkę pocztową z każdego kraju do którego wjedziemy! Indie, SriLanka, Peru, czy weekendowy wypad do Maroka. Możesz mieć całą serię pocztówek z naszych podróży! :)

*Ten próg zawiera nagrody z poprzednich progów (5zł, 10zł)
Zostań patronem
60 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękujemy za wsparcie! Do pocztówki dorzucamy dowolny drobiazg z każdego kraju do którego wjedziemy. Może to być wisiorek z Indii, bransoletka z Tajlandii, magnes na lodówkę z Turcji, etniczna biżuteria z Afryki lub herbata ze SriLanki. Sprawa jest do uzgodnienia indywidualnie z Patronem.

*Ten próg zawiera nagrody z poprzednich progów (5zł, 10zł, 30zł)
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękujemy za wsparcie! Doceniamy Twoją hojność! Tak bardzo, że pozdrowimy Cię imiennie we vlogu z każdego kraju do którego się wybierzemy :)

*Ten próg zawiera nagrody z poprzednich progów (5zł, 10zł, 30zł, 60zł)
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 20
Dziękujemy za wsparcie! Spotkajmy się :) na kawę lub piwo :) W miarę możliwości dojedziemy w każde miejsce w Polsce. Jeśli mieszkasz gdzieś w Europie, dołożymy wszelkich starań, żeby do Ciebie przylecieć!

*Ten próg zawiera nagrody z poprzednich progów (5zł, 10zł, 30zł, 60zł, 100zł)
Zostań patronem
2000 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Dziękujemy za wsparcie! Spotkajmy się :) Przylecimy do Ciebie w dowolne miejsce na naszej Planecie Ziemia. Całkiem serio serio! Do zobaczenia :)

*Ten próg zawiera nagrody z poprzednich progów (5zł, 10zł, 30zł, 60zł, 100zł, 200zł)
Zostań patronem

Najnowsi Patroni