Od słowa do Słowa - br. Tomasz Mantyk

W Patronite od 31.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 358

Liczba Patronów: 316

Zostań Patronem
52 patronów
1 176 miesięcznie
16 388 łącznie

Promocja kanału

1 500 zł

miesięcznie

78%

osiągnięto

324 zł

brakuje

Po pierwsze, dzięki za Wasze dotychczasowe wsparcie! Jestem pozytywnie zaskoczony i onieśmielony!
Gdyby udało się zebrać jeszcze trochę więcej, mógłbym pozwolić sobie na promocję mojego kanału, tak aby Ewangelia docierała do szerszego grona ludzi. Czy się uda? To zależy też od Was!

Dalszy rozwój i kształcenie

2 500 zł

miesięcznie

47%

osiągnięto

1 324 zł

brakuje

Moi Drodzy, jestem Wam bardzo wdzięczny za wsparcie okazywane mojej działalności. Dostarczanie Wam treści na wysokim poziomie merytorycznym wymaga z mojej strony nieustannego rozwijania mojej wiedzy w zakresie biblistyki, teologii i historii. Wasze dalsze wsparcie umożliwi mi dalszy rozwój przez podejmowanie specjalistycznych kursów językowych i egzegetycznych (które niestety kosztują!) oraz zakup specjalistycznej literatury (także nie należącej do tanich. Koszt książek naukowych to często kwota rzędu 200 euro za egzemplarz!). Mam jednak nadzieję, że będę ciągle doskonalił swój warsztat i dzielił się z Wami tym, czego się nauczę! Z góry dziękuję za wsparcie!

Bieżąca działalność

500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Ta kwota pozwoli mi zaoferować choćby symboliczne wynagrodzenie profesjonalistom, którzy mogą mi pomóc w nagrywaniu i składaniu moich filmów. Ja zaś, zamiast gubić się w meandrach oprogramowania, którego nie rozumiem, będę mógł się oddać przygotowywaniu nowych treści!

Lepszy sprzęt

1 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Ta kwota pozwoli mi dodatkowo zaoszczędzić pewne kwoty na zakup sprzętu. Potrzeb jest sporo: lepszy mikrofon, lampa do dobrego oświetlenia, nie mówiąc o jakiejś porządnej kamerze :) Z Waszą pomocą wszystko jest możliwe!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Joanna X
Joanna X
Próg: 12 zł
WOJCIECH JAREK
WOJCIECH JAREK
Próg: 33 zł
Rafał Perzanowski
Rafał Perzanowski
Próg: 12 zł
Victoria Lebzyak
Victoria Lebzyak
Próg: 77 zł
Anonimowy patron
Próg: 33 zł
Mar Zie
Mar Zie
Próg: 77 zł