Avatar użytkownika

Marcin Kurcbuch

0
patronów
0 
miesięcznie
331 
łącznie
0
patronów
0 zł 331 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Numerologiczna 7

Kiedyś liczyłem swoją wartość numerologiczną i okazało się, że jestem siódemką. Bywa, że osoby o takiej wibracji są artystami, myślicielami. Często słyszę, że moje słowa trafiają do ludzi, do ich wrażliwości. Pragnę tego. Chcesz wesprzeć mnie swoją siódemką i dobrą energią?

W zamian otrzymasz ode mnie:
Dozgonną wdzięczność za wsparcie mojej działalności
Specjalnie przygotowaną kartkę, którą otrzymasz e-mailem
Raz w miesiącu otrzymasz pdf-a z listem motywacyjnym ode mnie.
15 zł miesięcznie
Zaopatrzenie

Jestem wdzięczny, że jesteś gotów/ gotowa mnie wspierać. Zdaję sobie sprawę z tego, że poświęcasz na moją działalność przykładowo wartość jednego wyjścia do Żabki po słodycze i coś do picia lub obiad ;)

Co otrzymasz za wsparcie?
Oprócz tego, co w progu nr 1 otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku oraz prywatnego konta na Instagramie, na których będę prezentował moje życie literackie i nie tylko - od kuchni. Czego możesz się spodziewać? Niepublikowanych nigdzie materiałów, nowości i żywego kontaktu.
30 zł miesięcznie
Turbo doładowanie

Jeeeeny! Takiego doładowania się od Ciebie nie spodziewałem! Gdybym był telefonem na kartę, to dzięki Tobie przez miesiąc miałbym odblokowane konto :D

Za takie wsparcie dostaniesz ode mnie
wszystko, co zawierają progi 1-2 oraz
raz na 3 miesiące e-book mojego autorstwa z zakresu psychologii, rozwoju osobistego, sztuki - generalnie tego, czym się pasjonuję i o czym mogę napisać interesujący materiał.

JEDNORAZOWO możesz wybrać sobie 1 moją książkę papierową, którą prześlę Ci do domu lub Paczkomatu.

UWAGA: *Nagroda objęta warunkiem: minimum 3 miesiące.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
20 dostępnych miejsc
Czytelnik-Pilot wycieczek

To oferta dla tych, którzy nie tylko chcą wiedzieć i czytać więcej, ale dla tych, którzy również piszą. Chcesz solidnie popracować nad swoim warsztatem? Proza? Poezja? Ogarniemy to!

Za takie wsparcie dostaniesz ode mnie
wszystko, co zawierają progi 1-3 oraz

1 na miesiąc analizę tekstu Twojego autorstwa, byśmy nad nim popracowali (online, rozmowa głosowa przez komunikator).
Zakres: 1 wiersz lub tekst prozą o objętości maks. 2 stron A4 (do 5000 zzs.).
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
10 dostępnych miejsc
Czytelnik-Bohater

Takie wsparcie nie znajduje u mnie już słów, którymi mógłbym wyrazić swoje uznanie (dosłownie sprawiasz, że pisarzowi aż języka w gębie brakuje, a może długopisu w kieszeni?). Jesteś moim super-bohaterem.

Za takie bohaterstwo otrzymasz ode mnie
wszystko, co zawierają progi 1-4 oraz Twoje imię i nazwisko (pseudonim) pojawią się na fan page'u, Instagramie, blogu operujeniebo oraz w moich następnych książkach papierowych i e-bookach.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Marcin Kurcbuch w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Miłośnik słów, książek, ludzi. Filolog polski. Od 2016 r. realizuję swoje marzenie - piszę i wydaję. W dorobku mam 5 książek poetyckich, pracuję nad powieścią, którą chcę uświetnić 5-lecie działalności w 2021 roku. Fascynuje mnie psychologia i rozwój osobisty. Niebawem uruchomię również kanał na YT.

Nazywam się Marcin Kurcbuch. Urodziłem się w 1990 roku w Łodzi, w której do dziś mieszkam. Jestem pisarzem i poetą - i pewnie ten drugi człon powoduje u niektórych klasyczne "ale o co chodzi?" albo bardziej postmodernistyczne "wtf?". 

Do tej pory napisałem i wydałem (licząc premierę, która już w maju 2020) 5 książek poetyckich: Oczyszczenia (2016 oraz reedycja w 2018), Przyglądam się (2016), Operacja niebo (2017), Nasilenie wiosenne (2018), Science or fiction. Supernatural (2020). Jeśli umiem liczyć, to daje nawet 6 publikacji autorskich na przestrzeni 4 lat pracy artystycznej :)


 

Początek mojej historii pewnie niczym nie różni się od Waszej - jak mniemam - z brzucha. Później mogło być już różnie. Od czasów podstawówki pisałem bajki, wierszyki, nieco poważniejsze wiersze i opowiadania w czasach liceum. Poszedłem na studia polonistyczne, które miały wzmóc mój apetyt na pisanie, jednak go na jakiś czas ostudziły. Trochę się dzięki temu nauczyłem :) Gdzieś na V roku studiów wróciłem do pisania i nieśmiało podejmowałem próby po tak długiej przerwie, z obawą zastanawiając się, czy wolno mi napisać jakiekolwiek zdanie. Przełamałem się.

Przez około 2 lata tak sobie pisałem. Copywriterowałem, opowiadałem, zaś literackie formy czytałem moim bliskim. W końcu w 2016 roku przyszedł ten moment, że mogłem wydać swoje pierwsze nieśmiałe próby. Był to niewielki nakład i w zasadzie bardziej próba, czy w ogóle warto to robić. Książka "Oczyszczenia" spotkała się z zainteresowaniem lokalnej, łódzkiej publiczności i od tego czasu już ani na chwilę nie zrezygnowałem z tworzenia. Potem były kolejne tytuły - aż do dziś. W tym czasie rozwinąłem się jako artysta, poeta, grafik, edytor, fotograf... - ogólnie mówiąc, odkryłem w sobie potencjał,  o jakim nie śniłem.

Od maja 2020 roku pojawiłem się na dobre (mam nadzieję) na platformie YT. Prowadzę kanał Operuję niebo. Czym chcę zajmować Waszą uwagę w tym miejscu?

 

Nie jestem psychologiem. Jestem pasjonatem psychologii oraz technik, które ułatwiają szczęśliwsze i wolne od stresu życie. O jednej z przyczyn cierpienia (nastawieniu na oczekiwanie od życia, ludzi, siebie) mówię w poniższym filmie:

To nie koniec niespodzianek i moich planów na ten rok. O kolejnych porcjach dobrych wieści będę informował na bieżąco. 


 

Na przestrzeni tych kilku lat wziąłem udział w licznych projektach literackich, byłem moderatorem jednego z portali poetyckich, pojawiłem się w ogólnopolskich antologiach, m.in. Poezja na każdy dzień, Miłość w czasach fejskultury, moje wiersze prezentowane była na łamach takich pism jak Post Scriptum czy Liry Dram. Napisałem powieść, która nauczyła mnie wiele o warsztacie pisarskim - lecz jej nie wydałem. Wziąłem udział w warsztatach literackich doskonalących tworzenie konfliktu fabularnego.  Pojawiałem się również na antenie telewizji i radia. Ponadto wystąpiłem w roli redaktora i edytora kilku tomików poezji innych autorów, a współpracę ze mną zawsze uważali za cenne i wzbogacające doświadczenie.

Przede wszystkim jednak o wiele bardziej poznałem i polubiłem siebie, wykonałem pracę, którą można by nazwać swoistą autoterapią. Stałem się jaśniejszym człowiekiem niż kiedykolwiek do tej pory. To wszystko przyniosła mi sztuka i chęć podążania za sobą.

Cele Autora

Kocham to jak wariat!
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
To cudowny początek, gdy z każdą przybywającą złotówką mogę widzieć, że praca, której jak wariat (z miłości) się trzymam, przynosi rezultaty, a przede wszystkim Wam, Czytelnikom i Odbiorcom, daje radość i emocje. Po to się urodziłem, po to tu jestem - by obdarzać Was dobrem i szczęściem.
Serce aż mi wali z radości! <3
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 2 000 zł brakuje
0%
Przy takim wsparciu jestem w stanie siedzieć i pisać moją powieść tak, by faktycznie mogła ukazać się w przyszłym roku, a oprócz tego nagrywać na YouTube'a odcinki, zapewniając Wam atrakcyjny content, rozrywkę i sporo rozwoju osobistego. Mam na to czas i mogę się tej pracy poświęcić tak jak zawsze tego pragnąłem. To piękna wymiana: Wy inwestujecie we mnie - ja inwestuję w Was <3
Nie istnieje kategoria "nie do zrobienia"
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 3 000 zł brakuje
0%
Odkąd straciłem pracę, w ogóle nie narzekam (nie jestem typem "narzekacza"), za to każdego dnia doświadczam niesamowitego rozwoju osobistego. Odkrywam, że coś, co było w kategorii "nie do zrobienia" jest możliwe i nic nie stoi na przeszkodzie, abym to JA się za to zabrał. Tak właśnie było ze zbiórką pieniędzy na druk mojej nowej książki. Bałem się to zrobić, dopóki nie uczyniłem pierwszego kroku. Później była już tylko frajda i emocje wynikające z faktu, że robię coś, co dla ludzi ma znaczenie.

Bardzo bym chciał zająć się tym wszystkim (pisaniem, nagrywaniem, wydawaniem) na pełen etat i wiedzieć, że moje podstawy bytu są zapewnione, mam gdzieś wokół siebie anioły, które mi nie pozwalają się martwić, a tylko pracować i kochać coraz mocniej to, co robię. Bo tak się właśnie dzieje, gdy siadam do projektów swoich marzeń - w ogóle nie czuję, że to praca. Pochłania godziny, czasem nawet całe dnie, ale na końcu jest wyłącznie satysfakcja.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Marcin Kurcbuch już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Rafal Nowocien
Rafal Nowocien
15 zł
Monika Lenczewska
Monika Lenczewska
7 zł
Ania Taras
Ania Taras
7 zł
Anonimowy patron
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.