W Patronite od 20.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
331 łącznie

Kocham to jak wariat!

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

To cudowny początek, gdy z każdą przybywającą złotówką mogę widzieć, że praca, której jak wariat (z miłości) się trzymam, przynosi rezultaty, a przede wszystkim Wam, Czytelnikom i Odbiorcom, daje radość i emocje. Po to się urodziłem, po to tu jestem - by obdarzać Was dobrem i szczęściem.

Serce aż mi wali z radości! <3

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Przy takim wsparciu jestem w stanie siedzieć i pisać moją powieść tak, by faktycznie mogła ukazać się w przyszłym roku, a oprócz tego nagrywać na YouTube'a odcinki, zapewniając Wam atrakcyjny content, rozrywkę i sporo rozwoju osobistego. Mam na to czas i mogę się tej pracy poświęcić tak jak zawsze tego pragnąłem. To piękna wymiana: Wy inwestujecie we mnie - ja inwestuję w Was <3

Nie istnieje kategoria "nie do zrobienia"

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Odkąd straciłem pracę, w ogóle nie narzekam (nie jestem typem "narzekacza"), za to każdego dnia doświadczam niesamowitego rozwoju osobistego. Odkrywam, że coś, co było w kategorii "nie do zrobienia" jest możliwe i nic nie stoi na przeszkodzie, abym to JA się za to zabrał. Tak właśnie było ze zbiórką pieniędzy na druk mojej nowej książki. Bałem się to zrobić, dopóki nie uczyniłem pierwszego kroku. Później była już tylko frajda i emocje wynikające z faktu, że robię coś, co dla ludzi ma znaczenie.

Bardzo bym chciał zająć się tym wszystkim (pisaniem, nagrywaniem, wydawaniem) na pełen etat i wiedzieć, że moje podstawy bytu są zapewnione, mam gdzieś wokół siebie anioły, które mi nie pozwalają się martwić, a tylko pracować i kochać coraz mocniej to, co robię. Bo tak się właśnie dzieje, gdy siadam do projektów swoich marzeń - w ogóle nie czuję, że to praca. Pochłania godziny, czasem nawet całe dnie, ale na końcu jest wyłącznie satysfakcja.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Rafal Nowocien
Rafal Nowocien
Próg: 15 zł
Monika Lenczewska
Monika Lenczewska
Próg: 7 zł
Ania Taras
Ania Taras
Próg: 7 zł
Anonimowy patron
Próg: 15 zł