Marcin - Robię To Sam

W Patronite od 13.02.2019

Zobaczysz tutaj wszystkie prace, które mógłbyś z pewnością wykonać samodzielnie bez wzywania fachowca. Większość prac będę wykonywał samodzielnie, zazwyczaj 1 raz, wzorując się na innych jak i robiąc je od samego początku bez pomocy. Ty też nie musisz wzywać do wszystkiego fachowca. :-)

O Autorze

Cześć. Mam na imię Marcin. Jestem webmasterem (projektuję strony internetowe, sklepy, blogi, grafikę komputerową). A moje hobby to nagrywanie tego co robię od jakiegoś czasu i dlatego właśnie postanowiłem pokazać się w mediach społecznościowych. Bo jeśli ja mogę coś zrobić samodzielnie to czemu tego nie pokazać innym. :-) Zobaczysz tutaj wszystkie prace, które mógłbyś z pewnością wykonać samodzielnie bez wzywania fachowca. Większość prac będę wykonywał samodzielnie, zazwyczaj 1 raz, wzorując się na innych jak i robiąc je od samego początku bez pomocy.

A będą prace z branży:
-- Budowlanej np. Jak zrobić samodzielnie ogrodzenie?
-- Motoryzacyjnej - np. oklejanie aut folią;
-- Informatycznej z własnego doświadczenia;
-- Gastronomicznej również z własnego doświadczenia :-)
-- itp. itd. ;-)


A tematy filmów jakie będą to np.:
Jak wymienić ostrze w nożyku?
Jak przyspieszyć starego laptopa?
Jak wymienić filtr powietrza?
Jak wymienić filtr kabinowy?
Jak okleić tylne lampy folią przyciemniającą?
Polerowanie lamp przednich.
Jak zrobić ogrodzenie panelowe?
Jak zaszalować fundamenty?

Itd....... ;-)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)