Marcin Strzyżewski

W Patronite od 14.08.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 56

Liczba Patronów: 50

Zostań Patronem
Kup na prezent
449 patronów
9 510 miesięcznie
128 777 łącznie
Cześć,
Jestem magistrem filologii rosyjskiej, pracuję w dziennikarstwie internetowym od dziesięciu lat, z czego większość spędziłem, etatowo tworząc treści i zarządzając nimi w portalu Onet. Obecnie jestem związany z serwisem GRYOnline.pl.

O Autorze

Cześć!
Nazywam się Marcin Strzyżewski, jestem magistrem filologii rosyjskiej. Od początku 2020 roku próbowałem zainteresować ludzi Rosją. 
 

Od dwóch lat jestem na Patronite. W tym czasie przeszliśmy od jednego wideo w tygodniu do siedmiu. Dzięki Wam miałem pieniądze na sprzęt. Od jednej kamery sportowej przeszedłem do całych toreb lamp, mikrofonów i urządzeń do nagrań. Zrealizowałem wyjazd do Gruzji i przede wszystkim mogę poświęcić czas na nagrywanie filmów.

W ostatnich czasach głównie skupiam się na tragicznych wydarzeniach wojennych, ale jak wszyscy marzę o tym, żeby móc się zająć czymś mniej przerażającym.

 

Z góry dziękuję Wam wszystkim!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Grzegorz Szczyglowski
Grzegorz Szczyglowski
Próg: 10 zł
Bartosz Wieczorek
Bartosz Wieczorek
Próg: 10 zł
Jakub Jaworski
Jakub Jaworski
Próg: 10 zł
Arkadiusz Jabłoński
Arkadiusz Jabłoński
Próg: 10 zł
Wojciech Wyrzykowski
Wojciech Wyrzykowski
Próg: 100 zł