Avatar użytkownika

Marcin Strzyżewski

420
patronów
8 805 
miesięcznie
184 685 
łącznie
420
patronów
8 805 zł 184 685 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Szczerze? 3 zł to dużo, nawet bardzo. Dziękuję Wam pięknie za to wsparcie!
Wszyscy, którzy przekroczą ten próg mogą liczyć na umieszczenie na tablicy pamiątkowej, umieszczanej w każdym filmie, opublikowanym na kanale. Dzięki temu każdy się dowie, że ten kanał rozwija się właśnie dzięki Tobie!
10 zł miesięcznie
10 zł razy trzy miesiące to już 30zł, wiem, że to niemało. Dlatego dziękuję Ci pięknie za Twoją szczodrość!
Przy takiej wpłacie wsparcia możesz liczyć na moje wsparcie! Wybierasz się do Rosji, chcesz przeczytać dobrą rosyjską książkę, zastanawiasz się, czy reformy Jegora Gajdara były wzorowane na reformach Leszka Balcerowicza? Dostaniesz mój adres mailowy przeznaczony wyłącznie dla wspierających i będziesz mógł mi zadać dowolne pytanie dotyczące Rosji, a ja spróbuję dać Ci możliwie najlepszą odpowiedź. Oczywiście Ty także pojawisz się na tablicy dziękczynnej, publikowanych w filmach.
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
75 dostępnych miejsc
Oprócz wymienionych wcześniej podziękowań dostaniesz także odręcznie napisane podziękowanie na tematycznej kartce pocztowej.
40 zł miesięcznie
Wybierz 40 zł
29 dostępnych miejsc
Wow, jesteś najlepszy, dziękuję Ci!
Jeśli postanowiłeś mnie wesprzeć taką kwotą, możesz liczyć na upamiętnienie na tablicy w filmach na kanale, dostaniesz mój adres mailowy, na którym będziesz mógł mi zadać dowolne pytanie, dotyczące Rosji, na które postaram się dać możliwie najlepszą odpowiedź. Wyślę Ci także moją powieść pt. Transmisja w wersji papierowej, razem z dedykacją i autografem.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
1 dostępne miejsce
Masz gest, dziękuję Ci!
W tym progu dostajesz to co wyżej, to znaczy:
- Podziękowania w filmach
- Mój specjalny adres e-mail do zadawania mi pytań
- Moją powieść pt. Transmisja z dedykacją
Co więcej, wspierający w tym progu będzie mógł zamówić u mnie jeden film na wybrany temat, związany z Rosją, ZSRR, Ukrainą lub Białorusią. Będzie on nie krótszy niż 5 minut (postaram się dłuższy, ale to zależy od tematu) i trafi na mój kanał jako dodatkowy materiał.
Dziękuję!
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
5 dostępnych miejsc
W tym progu dostajesz wszystko, czyli między innymi książkę z autografem i możliwość wyboru tematu odcinka, a także t-shirt w matrioszki z limitowanej serii, powstałej specjalnie dla naszej małej społeczności.
Szyty w Polsce przez markę The-Bear. Niebieski lub biały (w zależności od dostępności materiału).
T-shirty są szyte dopiero kiedy pojawi się wspierający, więc istnieje możliwość wyboru rozmiaru. Dostępne są także rozmiary niestandardowe.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Marcin Strzyżewski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć,
Jestem magistrem filologii rosyjskiej, pracuję w dziennikarstwie internetowym od dziesięciu lat, z czego większość spędziłem, etatowo tworząc treści i zarządzając nimi w portalu Onet. Obecnie jestem związany z serwisem GRYOnline.pl.

Cześć!
Nazywam się Marcin Strzyżewski, jestem magistrem filologii rosyjskiej. Od początku 2020 roku próbowałem zainteresować ludzi Rosją. 
 

Od dwóch lat jestem na Patronite. W tym czasie przeszliśmy od jednego wideo w tygodniu do siedmiu. Dzięki Wam miałem pieniądze na sprzęt. Od jednej kamery sportowej przeszedłem do całych toreb lamp, mikrofonów i urządzeń do nagrań. Zrealizowałem wyjazd do Gruzji i przede wszystkim mogę poświęcić czas na nagrywanie filmów.

W ostatnich czasach głównie skupiam się na tragicznych wydarzeniach wojennych, ale jak wszyscy marzę o tym, żeby móc się zająć czymś mniej przerażającym.

 

Z góry dziękuję Wam wszystkim!

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Marcin Strzyżewski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Igor Błaszczak
Igor Błaszczak
20 zł
Kamil Kociszewski
Kamil Kociszewski
20 zł
Lukasz Stec
Lukasz Stec
10 zł
Wojtek Kowalczyk
Wojtek Kowalczyk
10 zł
Adam Wasielewski
Adam Wasielewski
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.