Avatar użytkownika

Marcin Strzyżewski

465
patronów
10 634 
miesięcznie
254 502 
łącznie
465
patronów
10 634 zł 254 502 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Dziękuję Wam za wsparcie!
5 zł miesięcznie
Dziękuję. Przy tym progu wsparcia możesz liczyć na obecność na "liście" na każdym filmie. Żebym nie tylko ja wiedział, że to wszystko dzięki Tobie.
10 zł miesięcznie
Dziękuję podwójnie. Przy tym progu wsparcia możesz liczyć na obecność na "liście" na każdym filmie. Żebym nie tylko ja wiedział, że to wszystko dzięki Tobie!
20 zł miesięcznie
Dziękuję. Przy tym progu wsparcia możesz liczyć na obecność na "liście" na każdym filmie. Żebym nie tylko ja wiedział, że to wszystko dzięki Tobie. Dodatkowo dostaniesz dostęp do specjalnego folderu z niepublikowanymi zdjęciami i surowymi materiałami wideo z wyjazdów "na wschód".
40 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Dziękuję Wam za wsparcie!
50 zł miesięcznie
Dziękuję. Przy tym progu wsparcia możesz liczyć na obecność na "liście" na każdym filmie. Żebym nie tylko ja wiedział, że to wszystko dzięki Tobie. Dodatkowo dostaniesz dostęp do specjalnego folderu z niepublikowanymi zdjęciami i surowymi materiałami wideo z wyjazdów "na wschód".
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
20 dostępnych miejsc
Dziękuję. Przy tym progu wsparcia możesz liczyć na obecność na "liście" na każdym filmie. Żebym nie tylko ja wiedział, że to wszystko dzięki Tobie. Dodatkowo dostaniesz dostęp do specjalnego folderu z niepublikowanymi zdjęciami i surowymi materiałami wideo z wyjazdów "na wschód". W tym progu możesz liczyć także na egzemplarz książki Rosja. Mocarstwo absurdu i nonsensu z dedykacją i autografem.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
14 dostępnych miejsc
Dziękuję. Przy tym progu wsparcia możesz liczyć na obecność na "liście" na każdym filmie. Żebym nie tylko ja wiedział, że to wszystko dzięki Tobie. Dodatkowo dostaniesz dostęp do specjalnego folderu z niepublikowanymi zdjęciami i surowymi materiałami wideo z wyjazdów "na wschód". W tym progu możesz liczyć także na egzemplarz książki Rosja. Mocarstwo absurdu i nonsensu z dedykacją i autografem. Nagram także na życzenie wideo-pozdrowienie dla Ciebie, albo wybranej osoby.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
9 dostępnych miejsc
Dziękuję. Przy tym progu wsparcia możesz liczyć na obecność na "liście" na każdym filmie. Żebym nie tylko ja wiedział, że to wszystko dzięki Tobie. Dodatkowo dostaniesz dostęp do specjalnego folderu z niepublikowanymi zdjęciami i surowymi materiałami wideo z wyjazdów "na wschód". W tym progu możesz liczyć także na egzemplarz książki Rosja. Mocarstwo absurdu i nonsensu z dedykacją i autografem. Nagram także na życzenie wideo-pozdrowienie dla Ciebie, albo wybranej osoby i odcinek na kanał na wybrany przez Ciebie temat.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Marcin Strzyżewski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć,
Jestem magistrem filologii rosyjskiej, pracuję w dziennikarstwie internetowym od ponad dziesięciu lat, z czego część spędziłem, etatowo tworząc treści i zarządzając nimi w portalu Onet a potem GRYOnline.pl. Obecnie jestem pełnoetatowym youtuberem i autorem książek.

Cześć!
Nazywam się Marcin Strzyżewski, jestem magistrem filologii rosyjskiej. Od początku 2020 roku próbowałem zainteresować ludzi Rosją. 
 

Od dwóch lat jestem na Patronite. W tym czasie przeszliśmy od jednego wideo w tygodniu do siedmiu. Dzięki Wam miałem pieniądze na sprzęt. Od jednej kamery sportowej przeszedłem do całych toreb lamp, mikrofonów i urządzeń do nagrań. Zrealizowałem wyjazd do Gruzji i przede wszystkim mogę poświęcić czas na nagrywanie filmów.

W ostatnich czasach głównie skupiam się na tragicznych wydarzeniach wojennych, ale jak wszyscy marzę o tym, żeby móc się zająć czymś mniej przerażającym.

 

Z góry dziękuję Wam wszystkim!

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Marcin Strzyżewski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Martyna Ratajczak
Martyna Ratajczak
10 zł
markbo
markbo
10 zł
Damian Furdyna
Damian Furdyna
50 zł
TheJacekr
TheJacekr
10 zł
Grzegorz Zieleźny
Grzegorz Zieleźny
3 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.