Avatar użytkownika

Marcin Strzyżewski

467
patronów
10 655 
miesięcznie
265 247 
łącznie
467
patronów
10 655 zł 265 247 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Dziękuję Wam za wsparcie!
5 zł miesięcznie
Dziękuję. Przy tym progu wsparcia możesz liczyć na obecność na "liście" na każdym filmie. Żebym nie tylko ja wiedział, że to wszystko dzięki Tobie.
10 zł miesięcznie
Dziękuję podwójnie. Przy tym progu wsparcia możesz liczyć na obecność na "liście" na każdym filmie. Żebym nie tylko ja wiedział, że to wszystko dzięki Tobie!
20 zł miesięcznie
Dziękuję. Przy tym progu wsparcia możesz liczyć na obecność na "liście" na każdym filmie. Żebym nie tylko ja wiedział, że to wszystko dzięki Tobie. Dodatkowo dostaniesz dostęp do specjalnego folderu z niepublikowanymi zdjęciami i surowymi materiałami wideo z wyjazdów "na wschód".
40 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Dziękuję Wam za wsparcie!
50 zł miesięcznie
Dziękuję. Przy tym progu wsparcia możesz liczyć na obecność na "liście" na każdym filmie. Żebym nie tylko ja wiedział, że to wszystko dzięki Tobie. Dodatkowo dostaniesz dostęp do specjalnego folderu z niepublikowanymi zdjęciami i surowymi materiałami wideo z wyjazdów "na wschód".
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
21 dostępnych miejsc
Dziękuję. Przy tym progu wsparcia możesz liczyć na obecność na "liście" na każdym filmie. Żebym nie tylko ja wiedział, że to wszystko dzięki Tobie. Dodatkowo dostaniesz dostęp do specjalnego folderu z niepublikowanymi zdjęciami i surowymi materiałami wideo z wyjazdów "na wschód". W tym progu możesz liczyć także na egzemplarz książki Rosja. Mocarstwo absurdu i nonsensu z dedykacją i autografem.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
14 dostępnych miejsc
Dziękuję. Przy tym progu wsparcia możesz liczyć na obecność na "liście" na każdym filmie. Żebym nie tylko ja wiedział, że to wszystko dzięki Tobie. Dodatkowo dostaniesz dostęp do specjalnego folderu z niepublikowanymi zdjęciami i surowymi materiałami wideo z wyjazdów "na wschód". W tym progu możesz liczyć także na egzemplarz książki Rosja. Mocarstwo absurdu i nonsensu z dedykacją i autografem. Nagram także na życzenie wideo-pozdrowienie dla Ciebie, albo wybranej osoby.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
9 dostępnych miejsc
Dziękuję. Przy tym progu wsparcia możesz liczyć na obecność na "liście" na każdym filmie. Żebym nie tylko ja wiedział, że to wszystko dzięki Tobie. Dodatkowo dostaniesz dostęp do specjalnego folderu z niepublikowanymi zdjęciami i surowymi materiałami wideo z wyjazdów "na wschód". W tym progu możesz liczyć także na egzemplarz książki Rosja. Mocarstwo absurdu i nonsensu z dedykacją i autografem. Nagram także na życzenie wideo-pozdrowienie dla Ciebie, albo wybranej osoby i odcinek na kanał na wybrany przez Ciebie temat.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Marcin Strzyżewski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć,
Jestem magistrem filologii rosyjskiej, pracuję w dziennikarstwie internetowym od ponad dziesięciu lat, z czego część spędziłem, etatowo tworząc treści i zarządzając nimi w portalu Onet a potem GRYOnline.pl. Obecnie jestem pełnoetatowym youtuberem i autorem książek.

Cześć!
Nazywam się Marcin Strzyżewski, jestem magistrem filologii rosyjskiej. Od początku 2020 roku próbowałem zainteresować ludzi Rosją. 
 

Od dwóch lat jestem na Patronite. W tym czasie przeszliśmy od jednego wideo w tygodniu do siedmiu. Dzięki Wam miałem pieniądze na sprzęt. Od jednej kamery sportowej przeszedłem do całych toreb lamp, mikrofonów i urządzeń do nagrań. Zrealizowałem wyjazd do Gruzji i przede wszystkim mogę poświęcić czas na nagrywanie filmów.

W ostatnich czasach głównie skupiam się na tragicznych wydarzeniach wojennych, ale jak wszyscy marzę o tym, żeby móc się zająć czymś mniej przerażającym.

 

Z góry dziękuję Wam wszystkim!

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Marcin Strzyżewski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Martyna Ratajczak
Martyna Ratajczak
10 zł
Mikołaj Skuza
Mikołaj Skuza
3 zł
Krystyna Jarosławska
Krystyna Jarosławska
10 zł
Wlodzimierz Sulimierski
Wlodzimierz Sulimierski
20 zł
markbo
markbo
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.