Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Marco Bricke (właściwie Rafał Ceglarek) urodzony w 1996 roku w Szczecinie. Przygoda z DJką rozpoczęła się od fascynacji radiem, z którym to wiąże swoje plany na przyszłość. Specjalizuje się we wszelkiego rodzaju muzyce elektronicznej, która bardzo płynnie łączy w swoich setach. Od 2 lat zdobywa szczecińską scenę klubową.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 150 zł miesięcznie
brakuje 150 zł
Konto premium na platformie dla DJ
Serwis hearthis.at to opcja dla DJ, którzy chcą udostępniać swoje sety szerszemu gronu. Aktualnie korzystam z wersji podstawowej, która ogranicza mnie w wielu kwestiach m.in. ilości udostępnianych plików czy jakości przy odtwarzaniu i pobieraniu ich. W przyszłości, chce także na tym portalu dystrybuować utwory, które stworze. Abonament roczny kosztuje 150 zł. Po wpłacie moje sety i utwory nabiorą jakości, co dla wielu z Was (ale też dla mnie) jest podstawową cechą.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Jingle i intro DJ
Każdy DJ, który chce się promować na scenie i nie chce być obojętny dla publiczności, posiada swoje jingle. Dzięki paczce stworzonej przez profesjonalne studio nagraniowe, moje sety na żywo, ale także te nagrywane, zostaną podrasowane i zaczną brzmieć bardzo profesjonalnie. Następnie będę mógł myśleć o własnym, cyklicznym podcaście, a może nawet audycji radiowej... Kto wie :)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 800 zł miesięcznie
brakuje 800 zł
FL Studio
Jak już wspominałem, chciałbym zająć się produkcją muzyki elektronicznej. W tym celu niezbędnym jest oprogramowanie. Firma Image-Line stworzyła do tego FL Studio, które najbardziej mi odpowiada. W głowie mam już klika dzwięków, które chciałbym złożyć w jeden utwór. Jasnym jest to, że Patroni będą mieli dostęp do moich produkcji w pierwszej kolejności ;)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1200 zł miesięcznie
brakuje 1200 zł
Słuchawki DJ Phillips A5 Pro
Bardzo ważna rzecz dla DJa. Dobry odsłuch podczas miksowania pozwala perfekcyjnie połączyć Wasze ulubione utwory w jedność. Nowe słuchawki marki Phillips to najwyższa jakość wykonania oraz świetne brzmienie. Słuchawki będą się także sprawdzały podczas komponowania muzyki, gdzie kontrola dźwięku jest podstawą w dobrym brzmieniu poszczególnych dźwięków.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 4298 zł miesięcznie
brakuje 4298 zł
Nowy kontroler DJ marki Pioneer
O to mój główny cel!
Konkret!
Nowa konsola marki Pioneer DDJ-RX to 4 kanałowy kontroler nowej generacji pozwalająca grać sety na najwyższym klubowym poziomie. Aktualnie jestem w posiadaniu najmłodszego brata - DDJ SB. Nowy kontroler pozwoliłby mi wejść na wyższy poziom miksowania muzyki, co na pewno od razu byście dostrzegli :)

O Autorze

DJ Marco Bricke

Moje alter ego. Część mnie służąca do przekazywania poztywnej energii. Tak właśnie postrzegam projekt Marco Bricke. Zawsze fascynowało mnie to jak muzyka kontroluje człowieka. Postanowiłem być tego sprawcą. Od 2013 roku, skrupulatnie rozwijam się jako DJ, twórca treści, a wkrótce jako producent muzyczny. Wciąż pnę się ku górze, rozwijając swoję umiejętności DJskie, a także poznawając nowe gatunki muzyczne. Sety, które tworzę, nie są bezsensowną wyklejanką utworów. Często opowiadają jakąś historię, bądź po prostu ukazują mnie w chwili obecnej. Za każdym razem, kiedy występuje przed publicznością, chce im coś przekazać. Coś nadzwyczajnego. Tym też chce coś przekazać... 

 

 

 

Mam nadzieję, że po tym krótkim opisie zdacie sobię sprawę, że nie jestem zwykłym "puszczaczem muzyki". To coś o wiele głębszego :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dzięki wielkie! Właśnie dołożyłeś/dołożyłaś cegiełkę o wartości 10 zł do mojego dalszego sukcesu!

Co warta jest ta cegiełka:
-> dodaję Cię do specjalnej grupy "Patroni MB". Na tej grupie będę publikował materiały audio i wideo, których nie publikuje na facebookowym fanpage'u.
-> dedykacja zawarta w opisie miksa, którego stworzę i wypuszczę w świat (patrząc na to, stajesz się jego współwłaścicielem :D ).
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Serdecznie dziękuje!

Cegiełka za 25 zł to już jest coś...

Przechodzimy do konkretów. Cegiełka składa się z:
-> cegiełki za 10 zł.
-> co 2 miesiące trafia do Ciebie godzinny miks mojego autorstwa. Będzie on ultratajny, nigdzie nie zostanie opublikowany, a ponadto zostanie wysłany w prywatnej wiadomości jako szyfrowany plik pod nazwą "Top Secret Patronite Mix".

Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
To już cegiełka prawdziwego fana!

Szanuje!

Tutaj już nie ma lipy:
-> cegiełka za 25 zł.
-> zestaw fana, czyli zestaw naklejek + wybrany przez Ciebie miks mojego autorstwa, wypalony na płycie CD z piękną okładką.

Wiadomo!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 3
Co tu dużo mówić, witam w Marco Bricke Crew!

To już próg elitarny, wyżej się nie da!

Co to oznacza? Dostajesz zestaw elitarnego fana:
-> oficjalnie należysz do Marco Bricke Crew. To nie byle jaki tytuł i pozwala na wiele, ale o tym dowiesz się w prywatnej wiadomości...
-> możliwość uczestniczenia w rożnych eventach wraz z całą ekipą Marco Bricke Crew*.
-> dostajesz specjalną, jedyną i niepowtarzalną koszulkę Marco Bricke Crew.
-> wpis na listę elitarnych Patronów na facebookowym fanpage'u.

* możliwość uczestniczenia jest zależna od zaplanowanych wydarzeń i bookingów w odpowiednich termianch w ciągu roku.
Zostań patronem