Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Marco Bricke (właściwie Rafał Ceglarek) urodzony w 1996 roku w Szczecinie. Przygoda z DJką rozpoczęła się od fascynacji radiem, z którym to wiąże swoje plany na przyszłość. Specjalizuje się we wszelkiego rodzaju muzyce elektronicznej, która bardzo płynnie łączy w swoich setach. Od 2 lat zdobywa szczecińską scenę klubową.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 150 zł miesięcznie
brakuje 150 zł
Konto premium na platformie dla DJ
Serwis hearthis.at to opcja dla DJ, którzy chcą udostępniać swoje sety szerszemu gronu. Aktualnie korzystam z wersji podstawowej, która ogranicza mnie w wielu kwestiach m.in. ilości udostępnianych plików czy jakości przy odtwarzaniu i pobieraniu ich. W przyszłości, chce także na tym portalu dystrybuować utwory, które stworze. Abonament roczny kosztuje 150 zł. Po wpłacie moje sety i utwory nabiorą jakości, co dla wielu z Was (ale też dla mnie) jest podstawową cechą.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Jingle i intro DJ
Każdy DJ, który chce się promować na scenie i nie chce być obojętny dla publiczności, posiada swoje jingle. Dzięki paczce stworzonej przez profesjonalne studio nagraniowe, moje sety na żywo, ale także te nagrywane, zostaną podrasowane i zaczną brzmieć bardzo profesjonalnie. Następnie będę mógł myśleć o własnym, cyklicznym podcaście, a może nawet audycji radiowej... Kto wie :)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 800 zł miesięcznie
brakuje 800 zł
FL Studio
Jak już wspominałem, chciałbym zająć się produkcją muzyki elektronicznej. W tym celu niezbędnym jest oprogramowanie. Firma Image-Line stworzyła do tego FL Studio, które najbardziej mi odpowiada. W głowie mam już klika dzwięków, które chciałbym złożyć w jeden utwór. Jasnym jest to, że Patroni będą mieli dostęp do moich produkcji w pierwszej kolejności ;)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1200 zł miesięcznie
brakuje 1200 zł
Słuchawki DJ Phillips A5 Pro
Bardzo ważna rzecz dla DJa. Dobry odsłuch podczas miksowania pozwala perfekcyjnie połączyć Wasze ulubione utwory w jedność. Nowe słuchawki marki Phillips to najwyższa jakość wykonania oraz świetne brzmienie. Słuchawki będą się także sprawdzały podczas komponowania muzyki, gdzie kontrola dźwięku jest podstawą w dobrym brzmieniu poszczególnych dźwięków.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 4298 zł miesięcznie
brakuje 4298 zł
Nowy kontroler DJ marki Pioneer
O to mój główny cel!
Konkret!
Nowa konsola marki Pioneer DDJ-RX to 4 kanałowy kontroler nowej generacji pozwalająca grać sety na najwyższym klubowym poziomie. Aktualnie jestem w posiadaniu najmłodszego brata - DDJ SB. Nowy kontroler pozwoliłby mi wejść na wyższy poziom miksowania muzyki, co na pewno od razu byście dostrzegli :)

O Autorze

DJ Marco Bricke

Moje alter ego. Część mnie służąca do przekazywania poztywnej energii. Tak właśnie postrzegam projekt Marco Bricke. Zawsze fascynowało mnie to jak muzyka kontroluje człowieka. Postanowiłem być tego sprawcą. Od 2013 roku, skrupulatnie rozwijam się jako DJ, twórca treści, a wkrótce jako producent muzyczny. Wciąż pnę się ku górze, rozwijając swoję umiejętności DJskie, a także poznawając nowe gatunki muzyczne. Sety, które tworzę, nie są bezsensowną wyklejanką utworów. Często opowiadają jakąś historię, bądź po prostu ukazują mnie w chwili obecnej. Za każdym razem, kiedy występuje przed publicznością, chce im coś przekazać. Coś nadzwyczajnego. Tym też chce coś przekazać... 

 

 

 

Mam nadzieję, że po tym krótkim opisie zdacie sobię sprawę, że nie jestem zwykłym "puszczaczem muzyki". To coś o wiele głębszego :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dzięki wielkie! Właśnie dołożyłeś/dołożyłaś cegiełkę o wartości 10 zł do mojego dalszego sukcesu!

Co warta jest ta cegiełka:
-> dodaję Cię do specjalnej grupy "Patroni MB". Na tej grupie będę publikował materiały audio i wideo, których nie publikuje na facebookowym fanpage'u.
-> dedykacja zawarta w opisie miksa, którego stworzę i wypuszczę w świat (patrząc na to, stajesz się jego współwłaścicielem :D ).
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Serdecznie dziękuje!

Cegiełka za 25 zł to już jest coś...

Przechodzimy do konkretów. Cegiełka składa się z:
-> cegiełki za 10 zł.
-> co 2 miesiące trafia do Ciebie godzinny miks mojego autorstwa. Będzie on ultratajny, nigdzie nie zostanie opublikowany, a ponadto zostanie wysłany w prywatnej wiadomości jako szyfrowany plik pod nazwą "Top Secret Patronite Mix".

Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
To już cegiełka prawdziwego fana!

Szanuje!

Tutaj już nie ma lipy:
-> cegiełka za 25 zł.
-> zestaw fana, czyli zestaw naklejek + wybrany przez Ciebie miks mojego autorstwa, wypalony na płycie CD z piękną okładką.

Wiadomo!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 3
Co tu dużo mówić, witam w Marco Bricke Crew!

To już próg elitarny, wyżej się nie da!

Co to oznacza? Dostajesz zestaw elitarnego fana:
-> oficjalnie należysz do Marco Bricke Crew. To nie byle jaki tytuł i pozwala na wiele, ale o tym dowiesz się w prywatnej wiadomości...
-> możliwość uczestniczenia w rożnych eventach wraz z całą ekipą Marco Bricke Crew*.
-> dostajesz specjalną, jedyną i niepowtarzalną koszulkę Marco Bricke Crew.
-> wpis na listę elitarnych Patronów na facebookowym fanpage'u.

* możliwość uczestniczenia jest zależna od zaplanowanych wydarzeń i bookingów w odpowiednich termianch w ciągu roku.
Zostań patronem

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK