Mariusz Kędzierski

Podziel się uśmiechem!

1 500 zł

miesięcznie

66%

osiągnięto

500 zł

brakuje

1500 zł to nie przelewki! Mając zabezpieczenie w postaci takiej kwoty mógłbym sobie częściej pozwolić na to, by całkowicie za darmo pojechać do dowolnej szkoły w kraju, aby móc wystąpić przed miejscową młodzieżą! To Wy, rzecz jasna, zadecydujecie, gdzie będę pojawiał się średnio 12 razy w roku. Razem możemy dać dzieciom i młodzieży sporą wartość poprzez moją historię, która - jestem tego pewien - jest idealnym dowodem na to, że niemożliwe nie istnieje!

P.S.
Może poza zgięciem rąk w łokciach przeze mnie :D

Zatrudnienie dodatkowej pary rąk... ewentualnie jakiejkolwiek

3 000 zł

miesięcznie

33%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Jak wiecie, działam na wielu płaszczyznach, głównie artystycznej i motywacyjnej. Aktualnie moim celem jest, aby rozkręcić kanał na YouTube'ie, co przybliżyłoby mnie znacząco do moich fanów i pomogło mi w realizacji największego w życiu MARZENIA - wystawy w Nowym Jorku. Sęk w tym, że lepiej byłoby, gdybym zapłacił filmowcom za ich robotę niż otrzymał pomoc z dobrego serca, bo każdy przecież musi z czegoś żyć, a ja miałbym czyste sumienie, że nie wykorzystuję dobroci innych. Wiadomo, co dwie ręce, to nie jedna... czy jakoś tak ;)

Przetrwanie

500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

W dzisiejszych czasach to nie lada wyczyn! Pół biedy, kiedy wszystko możesz zrobić z palcem w... nosie :) Gorzej, kiedy ten palec masz tylko jeden! Finansując pierwszy cel pomożecie odciążyć mnie finansowo, co pozwoli mi skupić się na tworzeniu kolejnych prac! Dzięki tej kwocie będę mógł kupić akcesoria do pracy artystycznej, zapłacić za utrzymanie moich stron, a do tego kupić wodę, żeby nie paść z wycieńczenia podczas pracy :D

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni