Media Narodowe

W Patronite od 06.09.2017

Media Narodowe to nowy projekt uruchomiony w 2017 r. pod patronatem Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, organizatora największej manifestacji narodowej odbywającej się 11 listopada każdego roku w Warszawie. Naszym celem jest oddolne stworzenie zupełnie nowej jakości prawdziwie niezależnych i nowoczesnych mediów.

O Autorze

W coraz bardziej zglobalizowanym świecie, budowa alternatywnej, niezależnej płaszczyzny debaty jest naszym wspólnym obowiązkiem. Tylko razem możemy przeciwstawić się dyktaturze poprawności politycznej, która w dzisiejszych czasach tak silnie oddziałuje na tradycyjne środki przekazu. Media Narodowe nie boją się nazywać rzeczy po imieniu i przedstawiać ich takimi, jakimi są. Media Narodowe to głos Polaków w kraju i za granicą płynący prosto z serca!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Media Narodowe to projekt całkowicie oddolny. Nie stoją za nami pieniądze wielkich koncernów medialnych, instytucji rządowych i organizacji ponadnarodowych. Za nami stoją zwykli Polacy, którzy hojnie wspierają nas nawet najdrobniejszymi kwotami. To dla nich pracujemy i tylko dzięki nim możemy się rozwijać. Możesz być jednym z nich!

 

 

Jesteśmy tam, gdzie coś się dzieje:

 

 

 

Podejmujemy ważne dla opinii publicznej tematy, o których inni boją się mówić:

 

 

Kontrowersyjnie, z przymrużeniem oka, a czasem na poważnie...

 

 

 

Pytamy ludzi o to, co ważne:

 

 

 

 

Chcemy się rozwijać dla Was. Zgromadzone środki finansowe pozwolą nam na dalszy rozwój i profesjonalizację prowadzonych przez nas działań. Dzięki temu będziemy mogli tworzyć materiały na coraz wyższym poziomie, nieustannie pracując nad ich doskonaleniem i unowocześnianiem.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)