Avatar użytkownika

MeiQ

6
patronów
50 
miesięcznie
1 600 
łącznie
6
patronów
50 zł 1 600 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Jesteśmy wdzięczni za Twoje wsparcie! Pozwalasz nam wierzyć, że nasz wysiłek jest doceniany, a dzięki tej kwocie zasilasz naszą energię, która po ciężkim dniu pracy lub nauki musi zostać szybko naładowana, by tłumaczenia Twoich ulubionych dram były kontynuowane. Ta kwota otwiera Ci wrota do naszego kanału na Discordzie, gdzie w miłym towarzystwie równie zakręconych fanów i tłumaczy będziesz mógł porozmawiać na interesujące Cię tematy, a także uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. A my na pewno dobrze to spożytkujemy na nocne dolewki kawy lub błyskawiczne zupki chińskie, by zapełnić żołądki podczas prac nad dramami. ❤️
10 zł miesięcznie
Widać, że wręcz uwielbiasz produkcje azjatyckie! Na pewno tak samo jak my lubisz podyskutować o ulubionych dramach i aktorach/aktorkach, nowinkach w świecie dram. Twoja przepustka do świata rozpusty i zachwytów, który jest tylko do Twojej dyspozycji, zostaje powiększona o możliwość brania czynnego udziału w naszej działalności! Pozwoli Ci to na oddawanie głosów przy wyborze banerka do wydawanych przez nas odcinków dram. Dzięki temu będziesz wiedzieć wcześniej od innych, na kiedy planowane jest wydanie kolejnych odcinków dram lub na jakim etapie tłumaczenia/korekty są. 😉
15 zł miesięcznie
Tu zaczyna się wyższy level dramomaniactwa! Miłość, jaką darzysz naszą ciężką pracę, jest jak Azjata... tzn. miód na nasze serce... 😍 Aby wyrazić naszą wdzięczność, zapraszamy cię na kolejny poziom wtajemniczenia, jeśli chodzi o kulisy naszej pracy. Dzięki temu będziesz pomagał nam nie tylko w wyborze banerków do odcinków, ale również trzech najlepszych zdjęć aktorów/aktorek do serii „Gorąca środa” i wiele innych. Dobrze się zastanów! To naprawdę świetna okazja!
30 zł miesięcznie
Teraz to już konkretne szaleństwo! Widać, że bez dram nie przeżyjesz ani jednego dnia i musisz regularnie dawkować sobie ich poziom. To podchodzi pod... zdrowe uzależnienie! Oprócz przywilejów z poprzednich progów grupa osób, która zasili nas tą kwotą, będzie miała dostęp do naszych nigdzie nieopublikowanych materiałów/tłumaczeń. Będą to na przykład tłumaczenia pięknych OST-ów z dram lub Behind the scenes/Making off, z których można się pośmiać i wiele innych ciekawostek. A co to dokładnie będzie? Niech to pozostanie tajemnicą 😉 Dodatkowo (jeśli się zgodzisz), Twoje nazwisko zostanie wpisane na listę patronów utworzoną w zakładce na naszej oficjalnej stronie MeiQ. Oczywiście będziesz mieć dostęp do wszystkiego, co oferujemy w niższych progach.
50 zł miesięcznie
Z taką kwotą wsparcia nie ma żartów! Niestety jest to za mało, by sprowadzić ulubionego aktora lub aktorkę do Twojego domu, więc zamiast tego raz w roku otrzymasz od nas paczkę, w której znajdą się azjatyckie przysmaki i różne przygotowane przez nas prezenty, oczywiście związane z dramami i kulturą dalekowschodnią! Pamiętajcie, że wspierając nas, przyczyniacie się do promowania dram i kultury dalekowschodniej w naszym kraju, co w przyszłości zaowocuje większą ilością dostępnych produkcji azjatyckich w Polsce. 🙂 A jeśli jeszcze dodatkowo przy tym można otrzymać ekstra paczkę... Kto wie? Może jednak Goblin lub Gumiho magicznie się w niej pojawi? 😉 I oczywiście będziesz mieć dostęp do wszystkich przywilejów z niższych progów!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora MeiQ w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

MeiQ jest stroną, która łączy całą społeczność kina azjatyckiego oraz kultury dalekowschodniej. To tutaj doświadczeni tłumacze i korektorzy tworzą bazę bardzo dobrych tłumaczeń, by dostarczyć widzom przyjemność z oglądania ich ulubionych seriali

Czym jest MeiQ? 

MeiQ jest miejscem, które zrzesza osoby mające nieskończoną miłość do kultury dalekowschodniej, w szczególności do jej rozrywkowej części, czyli produkcji nazywanych dramami (takie nasze polskie seriale 😉). Tutaj fani kina oraz kultury dalekowschodniej z pewnością znajdą coś dla siebie! Dobrze wiemy, że popularność dram w Polsce cały czas rośnie, a wraz z nią rośnie zapotrzebowanie na polskie napisy. Ale nie byle jakie! O, nie, nie... Za cel stawiamy sobie regularność, bardzo dobrą jakość napisów i legalność tłumaczeń na polskim rynku! Nasza cudowna ekipa, która dobrowolnie poświęca swój czas, by dostarczyć widzom polskie napisy ich ulubionych produkcji, ma nadzieję, że wkrótce to, co robią za darmo, będzie przynosiło im jakiś profit i liczy na Wasze wsparcie! 

Poświęćcie chwilkę czasu na przeczytanie kilku informacji na nasz temat, a na końcu nie zapomnijcie zerknąć na punkcik, dzięki któremu dowiedziecie się, dlaczego tak bardzo Was potrzebujemy! 

Kim jesteśmy?

MeiQ to nie tylko zwyczajna strona, która łączy przypadkowych tłumaczy i osoby lubiące kulturę azjatycką. W najciemniejszych zakamarkach naszej małej społeczności dzieją się przeróżne tajemnicze 'czary', które dla pobocznych obserwatorów mogą wydawać się czymś... co najmniej 'dziwnym'. No bo co w tym wielkiego, że ktoś wrzuci angielski tekst w wujka google i od razu ma wyjaśnione, o co chodzi w tym zdaniu? Niektórzy mogą nie wierzyć, ale jednak tłumaczenie/przekład książek, filmów, seriali, komiksów, itp. jest SZTUKĄ i wymaga włożenia w to serca i poświęcenia cząstki siebie, aby przekazać odpowiednie uczucia lub nadać właściwy ton wypowiedzi bohaterów. To właśnie jest pracą tłumaczy! A po nich jeszcze przetłumaczony odcinek wpada w bezlitosne ręce korektorów, którzy od deski do deski prześwietlają go po kilka razy aż do znudzenia, by wyłapać wszelkie możliwe błędy. W końcu zależy nam na super jakości! Niemniej jednak jesteśmy tylko ludźmi, więc drobne pomyłki każdemu się zdarzają. Nawet tym... którzy na tej pracy zarabiają. No cóż, my nie zarabiamy. Jeszcze... 😌

 Co u nas znajdziecie?

 MeiQ to nie są tylko tłumaczenia produkcji azjatyckich. Znajdziecie u nas również wiele innych ciekawostek, bo przecież nikt nie lubi monotonii, za to większość przepada za różnorodnością. Oferujemy całotygodniowy wachlarz atrakcji! Na naszych mediach społecznościowych możecie: 

* wziąć udział w grach i zabawach 

* co tydzień przeczytać NEWSy ze świata koreańskich oraz chińskich dram (zbliżające się nowości, aktorzy obsadzeni w nowych rolach, zapowiedzi nadchodzących dram, itp.) 

* zapoznać się z profilami aktorów i aktorek w cyklu 'gorąca środa' 

* zadumać się nad ciekawymi, wzruszającymi lub mądrymi cytatami, które pojawiły się w dramach 

* posłuchać i obejrzeć teledyski z dram - oczywiście z polskimi napisami 

* przeczytać ciekawe artykuły dotyczące różnych motywów, które pojawiają się w dramach lub notki z serii 'ekipa poleca' 

Chcecie wiedzieć więcej, jak nasza praca wygląda od podszewki? 

Wesprzyjcie nas i przekonajcie się, jakie przygotowaliśmy dla nas 'bonusiki' 🥰

MeiQ liczy na Wasze wsparcie! 

Jesteśmy tutaj, ponieważ nawet jeśli kochamy to, co robimy, to zależy nam na tym, aby nasza praca została doceniona choćby kilkoma jenami, juanami, wonami... ale złotówkami też nie pogardzimy. 😉 Możecie nawet się nieoficjalnie uważać za naszych dobroczyńców-pracodawców! Poza tym chcemy się również rozwijać, by stworzyć niezależną markę, która będzie tworzyć najlepsze na rynku tłumaczenia polskie do produkcji azjatyckich i dalej dostarczać Wam ciekawostek, które tak bardzo lubicie. Rozwój strony internetowej, zakup logo, zepsute myszki, litry wypitej dziennie kawy przez każdego tłumacza... - to wszystko kosztuje! 😔 Dlatego liczymy na Wasze wsparcie i wierzymy, że nas nie zawiedziecie, tak jak i my nie mamy zamiaru zawieść Was w tym, co robimy. 😌 Pamiętajcie, że razem tworzymy tę wspaniałą społeczność! 

Cele Autora

Opłaty na utrzymanie strony
  • 100 zł miesięcznie
  • 50 zł brakuje
50%
Chcielibyśmy, aby nasze napisy do dram były zgromadzone w jednym, stabilnym miejscu, jakim jest profesjonalna strona internetowa, na której szybko i łatwo znajdziecie swoje ulubione tytuły, a szata graficzna sprawi, że z przyjemnością będziecie spędzać tu czas. Stworzenie takiej strony, utrzymanie jej i ulepszanie wiąże się z kosztami. Musimy zatrudnić osobę, która tę stronę internetową profesjonalnie zbuduje od podstaw i według naszych wizji. Do tego raz w roku trzeba opłacić serwer i domenę. Aktualnie korzystamy z darmowego szablonu, ale niestety jest to niestabilne rozwiązane, ponieważ ze względu na zmieniające się aktualizacje, niektóre opcje na stronie po jakimś czasie zaczynają się „rozjeżdżać” i nie wygląda to ładnie, ani nie jest funkcjonalne.
Przysłowiowa kawka dla tłumaczy
  • 300 zł miesięcznie
  • 250 zł brakuje
16%
W naszej grupie jest kilkadziesiąt osób i każda z nich, pracując w grupach fansuberskich, robi to dobrowolnie, nie ma z tego korzyści finansowych, a często poświęca na to większość swojego wolnego czasu. Oczywiście, jest to pasja, nikt nas nie zmusza, ale też wiemy, że większość widzów ogląda dramy z naszymi tłumaczeniami, nie pozostawiając nawet krótkiego komentarza z podziękowaniem. Chcielibyśmy przynajmniej w symboliczny sposób podziękować osobom z naszej ekipy, obdarowując ich okazjonalnymi paczkami. Dla Was być może to jedna lub dwie kawy miesięcznie wypite w kawiarni, a dla nas to zastrzyk energii i pozytywnych uczuć, który doda nam sił do dalszych tłumaczeń, bo będziemy się czuli przez Was docenieni. Postawcie osobom z MeiQ chociaż jedną kawkę lub jedną zupkę chińską miesięcznie. 😉

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora MeiQ już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Anonimowy patron
10 zł
Magdalena Paszkowska
Magdalena Paszkowska
5 zł
Edyta Żyder
Edyta Żyder
10 zł
Joanna Hikma
Joanna Hikma
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.