Miłośniczka rysowania komiksów i bajek Disneya. Idąc o krok dalej, tworzę miniaturowe ikony postaci z Disneya i kreskówek na paznokciach. Moją twórczością w tym temacie postanowiłam podzielić się na You Tube, gdy w poszukiwaniu inspiracji, doszłam do wniosku że takich materiałów jest bardzo mało.

O Autorze

Cześć, mam na imię Roksana.

Postaram się, krótko opowiedzieć Tobie, czym się zajmuję i dlaczego akurat tym :)

Kocham rysować postacie z bajek oraz zabawne komiksy, to oczywiste. Rysowanie napełnia mnie radością, odpręża, relaksuje, pozwala się oderwać od rzeczywistości.

Jak zapewne wiesz, artyści lekko nie mają, więc swoje pasje przełożyłam też na wizaż, stylizację paznokci i pracę przy You Tube.

Stylizacja paznokci daje ogromne możliwości. Na paznokciach możemy stworzyć prawie wszystko.

Tutaj znalazłam właśnie swoją niszę. Mogę tworzyć piękne stylizacje paznokci na sobie i innych przy jednoczesnym daniu upustu swojej wyobraźni. Wiąże się to z ogromną radością pracy przy tym co kocham czyli-kreskówkach i bajkach Disneya.

Ręcznie malowane papużki z bajki Rio.

Tak niszowe zajęcie nie pozostawia zbyt wielu inspiracji w sieci na dobrym poziomie.

Jeśli mam być szczera nie znalazłam nic, czym sama mogłabym się inspirować na dłuższą metę. Widywałam pojedyncze materiały i na tym koniec.

 Moim zadaniem i wręcz misją jest to zmienić. Pragnę stworzyć serię filmów, na You Tube i dostarczyć Tobie wartościowych treści,  podczas mojej pracy przy malowaniu ikon postaci z bajek.

Będę bardzo wdzięczna za Twoje wsparcie. Jest to pasja ale też ogrom pracy który wymaga nakładu finansowego i czasu:)

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)