Avatar użytkownika

Michał Król

42
patronów
3 400 
miesięcznie
104 685 
łącznie
42
patronów
3 400 zł 104 685 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Wiem, że nie jesteś tu ze względu na nagrody, a z chęci wspierania "dobrego dzieła". Dziękuję Ci bardzo, każda złotówka ma znaczenie! Dziękuję Bogu za Ciebie!

PS A jeżeli nie możesz zadeklarować nawet tej "dyszki", to spoko - słowo wsparcia też ma wielką moc!
20 zł miesięcznie
Dziękuję! Każda złotówka ma wpływ: na mnie, mój rozwój i rozwój polskiej muzyki uwielbienia!

Dziękuję Bogu za Twoje hojne serce!
30 zł miesięcznie
Ten profil ma na celu wsparcie mojej służby i wiem, że chcesz mnie wesprzeć z dobrego serca, a nie dla zysku. Modlę się o Ciebie! Niech Ci Bóg błogosławi!
50 zł miesięcznie
"Ochotnego dawcę Bóg miłuje" - dziękuję Ci za ochocze serce. Ta comiesięczna kwota wsparcia dla mojej służby ma ogromne znaczenie. Chcę robić coraz więcej, coraz lepiej i dzięki takim osobom jak Ty, może się to udawać :)

Nie oczekujesz pewnie niczego w zamian, ale symbolicznie chciałbym Ci przesłać filmik z podziękowaniami!
75 zł miesięcznie
Moja płyta z autografem to takie symboliczne podziękowanie za decyzję o wspieraniu mnie tą kwotą co miesiąc. Te pieniądze to dwa komplety strun do gitary, albo porządny kabel jack-jack: złotówka po złotówce i uzbieramy na lepszy sprzęt do mojego domowego studia!

Podeślę Ci też filmik z podziękowaniem specjalnie dla Ciebie :)
100 zł miesięcznie
Stówka miesięcznie to już naprawdę coś! Bardzo, bardzo Ci dziękuję! Razem budujemy Królestwo Boże!

W symbolicznym podziękowaniu, chciałbym przesłać Ci swoje wszystkie autorskie płyty z podpisami/dedykacją i nagram specjalny filmik-podziękowanie!
200 zł miesięcznie
Ewidentnie wiesz, czemu robisz to, co robisz. Moje skromne "dziękuję" pewnie nie wystarczy, ale wierzę, że nasz Ojciec w Niebie będzie odpłacał Ci błogosławieństwami. Wiesz, że to co robimy (bo już teraz dosłownie "jesteśmy w tym razem") ma sens i buduje to Królestwo Boże. Modlę się za Ciebie i dziękuję!
Jeżeli zdecydujesz się na tę formę wsparcia, proponuję wspólną kawę Online, pogadamy o muzyce, pisaniu, wierze, czy o czymkolwiek zechcesz :)
Dostaniesz też ode mnie komplet moich płyt z autografami.
500 zł miesięcznie
Ta kwota wsparcia kompletnie wyrywa mnie z kapci! Nawet nie wiem jak się dziękuje za takie akty hojności! Dziękuję, dziękuję, dziękuję!
Jako ambasadorowi mojej służby, chciałbym zaproponować Ci wspólny posiłek, poznanie się, omówienie mojej wizji i pomysłów na to, co możemy zrobić w Kościele w Polsce razem. Po spotkaniu, wręczę Ci komplet moich płyt z dedykacjami. Jesteś w moich modlitwach!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Michał Król w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem liderem uwielbienia i piszę piosenki z gatunku "worship". Od lat marzę, żeby w polskich kościołach było więcej naszej rodzimej twórczości. Potrzebuję Waszej pomocy, aby móc dalej działać na tym polu, rozwijać się i mieć swój udział w rozwoju uwielbienia w naszym kraju!

Jeżeli trafiłeś na tę stronę, to prawdopodobnie wiesz czego się spodziewać.

Zawodowo zajmuję się prowadzeniem uwielbienia i tworzeniem muzyki Praise&Worship. Robię to od kilkunastu lat. Dzięki Bogu miałem okazję grać i śpiewać na wielu konferencjach, gościć w rozmaitych kościołach, denominacjach, zarówno z twórczością własną, jak i ze znanymi piosenkami uwielbienia. 

Po latach działania w samotności, uznałem, że potrzebuję pomocy w rozwoju mojej służby. Nasze polskie pieśni uwielbienia zasługują na pełne zaangażowanie ich autorów! 

Kiedy wyjeżdżałem do australijskiego Hillsong College w 2011 roku, wyprzedałem swój cały sprzęt: ukochaną gitarę, głośniki ze studia, wszystko, wszystko... dlatego, że wierzyłem, że to jest ten krok, który mam zrobić dla Pana. Kiedy wróciłem z Australii, udało mi się w ciągu kilku lat odbudować studio, wyposażyć w sprzęt. A potem zapadła decyzja o wyjeździe do Gdańska. Był to dla mnie ewidentny głos z Nieba, jednak wyprowadzka oznaczała wyprzedanie po raz kolejny całego mojego sprzętu studyjnego, ze względu na wyzwania finansowe, które przed nami stały.

Nie mówię tego, żeby się użalać nad sobą, bo to zaszczyt móc robić to, do czego Bóg nas powołuje, ale mam jeszcze wiele marzeń, które wierzę, że Bóg będzie chciał zrealizować i pomyślałem o kimś, kto może mi pomóc je urzeczywistnić... tym kimś jesteście Wy!

Jednym z marzeń, które jest ze mną od początku mojego chodzenia za Bogiem to "wywyższyć Go nad Polską". Widzę coraz więcej konferencji, spotkań pełnych Ducha Świętego i ludzi głodnych Bożego działania - to niesamowity przywilej móc to oglądać, ale jest jeszcze wiele do zrobienia. Potrzebujemy w Polsce jak najwięcej osób gotowych poświęcić swoje życie zawodowe na rzecz doskonalenia się w prowadzeniu uwielbienia.

Moim ogromnym marzeniem jest słyszeć więcej polskiej muzyki uwielbienia w naszych wspólnotach. Kocham Hillsong i Elevation, ale wierzę, że Bóg włożył w usta i długopisy polskich songwriterów prorocze pieśni uwielbienia skierowane do naszych rodaków!

O co więc chodzi w tym profilu Patronite?

O wsparcie moich działań w kierunku rozwoju służby uwielbienia w Polsce. Mam na swoim koncie kilka autorskich płyt, udział w różnorodnych muzycznych projektach, współpracę z kościołami w Polsce i za granicą, oraz nagrania coverów uwielbieniowych. Chciałbym się w tym rozwijać, chciałbym swoje doświadczenie przekazywać dalej i w ten sposób budować Kościół. 

Potrzebuję do tego Was :) Wcześniej niosłem ten ciężar sam, ale pandemia, obostrzenia w kościołach i odwołane koncerty postawiły mnie pod murem. Stwierdziłem wtedy - "nie chcę już dalej iść sam!".

Na co chcę przeznaczać środki? 

 • Na koszty nagrań (mikrofony, studio, muzycy)
 • Na koszty związane z produkcją piosenek (oprogramowanie, instrumenty, adaptacja studia domowego)
 • Na koszty związane z nagraniami video (ludzie, sprzęt)
 • Na koszty promocji (social media, reklama)
 • Na podróże (usługi, inspiracje)
 • Na... życie :)

Cele Autora

500+
 • 500 zł miesięcznie
 • Cel osiągnięty!
100%
Ta kwota pomoże mi pokryć bieżące koszty związane z obsługą strony internetowej, social mediów, serwisów udostępniających moją muzykę itd. Jest to wielka pomoc i odciążenie mnie! Dziękuję!
Tysiąc!
 • 1 000 zł miesięcznie
 • Cel osiągnięty!
100%
Tyle kosztuje miks jednej piosenki.

To suma, która pozwoli zasilić mój budżet przy realizacji kolejnych projektów.

Ciężar, który dotychczas niosłem sam, niesiemy teraz razem.
Wow!
 • 3 000 zł miesięcznie
 • Cel osiągnięty!
100%
Wow! Cudownie! W tej kwocie mogę swobodnie tworzyć, skupić się na nagraniach, pisaniu i usługiwaniu ludziom, bez presji finansowej. Mam nadzieję, że stopniowe dochodzenie do tej kwoty pokazało Wam, jak polepsza się jakość i częstotliwość tego, co tworzę - dalej będzie tylko lepiej! Mogę teraz inwestować w nowy sprzęt, zapraszać innych artystów do współpracy i zacząć marzyć o odważniejszych projektach.
Myślimy szerzej!
 • 5 000 zł miesięcznie
 • 1 600 zł brakuje
68%
W tej kwocie jestem w stanie zacząć angażować dodatkowe osoby do mojego projektu. Samemu na dłuższą metę niewiele zdziałam. Marzenia są wielkie, a potrzebujemy managera, ludzi od social media, video, muzyków... ta kwota to mały (duży! dziękuję!) krok w kierunku rozwoju!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Michał Król już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Gos _
Gos _
50 zł
Katarzyna Prządka
Katarzyna Prządka
30 zł
BARBARA MĄDRZYCKA
BARBARA MĄDRZYCKA
50 zł
Marta Zeifert
Marta Zeifert
100 zł
Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.