Strefa Patrona:

2

patronów

15 zł

miesięcznie

1375 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
593
miesięczne wsparcie
510
liczba patronów

  VbLOG miejskiOGRODNIK - to Cezar i Daro, to florystyka i ogrody, to miejsce gdzie dzielimy się swoją pasją oraz jej owocami, gdzie wraz z zaprzyjaźnionymi profesjonalistami pokazujemy co, gdzie, jak. To także miejsce gdzie dzielimy się inspiracjami. Ostrzegamy - jest subiektywnie. ;-)

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2800 zł miesięcznie
brakuje 2785 zł
Na dobry początek
Uzyskane z tego celu pieniądze nie zostaną wydane na podatki, ZUSy czy przeżycie, te sprawy opłacamy z innych źródeł. Przekazane fundusze będziemy sukcesywnie przeznaczać natomiast na podnoszenie jakości naszych materiałów.
Potrzebny jest gimbal, dron, bezprzewodowe mikrofony, softboxy... lista jest długa. Niemniej każdy z tych dodatków gwarantuje coraz wyższą jakość vlogów.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 4000 zł miesięcznie
brakuje 3985 zł
3 serie po 4 odcinki w miesiącu
Naszym pierwszym marzeniem jest aby w ramach VbLOG miejskiOGRODNIK ukazywały się 3 serie: "Sposób na...", "Sekunda dla Kwiatów" oraz "Kocham tę roślinę" po 4 odcinki każda.

Jesteśmy w stanie realizować takie zadanie, ale potrzebujemy wsparcia. Każdy odcinek poza samym pomysłem to zakup materiałów niezbędnych do jego wykonania - które często później trafiają do widzów. Czasami także podróże, do utalentowanych florystek/florystów - z którymi powstają kolejne serie "Sekundy dla Kwiatów". To także godziny poświęcone na składanie i obróbkę materiału.

Jeżeli osiągniemy ten cel, będzie nam dużo łatwiej tworzyć kolejne odcinki. Na ten moment tworzymy dwie serie, które staramy się by powoli wchodziły w regularne wyświetlenia. Osiągnięcie tego celu, będzie dla nas zielonym światłem do pełnej regularności.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 10000 zł miesięcznie
brakuje 9985 zł
Najważniejsze Targi/Wystawy Ogrodnicze i Florystyczne w Europie
Ogrodami i Florystyką podobnie jak modą rządzą pewne trendy, nie są one tak dynamiczne jak w ubraniach, niemniej warto je śledzić.
Naszym drugim marzeniem, jest swobodne zwiedzenie najważniejszych Targów i Wystaw Ogrodniczych i Florystycznych w Europie
Jest to z korzyścią tak dla nas, jak i dla Was - naszych widzów. Jeżeli uda nam się osiągnąć ten cel, to z każdej takiej wyprawy chcielibyśmy dać Wam: mini-film z Targów/Wystawy, wywiady z twórcami najciekawszych prac, inspiracje na dany rok, hot¬ - czyli subiektywny ranking, oraz backstage. Lista pomysłów jest jak widzicie pełna - więc "trzymamy kciuki".
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 16000 zł miesięcznie
brakuje 15985 zł
Ogród pokazowy na Targach ogrodniczych w Polsce
Chcielibyśmy pokazać, że w Polsce też się da, że nie tylko żywopłot i trawnik.
Zbudowanie ogrodu pokazowego, wraz z nagraniem materiału o tym - to jedno z naszych marzeń. Taki ogród mógłby pokazać wam skalę z jaką muszą się zmierzyć firmy ogrodnicze, skalę trudności ale też kosztów. Często zadajecie nam pytanie: "ile kosztuje ogród?

Chcielibyśmy stworzyć cykl vlogów, z informacją co, ile i dlaczego tyle kosztuje - a powszechnie dostępny ogród (targi/wystawa/kiermasz) oraz co najważniejsze materiał jak powstawał - jest idealnym do takich celów pomysłem. Mamy nadzieję, że ciągu najbliższych imprez "Zieleń to życie" lub "Gardenia 2018" uda nam się wspólnie z Wami osiągnąć ten cel.

Patroni dodatkowo będą mogli śledzić zaplecze powstawania tego przedsięwzięcia na naszej "tajnej" grupie facebookowej, gdzie będziemy na bieżąco publikować, co się dzieje. Jeśli technicznie będzie to możliwe, będziemy również livestreamować!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 26000 zł miesięcznie
brakuje 25985 zł
Melbourne Flower Show i ogrody Australii
To jedno z naszych największych marzeń, zobaczyć i pokazać Wam światowej klasy Wystawę Ogrodniczą i Florystyczną, którą od lat podziwiamy z ekranów komputera.

Jeżeli to się nam uda (najbliższa wystawa już w marcu 2018) Patroni, w ramach głosowania, zdecydują, które z Australijskich ogrodów pokazowych zobaczyć i zrecenzować. Co powinniśmy dla Was zdobyć? Postaramy się zrobić to w naszym stylu: z poznaniem od podszewki kraju, kultury, historii ogrodnictwa, a nie tylko zwiedzaniem i suchą relacją. Choć nie ukrywamy, że na myśl o ujęciach z drona z tej Wystawy mamy przyspieszone bicie serc.

Patroni będą mogli dodatkowo śledzić tę wyprawę od kuchni na naszej tajnej grupie Facebookowej! Będą zdjęcia, livestreamy, możliwość bieżącej dyskusji nad wszystkim co będziemy oglądać!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 50000 zł miesięcznie
brakuje 49985 zł
W 80 ogrodów dookoła Świata
Wydaje się na ten moment nierealne, ale jednak - to nasze najbardziej wymyślne marzenie. Roczna podróż dookoła Świata, z możliwości zwiedzenia i pokazania wam via VbLOG miejskiOGRODNIK na YouTube 80 najpiękniejszych ogrodów na Świecie!

Jeżeli jakimś cudem, okażemy się równie skuteczni w zbieraniu kasy co Krzysiek Gonciarz ;-) to obiecujemy niesamowite estetyczne doznania ogrodowe, florystyczne i nie tylko.
Ponadto Patroni, Mecenasi i Przyjaciele kanału, w ramach głosowania, zdecydują, które z ogrodów odwiedzimy!
To będzie wyprawa, to będzie przeżycie, to będzie najlepszy ogrodniczy kanał już nie tylko na polskim YouTube - to będzie najlepszy ogrodniczy kanał na YouTube EVER!

Oczywiście wszystko to będziecie mogli dodatkowo śledzić od kuchni na naszej grupie Facebookowej! Będą zdjęcia, livestreamy, możliwość bieżącej dyskusji! To będzie ogrodniczy rok z nami dla Was!

O Autorze

VbLOG miejskiOGRODNIK powstał w 2009 roku z myślą o wszystkich, którzy kochają naturę. W miedzyczasie ewoluował bardzo - od portlau ogrodniczego do... vloga! I to Vlog właśnie jest naszym najnowszym pomysłem na krzewienie kultury ogrodniczej i florystycznej w Polsce. Jeżeli uważacie tak jak my, zapraszamy do naszego świata. 

 

Florystyka, ogrodnictwo, design

ym się właśnie z Wami dzielimy! Od kilku lat prowadzimy kanał YouTube, na którym możecie nauczyć się co, gdzie i jak w "zielonym świecie"? Tworzymy kompozycje i aranżacje do ogrodów, kompozycje i arnażacje domowe.

 

 

Ale także współpracujemy z florystkami/florystami - którzy specjalnie dla Was pokazują jak piękny jest świat tworzony z kwiatów. 

 

 

Nasze vlogi to forma edukacji, nauka - ale nie szkolna, nadęta, trudna - nauka przyjemna i łatwo przyswajalna. Chcemy rozwijać nasz kanał - gdyż na ten moment jest jedynym tego typu kanałem w polskim YouTube. Wierzymy, że korzysta z niego już wiele osób, ale dzięki rozwojowi i możliwości dotarcia do kolejnych ogrodników/florystów - będzie on coraz bardziej atrakcyjny. Liczymy na to, że poprzez rozwój, stanie się bardziej atrakcyjnyt dla amatarów - którzy właśnie tutaj znajdowac będą inspiracje do działań. 

 

Cezar&Daro

Nasza wiedza łaczy się z pasją, a to wszytsko przyprawiamy dużym zaangażowaniem. Nasz kanał prowadzimy przede wszystkim dla wszystkich z Was, którzy szukacie inspiracji florystycznych i ogrodniczych. Pokazujemy obowiązujące trendy, ale też uczymy. W naszych vlogach, skupiamy się przede wszystkim na tym, aby pomysły, jak i używane materiały - były powszechnie dostępne. Co jakiś czas staramy się zorganizowac konkurs z nagrodami czy odcinek specjalny z naszymi widzami!

 

 

MARZENIA

Naszym marzeniem jest tworzyć filmy o ogrodach i florystyce na całym Świecie. Pokazywać Wam jak robią to inni w naszym kraju, na naszym kontynencie ale też zza mitycznymi górami i oceanami. Naszym marzeniem jest zobaczyć najważniejsze wystawy ogrodnicze i pokazy florystyczne z Polski i ze Świata, i pokazać Wam obowiązujące trendy i możliwości. Świat ogrodów i florystyki jest bogaty jak cała Natura, a wszytskie jego aspekty warte są poznania. I tym chcielibyśmy się z Wami dzielić. 

 

 

 

Jeśli uważacie, że to co robimy przyda się także Wam, zostańcie naszym Patronem; nawet najmniejszy gest z Waszej strony przybliży nas do realizacji marzeń! 

 

* W planszach i listach sponsorskich wymieniane będą jedynie imiona, nazwiska, nicki (ksywki) Patronów. Firmy, zainteresowane współpracą i wzajemną promocją, serdecznie prosimy o kontakt mailowy

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 1
miejskiOGRODNIK SZCZECIN

Tak się zaczyna. Właśnie dobry Człowieku stałeś się częścią projektu: miejskiOGRODNIK i pomagasz Nam tworzyć kolejne vlogi.

To oznacza, że jeśli sobie tego życzysz Twoje zaszczytne imię, nazwisko lub nick trafią do Panteonu Patronów, który będziemy prowadzić na naszym blogu: http://www.miejskiogrodnik.pl
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 1
miejskiOGRODNIK BERLIN

Tak, właśnie dołączyliście do naszego elitarnego grona Patronów, czyli najprościej rzecz ujmując zapraszamy Was do zamkniętej grupy facebookowej: miejskiOGRODNIK, gdzie czeka na Was:

jeszcze więcej inspiracji, możliwość publicznych konsultacji, backstage oraz raz w tygodniu specjalny live - tworzony tylko dla Patronów.

"Dycha" to już naprawdę dużo, więc musisz czuć się wyróżniony. Oczywiście przysługuje Ci również to co miejskiemuOGRODNIKOWI SZCZECIN.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
miejskiOGRODNIK LIZBONA

Nie ma się co oszukiwać, właśnie wkraczacie w strefę prywatnego kontaktu z Nami. Jeżeli zdecydowaliście się wesprzeć nas kwotą 30+ oznacza to, że możecie liczyć na:

1) możliwość wpływania na tematykę odcinka, raz w miesiącu wybierzemy i zrealizujemy odcinek specjalny dla naszego Patrona, wylosowany ze zgłoszonych przez Patronów 30+ tematów;

2) dostajecie priorytet w konsultacjach designu i estetyki ogrodu;

3) spośród Patronów 30+ raz w miesiącu losowany będzie JEDEN darczyńca, który dostanie od nas specjalnie przygotowany OGRODNICZY UPOMINEK (zestaw nasion, nawozów lub narzędzi ogrodniczych).

*oczywiście ten próg zawiera wszystkie nagrody ze SZCZECINA i BERLINA
Zostań patronem
60 zł / miesiąc
patroni: 0
miejskiOGRODNIK LOS ANGELES

Patroni, jeżeli zdecydowaliście się dzielić z nami regularnie 60+ - to szacun, dzięki temu właśnie wkraczacie w próg prywatnego telefonu do Nas, oznacza to, że właśnie staliśmy się znajomymi. Tym samym poza telefonem, możecie liczyć na:

1) jesteście współ-sponsorem odcinka, i jeżeli wyrażacie taką chęć Wasze imię, nazwisko lub nick pojawiają się zarówno w odcinku jak i na jego planszach końcowych;

2) możecie nam podesłać do prywatnych konsultacji swoje pomysły, projekty, koncepcje. Pomożemy Wam też w tworzeniu nowych, czyli rzucimy nasze pomysły, koncepcje;

3) jeżeli akurat nagrywamy w Waszej okolicy, lub jesteśmy tam prywatnie - zapraszamy Was na obiad/piwo, możecie uczestniczyć w nagraniu odcinka, możemy odwiedzić Wasz ogród, ocenić go, i podpowiedzieć co i jak poprawić (jeśli trzeba będzie)

*niezmiennie ten próg, zawiera nagrody ze SZCZECINA, BERLINA i LIZBONY
Zostań patronem
120 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 120
miejskiOGRODNIK HONG KONG

Drodzy Patroni, nie, nie... chwila Drodzy Mecenasi! Bo właśnie wkroczyliście w próg, który tworzymy wierząc, że i Wy w Nas wierzycie.

W tym progu, chcemy byś czuł się dumny, że jesteś z Nami, oferujemy Ci zatem:
1) odcinek specjalny z zakresu ogrodnictwa lub florystyki, na wybrany przez Ciebie temat;

2) specjalnie zaprojektowane ekologiczne torby miejskiOGRODNIK z którymi będziesz mógł śmigać na zakupy;

*oczywiście ten próg zawiera wszystkie nagrody ze SZCZECINA, BERLINA, LIZBONY I LOS ANGELES

Zostań patronem
250 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 25
miejskiOGRODNIK AUCKLAND

Kochani Przyjaciele VbLOGa miejskiOGRODNIK! prezentujemy próg specjalnie dla Was, w którym macie szansę nie tylko wspomóc nasze działania, ale także uzyskać coś dla siebie!

W tym progu, chcemy byście poczuli się naszymi serdecznymi Przyjaciółmi, oferujemy Wam zatem:

1) odcinek specjalny dedykowany tylko WAM z zakresu ogrodnictwa lub florystyki, na wybrany przez Was temat, w którym jeśli tylko zechcecie, przedstawimy Was jako Przyjaciół VbLOGa miejskiOGRODNIK, jeżeli zechcecie Wasze imię, nazwisko lub nick znajdą się zarówno w tytule odcinka, na planszy początkowej oraz w napisach końcowych ;

2) Przyjaciołom, chcącym wspierać nas taką kwotą, oferujemy również w prezencie zestaw nasion, nawozów oraz narzędzi (sekator oraz nożyce do żywopłotu)


*oczywiście ten próg zawiera wszystkie nagrody ze SZCZECINA, BERLINA, LIZBONY, LOS ANGELES i HONG KONGU
Zostań patronem
2500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
miejskiOGRODNIK ŚWIAT

No dobra, nie jesteśmy oderwani od rzeczywistości. wiemy, że nikt bezinteresownie nie wpłaca takich pieniędzy! Jeżeli uznasz, że nasze treści mogę też pomóc jakoś Tobie, jesteśmy otwarci na rozmowy i konsultacje.
I na pewno wymyślimy, jak się Tobie zrewanżować i Cię uszczęśliwić. Znajdźmy się...
Zostań patronem

Najnowsi Patroni