miejskiOGRODNIK

W Patronite od 28.04.2017

Na dobry początek

2 800 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 800 zł

brakuje

Uzyskane z tego celu pieniądze nie zostaną wydane na podatki, ZUSy czy przeżycie, te sprawy opłacamy z innych źródeł. Przekazane fundusze będziemy sukcesywnie przeznaczać natomiast na podnoszenie jakości naszych materiałów.
Potrzebny jest gimbal, dron, bezprzewodowe mikrofony, softboxy... lista jest długa. Niemniej każdy z tych dodatków gwarantuje coraz wyższą jakość vlogów.

3 serie po 4 odcinki w miesiącu

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 000 zł

brakuje

Naszym pierwszym marzeniem jest aby w ramach VbLOG miejskiOGRODNIK ukazywały się 3 serie: "Sposób na...", "Sekunda dla Kwiatów" oraz "Kocham tę roślinę" po 4 odcinki każda.

Jesteśmy w stanie realizować takie zadanie, ale potrzebujemy wsparcia. Każdy odcinek poza samym pomysłem to zakup materiałów niezbędnych do jego wykonania - które często później trafiają do widzów. Czasami także podróże, do utalentowanych florystek/florystów - z którymi powstają kolejne serie "Sekundy dla Kwiatów". To także godziny poświęcone na składanie i obróbkę materiału.

Jeżeli osiągniemy ten cel, będzie nam dużo łatwiej tworzyć kolejne odcinki. Na ten moment tworzymy dwie serie, które staramy się by powoli wchodziły w regularne wyświetlenia. Osiągnięcie tego celu, będzie dla nas zielonym światłem do pełnej regularności.

Najważniejsze Targi/Wystawy Ogrodnicze i Florystyczne w Europie

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Ogrodami i Florystyką podobnie jak modą rządzą pewne trendy, nie są one tak dynamiczne jak w ubraniach, niemniej warto je śledzić.
Naszym drugim marzeniem, jest swobodne zwiedzenie najważniejszych Targów i Wystaw Ogrodniczych i Florystycznych w Europie
Jest to z korzyścią tak dla nas, jak i dla Was - naszych widzów. Jeżeli uda nam się osiągnąć ten cel, to z każdej takiej wyprawy chcielibyśmy dać Wam: mini-film z Targów/Wystawy, wywiady z twórcami najciekawszych prac, inspiracje na dany rok, hot&not - czyli subiektywny ranking, oraz backstage. Lista pomysłów jest jak widzicie pełna - więc "trzymamy kciuki".

Ogród pokazowy na Targach ogrodniczych w Polsce

16 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

16 000 zł

brakuje

Chcielibyśmy pokazać, że w Polsce też się da, że nie tylko żywopłot i trawnik.
Zbudowanie ogrodu pokazowego, wraz z nagraniem materiału o tym - to jedno z naszych marzeń. Taki ogród mógłby pokazać wam skalę z jaką muszą się zmierzyć firmy ogrodnicze, skalę trudności ale też kosztów. Często zadajecie nam pytanie: "ile kosztuje ogród?

Chcielibyśmy stworzyć cykl vlogów, z informacją co, ile i dlaczego tyle kosztuje - a powszechnie dostępny ogród (targi/wystawa/kiermasz) oraz co najważniejsze materiał jak powstawał - jest idealnym do takich celów pomysłem. Mamy nadzieję, że ciągu najbliższych imprez "Zieleń to życie" lub "Gardenia 2018" uda nam się wspólnie z Wami osiągnąć ten cel.

Patroni dodatkowo będą mogli śledzić zaplecze powstawania tego przedsięwzięcia na naszej "tajnej" grupie facebookowej, gdzie będziemy na bieżąco publikować, co się dzieje. Jeśli technicznie będzie to możliwe, będziemy również livestreamować!

Melbourne Flower Show i ogrody Australii

26 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

26 000 zł

brakuje

To jedno z naszych największych marzeń, zobaczyć i pokazać Wam światowej klasy Wystawę Ogrodniczą i Florystyczną, którą od lat podziwiamy z ekranów komputera.

Jeżeli to się nam uda (najbliższa wystawa już w marcu 2018) Patroni, w ramach głosowania, zdecydują, które z Australijskich ogrodów pokazowych zobaczyć i zrecenzować. Co powinniśmy dla Was zdobyć? Postaramy się zrobić to w naszym stylu: z poznaniem od podszewki kraju, kultury, historii ogrodnictwa, a nie tylko zwiedzaniem i suchą relacją. Choć nie ukrywamy, że na myśl o ujęciach z drona z tej Wystawy mamy przyspieszone bicie serc.

Patroni będą mogli dodatkowo śledzić tę wyprawę od kuchni na naszej tajnej grupie Facebookowej! Będą zdjęcia, livestreamy, możliwość bieżącej dyskusji nad wszystkim co będziemy oglądać!

W 80 ogrodów dookoła Świata

50 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

50 000 zł

brakuje

Wydaje się na ten moment nierealne, ale jednak - to nasze najbardziej wymyślne marzenie. Roczna podróż dookoła Świata, z możliwości zwiedzenia i pokazania wam via VbLOG miejskiOGRODNIK na YouTube 80 najpiękniejszych ogrodów na Świecie!

Jeżeli jakimś cudem, okażemy się równie skuteczni w zbieraniu kasy co Krzysiek Gonciarz ;-) to obiecujemy niesamowite estetyczne doznania ogrodowe, florystyczne i nie tylko.
Ponadto Patroni, Mecenasi i Przyjaciele kanału, w ramach głosowania, zdecydują, które z ogrodów odwiedzimy!
To będzie wyprawa, to będzie przeżycie, to będzie najlepszy ogrodniczy kanał już nie tylko na polskim YouTube - to będzie najlepszy ogrodniczy kanał na YouTube EVER!

Oczywiście wszystko to będziecie mogli dodatkowo śledzić od kuchni na naszej grupie Facebookowej! Będą zdjęcia, livestreamy, możliwość bieżącej dyskusji! To będzie ogrodniczy rok z nami dla Was!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)