Zbigniew Turek

W Patronite od 05.06.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie

Strona Internetowa oraz logotyp

1 500 zł

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Dobra i przejrzysta strona internetowa to wizytówka każdego !! Oczywiście istnieje wiele darmowych " kreatorów " stron www, lecz każda z nich nie jest indywidualne dostosowana do potrzeb użytkowników a i jej funkcje są mocno ograniczone.
Sam potrafię stworzyć przy pomocy darmowych kreatorów prostą stronę www, lecz chcąc być jak najbardziej profesjonalnym w tym co robię w końcu własna strona to doskonałą wizytówka którą oglądają wszyscy , to też chicałbym aby budową mojej strony internetowej zajęli się profesjonalności z tej branży.

Dotrzeć dalej - być mobilnym zakup Skutera.

2 500 zł

0%

osiągnięto

2 500 zł

brakuje

Chcąc zawsze być tam gdzie coś się dzieje, móc docierać do nowych miejsc i zbierać materiały z całego powiatu trzeba mieć mobilny i szybki środek transportu. Jedynym moim środkiem transportu jest rower który ogranicza obszar mojego przemieszczania się szybkiego i sprawnego, oraz autobusy - które w dobie obecnej pandemii są ograniczone , a wiec jestem od nich uzależniony.

Chęć rozwijania się - nowy sprzęt

5 200 zł

0%

osiągnięto

5 200 zł

brakuje

Jak wiadomo fotografia to niestety drogie " hobby " na które nie każdego stać, również mnie - sam nie jestem w stanie wymienić mojego starego juz sprzętu fotograficznego jakim jest Nikon D3200. Fotografia którą się zajmuję , jest tą z tych trudnych gdyż nie jednokrotnie spotykam się z wymiarem ludzkiej tragedii i nieszczęścia. Moje materiały docierały czasem do sześciu tysięcy osób, ukazując z jednej strony ogrom tragedii ludzkiej a z drugiej ciężka i heroiczna walkę służb ratunkowych w ratowaniu mienia i życia ludzkiego.
Moje fotografie również często są publikowane na portalach i mediach takich jak : TVN, Polsat.

Są również często sytuacje gdzie przebywanie osób postronnych w strefie działań jest zabronione. W takich sytuacjach trzeba być wyposażony w obiektywy z długa ogniskową - tele obiektyw. Jedynym obiektywem który posiadam jest stałka Nikorra 35mm o jasności F/1.8 .