Avatar użytkownika

Militarium

4
patronów
90 
miesięcznie
3 020 
łącznie
4
patronów
90 zł 3 020 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Na początek wystarczy - i za tę piątkę dziękujemy, jak Jagiełło Krzyżakom pod Grunwaldem.
10 zł miesięcznie
Wpłacając dyszkę doceniasz, jeden z drugim, to co robimy w branży, nasze poczucie humoru, podejście do tematu oraz kontakt z odbiorcami.
Twoje wsparcie pozwala nam funkcjonować (np. utrzymać profil) oraz umożliwi zakup tradycyjnego browara, którego wychylimy po pracy na poczet zwiększenia weny twórczej.
20 zł miesięcznie
Dwie dyszki? Dziękujemy, teraz wszyscy członkowie teamu Militarium mają po browarze.
Swoim wsparciem przyczyniasz się, jeden z drugim, do zwiększenia naszej aktywności w projekcie.
50 zł miesięcznie
Jesteś naszym ideowym filarem, dzięki Tobie będziemy mogli się rozwijać oraz wpadać na coraz lepsze pomysły, które mamy nadzieje zrealizować w najbliższym czasie.
100 zł miesięcznie
Hoho, stówka to wysokomocne wsparcie, serdecznie dziękujemy!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Militarium w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Działamy w internetach i z humorem zajmujemy się konfliktami zbrojnymi, sprzętem wojskowym i strategiami militarnymi. U nas nie ma oczywistych informacji i danych: jeśli nie masz wiedzy w temacie i wysokiego poziomu poczucia humoru, to musisz je nabyć.

Z charakterystycznym dla nas poczuciem humoru zajmujemy się analizą konfliktów zbrojnych, sprzętu wojskowego, doktryn i strategii militarnych, a także funkcjonowaniem sił zbrojnych i organizacji systemu bezpieczeństwa militarnego państwa.

Naszą misją jest prowadzenie w nieortodoksyjny sposób popularyzacji wiedzy wojskowej i historyczno-wojskowej, w szczególności w zakresie uzbrojenia i sprzętu wojskowego. U nas nie ma oczywistych informacji i danych: jeśli nie masz wiedzy w temacie i wysokiego poziomu poczucia humoru, to musisz je nabyć.

Cele Autora

Cel minimum
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 910 zł brakuje
9%
Miesięczne wpłaty do takiego poziomu pozwolą nam na podstawowe funkcjonowanie, tj. prowadzenie zorganizowanych profili w mediach społecznościowych z charakterystyczną dla nasz swadą i poczuciem humoru.
Cel bliski
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 910 zł brakuje
3%
Miesięczne wpłaty do takiego poziomu wsparcia umożliwią nam realizację "celu bliskiego", czyli stopniowego zwiększenia naszej aktywności w mediach społecznościowych. Podstawowy plan rozwoju projektu Militarium zakłada również rozbudowę naszej bazy analitycznej, między innymi w postaci zakupu, za twarde dewizy, zagranicznych publikacji, które będą opisywane na naszych profilach w postaci obszerniejszych recenzji.
Cel pośredni
  • 6 000 zł miesięcznie
  • 5 910 zł brakuje
1%
Osiągnięcie tego celu pozwoli na realizację "celu pośredniego", czyli codziennego udostępniania Wam dłuższych analiz, obejmujących bieżące oraz perspektywiczne tematy z zakresu naszej działalności.
Cel daleki
  • 12 000 zł miesięcznie
  • 11 910 zł brakuje
0%
Osiągnięcie tego celu pozwoli na osiągnięcie "celów dalekich", czyli najbardziej zaawansowanych pomysłów na rozwój projektu Militarium, którymi są: rozbudowa strony www do poziomu platformy internetowej oraz publikacja złożonych w treści analiz na najbardziej aktualne tematy z zakresu współczesnych konfliktów zbrojnych, sprzętu wojskowego, doktryn i strategii militarnych, w szczególności dotyczących polskiego systemu obronnego.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Militarium już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Bartosz Blachnicki
Bartosz Blachnicki
10 zł
Łukasz Karcz
Łukasz Karcz
10 zł
Marcin Kurz
Marcin Kurz
50 zł
Pawel Wojcik
Pawel Wojcik
20 zł
Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.