W Patronite od 18.10.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1636

Liczba Patronów: 1403

Zostań Patronem
Kup na prezent
8 patronów
180 miesięcznie
1 920 łącznie
Działamy w internetach i z humorem zajmujemy się konfliktami zbrojnymi, sprzętem wojskowym i strategiami militarnymi. U nas nie ma oczywistych informacji i danych: jeśli nie masz wiedzy w temacie i wysokiego poziomu poczucia humoru, to musisz je nabyć.

O Autorze

Z charakterystycznym dla nas poczuciem humoru zajmujemy się analizą konfliktów zbrojnych, sprzętu wojskowego, doktryn i strategii militarnych, a także funkcjonowaniem sił zbrojnych i organizacji systemu bezpieczeństwa militarnego państwa.

Naszą misją jest prowadzenie w nieortodoksyjny sposób popularyzacji wiedzy wojskowej i historyczno-wojskowej, w szczególności w zakresie uzbrojenia i sprzętu wojskowego. U nas nie ma oczywistych informacji i danych: jeśli nie masz wiedzy w temacie i wysokiego poziomu poczucia humoru, to musisz je nabyć.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika